Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsulat ekipy gram.pl - gry pudełkowe

311 postów w tym temacie

Dnia 23.06.2014 o 14:02, BoziaS napisał:

W imieniu CDP, z góry przepraszamy za zmianę daty premiery. Sklep gram.pl nie ponosi
odpowiedzialności za zmiany poczynione przez wydawców.
B.


no czasami tak się zdarza ale na końcu było pytanie o limity ii nadal nie wiemy czy otrzymamy nasze kopie gry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2014 o 17:10, Nor2323 napisał:

no czasami tak się zdarza ale na końcu było pytanie o limity ii nadal nie wiemy czy otrzymamy
nasze kopie gry...


Nie rozumiem dlaczego miałbyś nie dostać. Jeśli klikasz na pre-order i możesz złożyć zamówienie, to znaczy, że jest dostępność. Gdyby wyskoczył komunikat, że przepraszamy ale nie można już złożyć zamówienia, to znaczy że pula przeznaczona dla Gram.pl została wyczerpana. póki co klikaj.
B.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i o taką odpowiedź mi chodziło :) przy kilku preorderach były sytuacje że wydawca w ostatnim terminie zmniejszał ilość przeznaczonych egzemplarzy czy dodatków w postaci komiksów/koszulek i użytkownicy zostawali z przeprosinami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2014 o 12:12, Nor2323 napisał:

i o taką odpowiedź mi chodziło :) przy kilku preorderach były sytuacje że wydawca w ostatnim
terminie zmniejszał ilość przeznaczonych egzemplarzy czy dodatków w postaci komiksów/koszulek
i użytkownicy zostawali z przeprosinami.

Zakończmy już te dywagację.
B.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się dlaczego EK Divinity Grzech Pierworodny nie mogła być wydana normalnie tzn. w okolicach 30.6.2014 ? Rozumiem ze to sprawka CDP ale przecież nie wszyscy czekają na spolszczenie (napisy) a właśnie przez nie musimy czekać dłużej.

Szkoda że nie ma możliwości wcześniejszego otrzymania kluczy do gry po zapłaceniu (przed 11.07) bez możliwości zwrotu/anulowania zamowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje, że jest to związane po prostu z tym, że jeśli kupujemy grę to kupujemy ją na warunkach lokalnego dystrybutora i w wersji takiej, jaka ustalił z producentem gry i jaka została zapowiedziana przed premierą. Jeśli byłaby wydawana w wersji angielskiej wtedy raczej problemu by nie było. Tutaj problem leży po stronie cdp, bo jakby nie patrzeć - gry zazwyczaj bez problemów pojawiają się na naszym rynku wraz z polonizacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2014 o 16:27, Nor2323 napisał:

Chyba w kolekcjonerce Divinity: OS nie będzie kości z tego co wyłapałem na którymś filmiku,
ktoś wie czy to prawda ?

A to ciekawe. Pierwsze informacje z angielskich źródeł wymieniały kości w zestawie, a teraz nawet na oficjalnej stronie nie ma o nich wzmianki. Zniknęły one nawet z grafiki przedstawiającej zawartość kolekcjonerki.

Przyłączam się do pytania. Czy gram.pl jest w stanie uzyskać informacje od wydawcy w tej sprawe, żeby uniknąć późniejszych nieprzyjemności związanych z niezadowolonymi klientami, którzy otrzymają towar niezgodny z opisem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2014 o 20:04, SuavekS napisał:

A to ciekawe. Pierwsze informacje z angielskich źródeł wymieniały kości w zestawie, a
teraz nawet na oficjalnej stronie nie ma o nich wzmianki. Zniknęły one nawet z grafiki
przedstawiającej zawartość kolekcjonerki.

Przyłączam się do pytania. Czy gram.pl jest w stanie uzyskać informacje od wydawcy w
tej sprawe, żeby uniknąć późniejszych nieprzyjemności związanych z niezadowolonymi klientami,
którzy otrzymają towar niezgodny z opisem?


No i mieliście rację... Zaciągnęliśmy info u dystrybutora, wina leżu po stronie wydawcy światowego, który tłumaczy się tym, że nie zdąży wyprodukować kości. Nie mamy jeszcze nowej wizualizacji, jak się pojawi zmienimy na karcie produktu. Jednym słowem "kości zostały wyrzucone". Oczywiście CDP przeprasza za zaistniałą sytuację.
B.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego na klucze Divinity Original Sin trzeba czekać do 18.07.2014 skoro świat już gra?

EDIT: Miałem otwarte dwie zakładki z cyfrowymi i pudełkowymi i oczywiście napisałem nie w tym co trzeba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostałem właśnie po raz drugi maila o przesunięciu premiery Divinity: Original Sin zawierającego prośbę o podanie danych do zwrotu wpłaty. Sęk w tym, że zwrot już otrzymałem jakiś czas temu.

Wchodzę na stronę gry w sklepie, ale data premiery nadal wyznaczona na 18 lipca. Wchodzę w status zamówienia i widzę, że opcja zapłaty za zamówienie jest dostępna, choć wcześniej widniała tam informacja, iż prośba o wpłatę zostanie wysłana na 5 dni przed wysyłką.

Pogubić się idzie, naprawdę. Rozumiem, że premiera nadal wyznaczona na 18 lipca i mam się wstrzymać z wpłatą jeszcze? Jeśli o mnie chodzi, to chciałbym mieć grę już u siebie, gdyż nie zależy mi na polskiej wersji językowej, która podobno jest przyczyną przesunięcia premiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dołączam się do pytania zadanego przez Pytka9.
Dlaczego przy preorderach nie ma opcji płatności przy odbiorze. Szczególnie, że wybieram odbiór w punkcie.
(W moim przypadku chodzi o The Banner Saga)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety od początku bieżącego roku (ze względu na zmianę przepisów) przy odbiorze osobistym, dostępna jest jedynie płatność z góry.
Tak napisal przedstawiel Gramu na innym forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie. Jak wygląda sprawa z premierą Divinity: Original Sin -18 lipca? Gra miała zostać wydana tego dnia w polskiej wersji językowej tymczasem w swojej ofercie wczoraj umieścili Państwo informację, że 18 lipca gra zostanie wydana po angielsku a spolszczenie pojawi się "w późniejszym terminie". Premiera była przekładana prawie 3 tygodnie po to aby gra wyszła w języku polskim a teraz i tak pojawi się po angielsku i to dopiero 18 lipca? Przeglądam oferty innych sklepów m.in cdp.pl i taka informacja nie jest podania. Czy mam zatem rozumieć, że Wy już wiecie jak wgląda sprawa z tłumaczeniem gry a wydawca się jeszcze oficjalnie do wpadki nie przyznał?
Bardzo proszę o odpowiedź. Serdecznie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa pytania:

1. Pokazaliście unboxing EK czy to świadczy o tym że macie już kopie gry gotowe do wysyłki czy mieliście tylko tą jedną sztukę która była użyta w wideo ?

Jeżeli tak :

2. Czy jest możliwość wcześniejszej wysyłki opłaconych już kopii gry ? (Opłaciłem swoją EK 02.07.2014 a powinienem to zrobić dopiero 11.07.2014 według informacji w meilu jaki od was dostałem)

Jeżeli nie to czy moge prosić o wytłumaczenie dlaczego mamy ciągle czekać do okolic 18 na zamówienie (i go nie anulować) po dzisiejszej informacji od cdp o przesunieciu premiery patcha który wszystko opóźnił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2014 o 12:02, SuavekS napisał:

Mam nadzieję, że nie zawiedziecie klientów i wysyłka Divinity: Original Sin nastąpi najpóźniej
jutro? ;)

sprawdź maila :D
"Pragniemy poinformować, że w związku z opóźnieniem dostawy z winy
wydawcy tytułu Divinity: Grzech Pierworodny, wysyłka z naszego magazynu
nastąpi w dniu 18 lipca, z dostawą na poniedziałek, 21 lipca."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować