Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsulat ekipy gram.pl - gry pudełkowe

311 postów w tym temacie

Dnia 26.09.2014 o 21:04, Martimat napisał:

Czy będzie jeszcze szansa na EK Wiedźmina 3?
Jakis konkurs, szansa na zdobycie?

PS: EK W1 i W2 mam na półce i obydwie kupiłem przez sklep gram.pl :)


Na gram.pl na 100% nie będzie, bo nigdy EK W3 nie było. Preordery były jedynie na cdp.pl. Radziłbym Ci polować bliżej premiery tam, bo część zamówień nie zostanie potwierdzona. Po premierze też pewnie coś będzie, bo część nie zostanie odebrana. Tak jest zawsze. Jeśli to się nie uda, to zostaje Ci allegro albo konkursy na cdp.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam zamówiłem FIFe 15 w preorder i nie dostałem kodu na dodatki miały być paczki .itp. Zamówienie dotarło 24.09 ale w karcie zamówień nadal jest w trakcie wysyłana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo kiedy będzie dostępny Guild Wars 2 w sklepie? Teraz trwa ten trial week i gra mnie przekonała do siebie, a tu klops. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Napisz na dok@gram.pl w tej sprawie. Każdy kto się tam zgłosił ma już problem rozwiązany :) Koniecznie podaj nr zamówienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2014 o 21:13, Phobos_s napisał:

Na gram.pl na 100% nie będzie, bo nigdy EK W3 nie było. Preordery były jedynie na cdp.pl.


Dzięki, nie byłem tego świadom! Brak preorderów na gram.pl - to poczęści wyjaśnia moje przeoczenie, bo cdp.pl przegllądam okazyjnie, a braki w lekturze gram.pl zawsze nadrabiam w 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą, masz już grę? Ja nadal czekam... niby dopiero dzień opóźnienia, ale w przypadku pre-orderu zamówionego do punktu odbioru (czyli zdawałoby się najszybszej formy dostawy) to irytuje. Tym bardziej, że na stronie UPS nie ma danych o przesyłce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2014 o 12:32, JayL napisał:

Swoją drogą, masz już grę? Ja nadal czekam...


Ja swoją kopię odebrałem wczoraj około południa. Sms, że gra jest do obioru dostałem jakoś ok 11.
Wziąwszy pod uwagę, ze gra miała premierę 25 września to trochę słabo wyszło.
Ja wiem, że opóźnienie, ale i tak zmówienia pre-orderowe powinny być wysyłane PRZED premierą a nie w dniu premiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Premiera została przesunięta na 26 z winy wydawcy, gram rozsyłał maile. Ale fakt, i tak strasznie późno ta wysyłka, czas dostawy do punktu odbioru też troche dlugi. Sam dostałem smsa wczoraj popołudniu, pojechałem od razu odebrać. Swoją drogą obsługa trochę zamotana, najpierw pani rzuciła mi na ladę dodatek do Diablo III i się pyta czy to ta, dopiero potem, kiedy zaprzeczyłem, posprawdzała co jest co. Trochę słabo, teraz miałbym obawy zamawiając więcej gier czy wszystko bym dostał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2014 o 18:09, JayL napisał:

Premiera została przesunięta na 26 z winy wydawcy, gram rozsyłał maile.


Tak, wiem o tym. Ale mnie chodzi o coś innego.
Mianowicie o to, że jeśli premiera jest nawet tego 26, to gra powinna być już tego 26 w punkcie odbioru a nie dopiero wysyłana.
Nie po to robi się pre-order żeby na grę czekać dłużej.
Temat jest wałkowany od jakieś czasu choć jeszcze jakoś rok remu gram.pl wysyłało zamówienia tak, aby w dniu premiery były gotowe do odbioru. Jedynym wyjątkiem z tego co pamiętam były gry Blizzarda. Reszta gier jechała do punktów dzień albo dwa przed premierą.
To co teraz się ze sklepem porobiło to jakaś tragedia. Kiedyś sklep najprzychylniejszy klientom zaczął po prostu klientów olewać (vide sytuacje z brakiem jakiegokolwiek kontaktu w Obsłudze Klienta czy na forum).
Jak tak dalej pójdzie, to klienci po prostu zrobią to samo i oleją sklep.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale co gram ma poradzić na to, że cdp.pl opóźniło wysyłkę? Widocznie w tym przypadku mieli dostać grę na premierę, a nie przed. Jak z innymi - nie wiem, nie wypowiadam się. Ale fakt, jak poprzeglądałem tematy ''konsuli'' to bida z nędzą, prawie zerowy odzew. Na szczęście jest sporo lepszych, tańszych sklepów, sam kupuję tu już raz na rok kiedy trafi się jakaś okazja (jak Ethan własnie tańszy niż wszędzie indziej). Już pomijam promocje Gabena. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2014 o 20:39, JayL napisał:

Ale co gram ma poradzić na to, że cdp.pl opóźniło wysyłkę? Widocznie w tym przypadku
mieli dostać grę na premierę, a nie przed.


Arrghhh... Nie czytasz mnie :) Zapomnij na chwilę o Ethanie Carterze.
Mówię ogólnie o polityce jaka stosowana jest ostatnimi czasy na gram.pl.
Gra X ma premierę np. 1 czerwca, to zamiast być wysłana wcześniej i tego 1 być już u klientów/w punktach odbioru, to dopiero w dniu premiery jest wysyłana i dociera gdzie trzeba nawet po 4 dniach, bo po drodze był weekend.
Jedno opóźnienie cdp.pl w tym wypadku nie ma kompletnie znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ty mnie też nie do końca. ;p " Jak z innymi - nie wiem, nie wypowiadam się." - nie mam pojęcia jak wygląda sytuacja z innymi pre-orderami, bo od dawna się tym nie interesowałem, dlatego dorzuciłem swoje 3 grosze tylko w kwestii Cartera. Dawniej mi dochodziło wszystko na czas (czyli w dzień premiery albo i wcześniej), jeśli teraz jest inaczej - cóż, słabo. Ale jak pisałem - są inne sklepy na szczęście, jeśli ktoś chce pudełka, a jesli komuś na tym nie zależy to ma 100% pewności otrzymania gry na premierę kupując na jakiejś platformie cyfrowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2014 o 01:30, JayL napisał:

Dawniej mi dochodziło wszystko
na czas (czyli w dzień premiery albo i wcześniej), jeśli teraz jest inaczej - cóż, słabo.


Żeby daleko nie szukać, Alien: Isolation. Premiera gry - 7 października. Gra dopiero dziś (tj. 9 października) wysłana z magazynu gram.pl.
No przecież to są jakieś żarty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ dodzwonienie się do DOKu graniczy z niemożliwością, to piszę tutaj.
Właśnie odebrałem swoją kopię Alien: Isolation, zamówienie SQ01711448.
Nie dość, że pre-order wysłany dwa dni po premierze gry, to co najważniejsze, nie otrzymałem artbooka, który miał być dodany do pre-orderów, a był na dobrą sprawę jedynym powodem, dla którego kupiłem A:I na gram.pl.
Proszę o rozwiązanie tej sprawy i dosłanie artbooka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2014 o 19:34, Sarinew napisał:


Nie zapomniałem. Już się skontaktowałem z DOKiem.

Dnia 10.10.2014 o 19:34, Sarinew napisał:

A kiedys przy premierze DA2 to pracownicy brali nocke by gre wyslac na czas, bo byla
awaria >brak pradu?> w czasie normalnej pracy.


Echh... kiedyś. Kiedyś to był serio najlepszy sklep. A teraz to mam wrażenie, że jadą na marce i sentymencie klientów. Takim jak mój. Ale właśnie mnie chyba z tego sentyment skutecznie wyleczyli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na FB była informacja o pre-orderach na Lords of The Fallen. Ponieważ tam do tej pory mi nikt nie odpisał to pytam sie tutaj:
- co to jest "szyfr mnicha". Wersja stemowa też go posiada więc raczej nie jest to figurka. A szkoda, bo mi zajeła miejsce obok wojownika z DarkSoul2. Z tego co widzę to jakieś DLC, ale co ono konkretnie daje. Na żadnym ze sklepów nie znalazłem tej informacji, wiec sądziłem że na FB otrzymam najszybciej od was odpowiedz, no cóż myliłem się.
- dołączę się do pytania jakie jest na FB a też nie ma odpowiedzi: ścieżka dźwiękowa: cyfrowa czy digital

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2014 o 23:16, Kajdorf napisał:

- co to jest "szyfr mnicha". Wersja stemowa też go posiada więc raczej nie jest to figurka.


Szyfr mnicha to DLC z dodatkową misją.

Dnia 11.10.2014 o 23:16, Kajdorf napisał:

- dołączę się do pytania jakie jest na FB a też nie ma odpowiedzi: ścieżka dźwiękowa: cyfrowa czy digital


Cyfrowa czy digital? :) Chyba sam sobie odpowiedziałeś właśnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować