Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsulat ekipy gram.pl - gry pudełkowe

311 postów w tym temacie

Dnia 11.11.2014 o 23:38, Hantres napisał:

Witam . czy jak kupiłem grę Ded or alive 5 Ultimate gdy jeszcze nie miałem tu konta
to powinien przyjść do mię jakiś e mail z potwierdzeniem zakupu czy nie . Pytam bo pierwszy
raz zamawiam .


Tak. powinien przyjść mail i informacją.

w przeciwnym razie proszę pisać poprzez formularz kontaktowy.
http://sklep.gram.pl/pomoc/#formularz-kontaktowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2014 o 09:54, pablo85 napisał:

Wie ktoś kiedy będzie nowa dostawa "Civilization 5 wersja kompletna" bo w sklepach nigdzie
tej gry nie ma. Może ktoś ze sklepu gram.pl się wypowie na ten temat jak to jest z dostawami
?


Na chwilę obecną najwcześniejsza dostawa planowana na grudzień 2014r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2014 o 12:25, maggotool napisał:

> > Wiadomo czy pudełkowa wersja dodatku do World of Warcraft Warlords of Draenor
będzie
>
> > dostarczona do klientów w dniu premiery, w zamówieniu jest napisane "zostanie
wysłane
>
> > 13 listopada", a wtedy dotarłaby pewnie dzień po? To jest jednak gra MMO, więc
czas
> i
> > możliwość gry w dniu premiery jest bardzo ważne.
>
> Planowana wysyłka 12.11.2014r.

Premiera gry za około 11 godz.37min., dostałem maila że przesyłka dopiero została wysłana,
dostane ją w najlepszym przypadku jutro, czyli PO premierze.. i to ma byc pre-order?
zawiodłem się na tym sklepie po raz drugi i ostatni, bo więcej zakupów u was nie zamierzam
robić.


Szanowny Kliencie,
Zgodnie z informacją na karcie produktu, produkt jest do Klienta w dniu premiery gry.
Niestety nie możemy wysyłać tego tytułu wcześniej ze względu na embargo jakie zawsze zakłada Firma Blizzard na swoje produkty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Chcialbym uzyskac jakiekolwiek informacje dotyczace mojego zamowienia. Zostalo ono oplacone, numer zamowienia mam. Chodzi o Assassins Creed Unity na PS4. Prosze o szybka odpowiedz w tej sprawie. Dzisiaj jest premiera,a nawet nie dostalem maila z informacja o przyjeciu do realizacji tego zamowienia.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.11.2014 o 10:22, BoziaS napisał:

Szanowny Kliencie,
Zgodnie z informacją na karcie produktu, produkt jest do Klienta w dniu premiery gry.
Niestety nie możemy wysyłać tego tytułu wcześniej ze względu na embargo jakie zawsze
zakłada Firma Blizzard na swoje produkty.


Szanowna Pani
Jeżeli zgodnie z informacją na karcie produktu wysyłacie gre w dniu premiery bo obowiązuje was embargo, to wygląda na to że złamaliście embargo wysyłając gre w dniu 12.11 czyli dzień przed premierą, a skoro już je załamaliście to nie można było wysłać gry wcześniej np. 10.11, bo zgaduje że 11.11 nie pracowaliście.

Druga sprawa, zamawiałem edycje kolekcjonerską World of Warcraft, dostałem informacje że gra czeka na mnie dzisiaj w punkcie odbioru, po czym po kilku godzinach otrzymałem telefon z punktu odbioru, że zaszły jakieś pomyłki i nie mają wersji kolekcjonerskich! Może dotrą jutro, zostane poinformowany telefonicznie. Przecież to jest jakiś cyrk! A jak jutro nie dotrą, to kiedy? w poniedziałek?!!! Zamówiłem wersje kolekcjonerską a wysyłacie zwykłą? co to za bałagan?!
Gdybym u was nie zamawiał, kupiłbym już dzisiaj i mógł grać, nie wspominając już o tym że taniej..
Naprawde przykro mi to stwierdzić, ale ostatni raz robie u was zakupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2014 o 11:12, CripWayne napisał:

Witam

Chcialbym uzyskac jakiekolwiek informacje dotyczace mojego zamowienia. Zostalo ono oplacone,
numer zamowienia mam. Chodzi o Assassins Creed Unity na PS4. Prosze o szybka odpowiedz
w tej sprawie. Dzisiaj jest premiera,a nawet nie dostalem maila z informacja o przyjeciu
do realizacji tego zamowienia.

Pozdrawiam

Proszę się kontaktować podając nr zamówienia poprzez formularz kontaktowy znajdujący się na naszej stronie:
http://sklep.gram.pl/pomoc/#formularz-kontaktowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W końcu dostałem edycje kolekcjonerską World of Warcraft:WOD, jednak wyniknął kolejny problem.
Po dodaniu kodu gry do konta na Battlnet, okazało się że dodało mi wersje zwykłą a nie kolekcjonerską!!!
Do kogo mam sie teraz zwrócić z reklamacją!?
Podejrzewam że samo pudełko z grą zostało podmienione! W punkcie odbioru jak odbierałem gre, to duże pudło w którym mieszczą się wszystkie dodatki, w tym pudełko z grą, nie miało folii!!
Prosze o pilną odpowiedź!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2014 o 19:09, maggotool napisał:

W końcu dostałem edycje kolekcjonerską World of Warcraft:WOD, jednak wyniknął kolejny
problem.
Po dodaniu kodu gry do konta na Battlnet, okazało się że dodało mi wersje zwykłą a nie
kolekcjonerską!!!
Do kogo mam sie teraz zwrócić z reklamacją!?
Podejrzewam że samo pudełko z grą zostało podmienione! W punkcie odbioru jak odbierałem
gre, to duże pudło w którym mieszczą się wszystkie dodatki, w tym pudełko z grą, nie
miało folii!!
Prosze o pilną odpowiedź!!!!


Witam,
Proszę czym prędzej o oficjalne zgłoszenie reklamacji do naszego działu Obsługi Klienta:
http://sklep.gram.pl/pomoc/#formularz-kontaktowy

Postaramy się jak najszybciej wyjaśnić zaistniałą sytuację.
Z góry przepraszamy za kłopot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :)
Błaha sprawa, aczkolwiek mnie niepokoi - opłaciłem wczoraj przelewem zamówienie FY04261498, jednak w moim profilu nie widzę jeszcze, by pieniądze wpłynęły (zamówienie wciąż oczekuje na opłacenie). Dałoby radę sprawdzić? Jeśli jest jakiś problem z przelewem, to szybko zrobię drugi.

Z góry dziękuję i życzę miłego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2014 o 16:41, Leos8 napisał:

Dzień dobry :)
Błaha sprawa, aczkolwiek mnie niepokoi - opłaciłem wczoraj przelewem zamówienie FY04261498,
jednak w moim profilu nie widzę jeszcze, by pieniądze wpłynęły (zamówienie wciąż oczekuje
na opłacenie). Dałoby radę sprawdzić? Jeśli jest jakiś problem z przelewem, to szybko
zrobię drugi.

Z góry dziękuję i życzę miłego wieczoru.

Pieniądze wpłynęły,
Zamówienie jest w drodze. Dzisiaj powinno być w punkcie odbioru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Zamówiłem u państwa preorder gry Dragon Age Inkwizycja(numer zamówienia AG00871491) i nie otrzymałem od państwa klucz na DLC Płomien Inkwizycji.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2014 o 11:14, Hartigan napisał:

Zamówiłem u państwa preorder gry Dragon Age Inkwizycja(numer zamówienia AG00871491) i
nie otrzymałem od państwa klucz na DLC Płomien Inkwizycji.


Nie masz w szczegółach zamówienia?
Powinieneś mieć tam przycisk "Pobierz klucz"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Mam podobny problem Hartigan. Zamówiłem przedpremierowo Dragon Age Inkwizycja i do tej pory nie otrymałem klucza do DLC Płomień Inkwizycji.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@JW48 @TheRevelator @Metriol

Hej,

drobny błąd w statusach Waszych zamówień, który blokował przypisanie kluczy do bonusu pre-orderowego został już naprawiony. Klucze do Płomienia Inkwizycji są już dostępne w szczegółach Waszych zamówień.

Przepraszamy, że tyle to trwało oraz życzymy udanej zabawy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2014 o 19:29, maseltov92 napisał:

Witam. Mam ten sam problem co koledzy wyżej, zmamówiłem Dragon Age Inkwizycja w pre orderze
ale nie otrzymałem klucza z DLC ( zamówienie nr DP00441496 )


Naprawione, kod jest już dostępny w szczegółach zamówienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować