GRAMy

Konsulat ekipy gram.pl - gry cyfrowe

442 postów w tym temacie

@gucio52 Rzeczywiście Twój zwrot gdzieś nam umknął, ale z tego co udało mi się ustalić został już zrealizowany i niedługo pieniądze powinny być na Twoim koncie.

@Olsen42 Jeśli tylko przyjdą to tak, ale przypominam, że zagrać będzie można dopiero jutro wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To są naprawdę niezłe jajca.
Po to kupowałem klucz do Pillars of Eternity, żeby dostać go szybko, i żeby korzystać ze wszystkich plusów, które z tego wynikają - jak choćby preload, który na steam wg mojej wiedzy jest już dostępny.
Dzięki temu, że kupiłem w gram.pl, jutrzejszy wieczór spędzę na downloadzie, zamiast na grze.
Ehhh, szkoda gadać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2015 o 00:26, Llordus napisał:

To są naprawdę niezłe jajca.
Po to kupowałem klucz do Pillars of Eternity, żeby dostać go szybko, i żeby korzystać
ze wszystkich plusów, które z tego wynikają - jak choćby preload, który na steam wg mojej
wiedzy jest już dostępny.
Dzięki temu, że kupiłem w gram.pl, jutrzejszy wieczór spędzę na downloadzie, zamiast
na grze.
Ehhh, szkoda gadać....


Podobnie, preload na Steamie dostępny, klienci innych sklepów potwierdzają otrzymanie klucza, nawet wersje pudełkowe są już u zamawiających.

Sądzę, że pieniądze na następną pozycję pojawią się u konkurencji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To akurat prawda sadzilem ze cyfrowa wersje otrzymuje sie zawsze szybciej :P wiadomo moze o ktrej godzinie beda rozsyłane klucze? o 17 premiera to jeszcze taka pora by preload zrobic godnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Llordus, @Alienor i KsWikary

Wspomniane opóźnienie było spowodowane dosyć późną wysyłką kluczy od samego wydawcy. W tym momencie klucze są już przypisywane do zamówien przedpremierowych.

Miłego grania!

@Vookash

Błąd, o którym piszesz wynika z faktu, że wspomniana przez Ciebie gra była, w momencie składania zamówienia, dostępna wyłącznie "na zamówienie". Obecnie czekamy na dostawę kluczy od Codemasters - postaram się informować o sprawie na bieżąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2015 o 11:58, elambasadore napisał:

Wspomniane opóźnienie było spowodowane dosyć późną wysyłką kluczy od samego wydawcy.
W tym momencie klucze są już przypisywane do zamówien przedpremierowych.

W tym momencie dla mnie, osoby pracującej w ciągu dnia, było już za późno. Na ustawienie downloadu mam czas pomiędzy powrotem do domu z pracy a pójściem spać.
Zresztą - żebyś jeszcze pisał o pudełkowych wersjach - to miałoby jakikolwiek sens, ze względu na logistykę związaną z przechowywaniem przedmiotów materialnych. Ale Ty mówisz o ciągach danych alfanumerycznych. Coś, co można w pół godziny przesłać po internecie - w dowolnie wybranym narzędziu/protokole. Nie wiem jak późno musielibyście zapuścić odbiór cyfrowych danych, żeby nie być w stanie poprzypisywać ich do kont klientów na czas. Ale jakoś nie przekonuje mnie tłumaczenie o winie wydawcy.

Dnia 26.03.2015 o 11:58, elambasadore napisał:

Miłego grania!

Dzięki. Niestety, nie ma grania bez czekania. Bo nie mogłem zrobić pre-downloadu wczoraj :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeden zwrot pięniędzy dostałem, ale chodzi jeszcze o zamównie nr EM01011518 na grę Dirt Showdown. Klucza nie mogę pobrać i teraz pytanie, otrzymam klucz czy zwrot ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2015 o 13:56, gucio52 napisał:

Jeden zwrot pięniędzy dostałem, ale chodzi jeszcze o zamównie nr EM01011518 na grę Dirt
Showdown. Klucza nie mogę pobrać i teraz pytanie, otrzymam klucz czy zwrot ??


Jacek z DOK-u powinien odezwać się do Ciebie w tej sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam 4 dni temu zamówiłem dlc do dragon age: inkwizycja, zamówienie zostało zrealizowane i mam napisane że klucz jest gotowy do pobrania, ale kiedy klikam w szczegółach zamówienia pobierz klucz wyświetla się tylko logo origin a klucza nie ma, na e-mail także go nie dostałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2015 o 19:11, mateusz0891 napisał:

Witam 4 dni temu zamówiłem dlc do dragon age: inkwizycja, zamówienie zostało zrealizowane
i mam napisane że klucz jest gotowy do pobrania, ale kiedy klikam w szczegółach zamówienia
pobierz klucz wyświetla się tylko logo origin a klucza nie ma, na e-mail także go nie
dostałem.


Hej,

w przypadku tytułów od EA wprowadzamy nowy system aktywacji gier na kontach naszych Klientów. Oznacza to, że nie wysyłamy już więcej kluczy do produktów, a aktywacja polega na zalogowaniu się Klienta do swojego konta Origin. Po pomyślnym logowaniu gra powinna być dostępna w bibliotece.

W przypadku Twojego zamówienia system napodkał błąd z samym kontem (widnieje jako wyłaczone/zablokowane), na który niestety nie mamy wpływu. Podejrzewam, że w tej sytuacji może pomóc tylko EA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2015 o 20:08, MarcusKuan napisał:

Witam, chciałbym się dowiedzieć czy ktoś już kupował wersję cyfrową:
http://sklep.gram.pl/digi/dying-light-wersja-cyfrowa.shtml
Jest to wersja DRM Steam? Czy kupno klucza odbywa się bezproblemowo?


Hej,

klucz, który sprzedajemy w naszym sklepie jest kluczem do aktywacji na boxoffstore, ale ostatecznie otrzymujesz klucz do aktywacji gry na Steamie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rockstar podobno umożliwił wcześniejsze pobranie większości plików gry GTA V.
Jeżeli zakupiłem u was edycje cyfrową GTA V to czy mam powyższą możliwość dostępną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2015 o 15:31, marcinpro1 napisał:

Rockstar podobno umożliwił wcześniejsze pobranie większości plików gry GTA V.
Jeżeli zakupiłem u was edycje cyfrową GTA V to czy mam powyższą możliwość dostępną?


Tak, klucze powinny być wysłane jeszcze dziś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostalem kod do gry ''cyfrowa wersja GTA5''
Ale gdzie aktywowac ten klucz?
Nie mam zadnego linka w mailu i zamowieniu do jakiegokolwiek programu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.04.2015 o 19:22, farik napisał:

Żałosne że nie napisaliscie.

Dnia 13.04.2015 o 19:22, farik napisał:

dzieki za nic.

Spodziewasz się natychmiastowej (! - minęły tylko 4 minuty od twojego poprzedniego posta) odpowiedzi po godzinach pracy. "Grzeczność nie jest nauką prostą, ani małą", ale przydaje się w życiu.

Polecam i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się