Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsulat ekipy gram.pl - gry pudełkowe

311 postów w tym temacie

Witam mam pytanko jeśli teraz zamówię pre-order Dying Light to muszę już płacić za grę czy mogę np. poczekać i zapłacić tydzień od premiery?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2014 o 11:07, doctorwho napisał:

Witam mam pytanko jeśli teraz zamówię pre-order Dying Light to muszę już płacić za grę
czy mogę np. poczekać i zapłacić tydzień od premiery?


Cześć, zamówienia pre-order opłaca się dopiero 2 tygodnie przed premierą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2014 o 10:57, pstarczynowski napisał:

Cześć, zamówienia pre-order opłaca się dopiero 2 tygodnie przed premierą :)


No to zamawiam, dziękuję za odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.11.2014 o 16:06, BoziaS napisał:

Witam,
Proszę czym prędzej o oficjalne zgłoszenie reklamacji do naszego działu Obsługi Klienta:
http://sklep.gram.pl/pomoc/#formularz-kontaktowy

Postaramy się jak najszybciej wyjaśnić zaistniałą sytuację.
Z góry przepraszamy za kłopot.

>
Witam!

Sprawe zgłosiłem do działu Obsługi Klienta już miesiąc temu i do tej pory nie otrzymałem żadnej odpowiedzi!
Otrzymałem jedynie maila od Pana Piotra Maciasa, ze to bardzo niepokojącą sprawa, prosi o przesłanie zdjęć pudełka i zajmie się sprawą priorytetowo. Zdjęcia odrazu przesłałem i do tej pory nie otrzymałem żadnej odpowiedzi, a pisałem już do tego Pana dwukrotnie! Mam rozumieć, że tak wygląda zamiatanie sprawy pod dywan u Państwa?
Zostałem przez Państwa oszukany, zapłaciłem za wersje kolekcjonerską gry, a otrzymałem zwykłą w pudełku kolekcjonerskiej i chciałbym się dowiedzieć jak to się stało!!? Czy to u Państwa praktykuje się takie podmiany gier, czy w sklepie Sferis, gdzie jest punkt odbioru!? Czy dostanę wersje za jaką zapłaciłem!!??
Czy po miesiącu czasu doczekam się wreszcie jakiś odpowiedzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamawiałem już u Was kilka gier i zawsze był to odbiór osobisty (w punkcie GO24) wraz z płatnością przy odbiorze, ale gdy próbuję w ten sposób zamówić GTA V opcja zapłaty przy odbiorze jest niedostępna (wyświetla się na szaro i nie da się jej wybrać). Czy taka możliwość będzie wkrótce dostępna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Potrzebuje pomocy. Pogubiłem się troche z zamówieniem Dying Light. Jeżeli zamówiłem koszulke to moge zamówić preorder gry tego samego dnia ? Czy musze czekać aż fizycznie dostane koszulke z rabatem i dlc i dopiero wtedy będe mógł zamówić grę ? Opcja "Mam kod promocyjny" jest tylko w trakcie składania zamówienia. Po złożeniu zamówienia nie mam tej opcji dostępnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2015 o 23:28, vonhinz1 napisał:

Zamawiałem już u Was kilka gier i zawsze był to odbiór osobisty (w punkcie GO24) wraz
z płatnością przy odbiorze, ale gdy próbuję w ten sposób zamówić GTA V opcja zapłaty
przy odbiorze jest niedostępna (wyświetla się na szaro i nie da się jej wybrać). Czy
taka możliwość będzie wkrótce dostępna?


od stycznia 2014r. punkty Go24 nie przyjmują takiej formy rozliczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2015 o 15:23, Hartigan napisał:

Witam.
Potrzebuje pomocy. Pogubiłem się troche z zamówieniem Dying Light. Jeżeli zamówiłem koszulke
to moge zamówić preorder gry tego samego dnia ? Czy musze czekać aż fizycznie dostane
koszulke z rabatem i dlc i dopiero wtedy będe mógł zamówić grę ? Opcja "Mam kod promocyjny"
jest tylko w trakcie składania zamówienia. Po złożeniu zamówienia nie mam tej opcji dostępnej.


nie do końca rozumiem..
Premiera koszulki z kluczem była 5-12-2014r. i do tego dnia można było generować klucze. Zakupiona koszulka już po premierze jest tylko koszulką bez kodu rabatowego 19,90. Za grę trzeba będzie zapłacić pełną wartość. Natomiast jeśli osoba dokonała zakupu koszulki w pre-orderze korzysta z rabatu 19,90.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2015 o 11:19, BoziaS napisał:

> Witam.
> Potrzebuje pomocy. Pogubiłem się troche z zamówieniem Dying Light. Jeżeli zamówiłem
koszulke
> to moge zamówić preorder gry tego samego dnia ? Czy musze czekać aż fizycznie dostane

> koszulke z rabatem i dlc i dopiero wtedy będe mógł zamówić grę ? Opcja "Mam kod
promocyjny"
> jest tylko w trakcie składania zamówienia. Po złożeniu zamówienia nie mam tej opcji
dostępnej.

nie do końca rozumiem..
Premiera koszulki z kluczem była 5-12-2014r. i do tego dnia można było generować klucze.
Zakupiona koszulka już po premierze jest tylko koszulką bez kodu rabatowego 19,90. Za
grę trzeba będzie zapłacić pełną wartość. Natomiast jeśli osoba dokonała zakupu koszulki
w pre-orderze korzysta z rabatu 19,90 przy zakupie gry.

Rabat można wykorzystać do końca lutego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.01.2015 o 11:31, BoziaS napisał:

Za
> grę trzeba będzie zapłacić pełną wartość. Natomiast jeśli osoba dokonała zakupu
koszulki
> w pre-orderze korzysta z rabatu 19,90 przy zakupie gry.
Rabat można wykorzystać do końca lutego.

Dziękuje za wyjaśnienie czyli spóźniłem się z czasem. Za późno zamówiłem. Dopiero dzisiaj koszulke otrzymałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.01.2015 o 19:20, Hartigan napisał:

Dziękuje za wyjaśnienie czyli spóźniłem się z czasem. Za późno zamówiłem. Dopiero dzisiaj
koszulke otrzymałem.

Przepraszam, małe sprostowanie, wydawca potwierdził wersję pierwotną - w dalszym ciągu obowiązuje rabat 19,90 oraz DLC. Przepraszam za zamieszanie. Rabat będzie obowiązywał na pewno do premiery gry. Walczymy aby jeszcze do końca lutego była taka możliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2015 o 00:08, PATRIOTA5 napisał:

Witam zakupiłem preorder gry Total War Attila ale nie dostałem obiecanego dodatku powie
mi ktoś jak go odebrać?

Numer zamówienia. :) Zawsze podawaj numer zamówienia. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2015 o 00:08, PATRIOTA5 napisał:

Witam zakupiłem preorder gry Total War Attila ale nie dostałem obiecanego dodatku powie
mi ktoś jak go odebrać?

Zamówienie WV00611546

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2015 o 00:08, PATRIOTA5 napisał:

Witam zakupiłem preorder gry Total War Attila ale nie dostałem obiecanego dodatku powie
mi ktoś jak go odebrać?



Mam ten sam problem. Nr zamówienia: WT00241501

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2015 o 01:05, PATRIOTA5 napisał:

> Witam zakupiłem preorder gry Total War Attila ale nie dostałem obiecanego dodatku
powie
> mi ktoś jak go odebrać?
Zamówienie WV00611546


Problem rozwiązany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2015 o 15:19, patrykus93 napisał:

> Witam zakupiłem preorder gry Total War Attila ale nie dostałem obiecanego dodatku
powie
> mi ktoś jak go odebrać?


Mam ten sam problem. Nr zamówienia: WT00241501


Jutro skontaktuje się w tej sprawie z naszym działem obsługi klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2015 o 15:19, patrykus93 napisał:

> Witam zakupiłem preorder gry Total War Attila ale nie dostałem obiecanego dodatku
powie
> mi ktoś jak go odebrać?


Mam ten sam problem. Nr zamówienia: WT00241501


Cześć, proszę sprawdź maila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować