Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsulat ekipy gram.pl - gry pudełkowe

311 postów w tym temacie

Dnia 06.07.2014 o 21:14, Pytek9 napisał:

Witam.
Dlaczego przy kupnie Pre-Orderu fify 15 nie ma mozliwosci platnosic przy odbiorze (3.99)


Witam,
Ze względu na nowe przepisy KNF byliśmy zmuszeni wyłączyć opcję poboru płatności w punktach odbioru osobistego. Opcja ta jest możliwa w przypadku przesyłki kurierskiej. Natomiast można zrobić przedpłatę i zachować kwotę dostawy 3,99 przy dostawie do punktu.
B.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2014 o 21:45, Half-Life22 napisał:

Witam,

Kiedy pojawi się u Was gra na PC Metro Redux?

Pozdrawiam


Pojawi się na pewno na PC, PS4 i XOne – premiera 29 sierpnia. Jeszcze nie mamy materiałów od wydawcy oraz cen aby założyć pre-order. Jak tylko dostaniemy info podeślę linka.
B.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Można się spodziewać obecności gry The Elder Scrolls: Skrym Legendary Edition w wersji pudełkowej? Jak tak to kiedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie.
Od pewnego czasu nurci mnie i moich znajomych pewna sprawa. Chodzi mianowicie tutaj o pre order FIFA 15 Ultimate Team Edition na Playstation 3. Nie moge nigdzie w polskich sklepach znalezc na ta pore tego rodzaju nadchodzacej we wrzesniu gierki. Moje pytanie jest nastepujace, Czy bedzie dostepna ta edycja w sklepach gram.pl? Jesli tak to mniej wiecej kiedy bedzie to mozliwe by zakupic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
zostałem odesłany na to forum i mam kilka pytań odnośnie edycji kolekcjonerskiej gry Divinity Grzech Pierworodny.
1. Czy wogóle były realizowane te zamówienia ?
2. Jeśli były to dlaczego nie zrealizowano mojego tylko po prawie miesiącu od daty premiery pracownik sklepu anulował moje zamówienie ?
3. Jeśli nie były to dlaczego nie otrzymałem żadnej informacji na ten temat i nie otrzymałem zwrotu pieniędzy bez zbędnej zwłoki (ponad miesiąc po zapłaceniu) ?
4. Dlaczego w Gram.pl nikt nie odbiera telefonów i nie odpisuje na maile ?
5. Czy lekceważenie klienta będzie teraz nowym modelem biznesowym Gram.pl ?

Przykro mi zadawać te wszystkie pytania ale uważam, że zostałem potraktowany w sposób urągający choćby podstawowym standardom obsługi - dokładnie odwrotnie niż Państwa zapewnienia ze strony głównej.
Jako długoletni klient Gram.pl jestem wiecej niż bardzo rozczarowany i zniechęcony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2014 o 13:37, Bubsson napisał:

Witam serdecznie.
Od pewnego czasu nurci mnie i moich znajomych pewna sprawa. Chodzi mianowicie tutaj o
pre order FIFA 15 Ultimate Team Edition na Playstation 3. Nie moge nigdzie w polskich
sklepach znalezc na ta pore tego rodzaju nadchodzacej we wrzesniu gierki. Moje pytanie
jest nastepujace, Czy bedzie dostepna ta edycja w sklepach gram.pl? Jesli tak to mniej
wiecej kiedy bedzie to mozliwe by zakupic?


Niestety w sklepie Gram.pl ww. wersji nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2014 o 20:23, sirJaco napisał:

Witam,
zostałem odesłany na to forum i mam kilka pytań odnośnie edycji kolekcjonerskiej gry
Divinity Grzech Pierworodny.
1. Czy wogóle były realizowane te zamówienia ?
2. Jeśli były to dlaczego nie zrealizowano mojego tylko po prawie miesiącu od daty premiery
pracownik sklepu anulował moje zamówienie ?
3. Jeśli nie były to dlaczego nie otrzymałem żadnej informacji na ten temat i nie otrzymałem
zwrotu pieniędzy bez zbędnej zwłoki (ponad miesiąc po zapłaceniu) ?
4. Dlaczego w Gram.pl nikt nie odbiera telefonów i nie odpisuje na maile ?
5. Czy lekceważenie klienta będzie teraz nowym modelem biznesowym Gram.pl ?

Przykro mi zadawać te wszystkie pytania ale uważam, że zostałem potraktowany w sposób
urągający choćby podstawowym standardom obsługi - dokładnie odwrotnie niż Państwa zapewnienia
ze strony głównej.
Jako długoletni klient Gram.pl jestem wiecej niż bardzo rozczarowany i zniechęcony.


Przepraszamy za zaistniałą sytuację. Z powodu sezonu urlopowego zaszła taka niedogodność. W przyszłym sezonie postaramy zwrócić na ten problem baczniejszą uwagę i nie dopuścić do takiej sytuacji.
B.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2014 o 20:11, Yurop napisał:

Można się spodziewać obecności gry The Elder Scrolls: Skrym Legendary Edition w wersji
pudełkowej? Jak tak to kiedy?


Na chwilę obecną brak sztuk u wydawcy (PC) będzie nowy nakład w nowej cenie. Póki co czekamy.
B.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2014 o 10:39, BoziaS napisał:

Na chwilę obecną brak sztuk u wydawcy (PC) będzie nowy nakład w nowej cenie. Póki co
czekamy.
B.


No właśnie obecnie widzę atrakcyjną cene Skyrima Legendary za 90 zł tylko produktu brak :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2014 o 08:42, General86 napisał:

No właśnie obecnie widzę atrakcyjną cene Skyrima Legendary za 90 zł tylko produktu brak
:/


doprodukcja, dostępność - wrzesień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2014 o 20:41, cybuch1987 napisał:

Czy Metro Redux na Ps4 będzie dostępne w Polskiej wersji językowej ?


PlayStation?4 i komputery PC oraz Xbox One w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej do wyboru.
B.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Czy pudełkowa wersja gry Dragon Age Inquisition będzie zawierać klucz który przypisze nam grę do Origin''a ?
Dlaczego nie ma w sprzedaży wersji Deluxe na PC''ta oraz czy będą one dodane ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2014 o 17:24, Noma napisał:

Witam.
Czy pudełkowa wersja gry Dragon Age Inquisition będzie zawierać klucz który przypisze
nam grę do Origin''a ?


Wszystkie wydawane od jakiegoś czasu gry pudełkowe od EA posiadają klucz, który musisz przypisać do Origin inaczej nie pograsz.

Dnia 03.09.2014 o 17:24, Noma napisał:

Dlaczego nie ma w sprzedaży wersji Deluxe na PC''ta oraz czy będą one dodane ?


http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=93136&pid=17

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za informację. Rozumiem że EA nie dało wersji Deluxe na PC dlatego bo chcą żebyśmy kupili u nich tą drogą za 220zł chyba tak ? Niemiłe zagranie i to bardzo moim zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować