Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsulat ekipy gram.pl - gry pudełkowe

311 postów w tym temacie

Kiedys stanieje-tak jak gry EA maja klucz origin tak predkosc spadku ceny jest przewidywalna;) a moze nawet szybciej niz mysle? Jak nie sledzisz informacji na temat gry to tylko napisze, ze dlce do da:Inq nie beda wymagac punktow bioware, przyszlosc pokaze jak to wplynie na cene dlc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, mam nadzieję że ceny będą ludzkie bo ostatnio kupowałem DLC do DA2 wydając 100zł.. na punkty BioWare właśnie. Jestem fanem serii wiec pre-order, szkoda tylko że taką politykę EA zastosowało ale prawdopodobnie znając moją głupotę i tak kupię to na Origin''ie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2014 o 00:38, Noma napisał:

Wiem, mam nadzieję że ceny będą ludzkie bo ostatnio kupowałem DLC do DA2 wydając 100zł..
na punkty BioWare właśnie. Jestem fanem serii wiec pre-order, szkoda tylko że taką politykę
EA zastosowało ale prawdopodobnie znając moją głupotę i tak kupię to na Origin''ie..


:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytałem w temacie gry ale nikt jak na razie nie mógł mi odpowiedzieć. Chodzi mianowicie o grę Destiny na PS3 i jej darmową "przesiadkę" na PS4. Wkleję dalej post który napisałem w temacie gry:

"Gdzieś kiedyś czytałem o darmowej przesiadce z starej generacji konsol na obecną tyle że do stycznia. Teraz szybkie pytanie, czy chodziło o to że przesiadka jest darmowa do stycznia ? Tzn teraz dajmy na to kupię grę na PS3 i jeśli do stycznia kupię sobie PS4 to mogę za darmo to zrobić. Czy że grę trzeba przed styczniem kupić a PS4 kupię sobie powiedzmy w czerwcu 2015 i nadal będę mógł to zrobić za darmo ?"

Może tutaj się czegoś dowiem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2014 o 00:08, bartek00 napisał:

witam czy sklep gram będzie miał grę na pc raven cry w wersji pudełkowej lub cyfrowej
i grę Styx: Master of Shadows
cyfrowe pudełkowe wydanie


Proszę pisać bez błędów, Twój post był nieczytelny, poprawiłem go tak by było wiadomo o co chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2014 o 23:54, Noma napisał:

Pytałem w temacie gry ale nikt jak na razie nie mógł mi odpowiedzieć. Chodzi mianowicie
o grę Destiny na PS3 i jej darmową "przesiadkę" na PS4. Wkleję dalej post który napisałem
w temacie gry:

"Gdzieś kiedyś czytałem o darmowej przesiadce z starej generacji konsol na obecną tyle
że do stycznia. Teraz szybkie pytanie, czy chodziło o to że przesiadka jest darmowa do
stycznia ? Tzn teraz dajmy na to kupię grę na PS3 i jeśli do stycznia kupię sobie PS4
to mogę za darmo to zrobić. Czy że grę trzeba przed styczniem kupić a PS4 kupię sobie
powiedzmy w czerwcu 2015 i nadal będę mógł to zrobić za darmo ?"

Ta "przesiadka" jest mozliwa tylko w wersji cyfrowej.
Jest taka mozliwość do początku przyszłego roku.

Dnia 15.09.2014 o 23:54, Noma napisał:

Może tutaj się czegoś dowiem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2014 o 14:08, nuriu napisał:

Czy także jak innych sklepach internetowych Gram.pl wysyła FIFA 15 dzisiaj?


Wszystkie zamówienia pre-orderowe zostały wysłane w dniu dzisiejszym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie wysyłki zamówień pre-orderowych.
Dlaczego jeśli gra ma premierę dziś, to do punktów odbioru zostaje wysłana dopiero dziś?
Jaki jest sens zamawiać przed premierą skoro gry i tak nie otrzymuje się w dniu premiery?
Konkretnie chodzi mi tu o Zaginięcie Ethana Cartera. Premiera jest dziś, a gry zostaną dopiero dziś wysłane, więc będę mógł grę odebrać najwcześniej jutro czyli dzień po premierze.
To trochę wbrew logice.
Proponowałbym także usunąć z kart produktów wpis "Graj, kiedy inni czekają na premierę. Ponad 90% naszych klientów otrzymało zamówioną w przedsprzedaży grę jeszcze przed premierą. Dzięki temu masz pewność, że i TY dostaniesz długo oczekiwaną grę jako pierwszy." bo zakrawa to na nieuczciwą reklamę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zamówiłem Fife 15 preorder lecz nie mam kodu na aktywacje 15 złotych paczek, gdzieś czytałem że mogą być wysyłane na sprzynke email, lecz nic nie mam ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie infantylne pytanie (liczę na cud).

Czy będzie jeszcze szansa na EK Wiedźmina 3?
Jakis konkurs, szansa na zdobycie?

Przegapiłem (byłem za granicą bez netu) preordery w wakacje i nie moge sobie darować.

PS: EK W1 i W2 mam na półce i obydwie kupiłem przez sklep gram.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować