Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsulat ekipy gram.pl - gry pudełkowe

311 postów w tym temacie

Dnia 11.10.2014 o 23:42, Phobos_s napisał:

> - dołączę się do pytania jakie jest na FB a też nie ma odpowiedzi: ścieżka dźwiękowa:
cyfrowa czy digital

Cyfrowa czy digital? :) Chyba sam sobie odpowiedziałeś właśnie :)


No właśnie, tak to jest jak się pisze późnym wieczorem. Chodziło mi czy to cyfrowa czy płyta z soundtrackiem. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2014 o 10:55, Kajdorf napisał:

No właśnie, tak to jest jak się pisze późnym wieczorem. Chodziło mi czy to cyfrowa czy
płyta z soundtrackiem. :P


Z tego co wyczytałem to cyfrówka niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2014 o 15:02, Phobos_s napisał:

Z tego co wyczytałem to cyfrówka niestety.


Skoro to wszystko cyfrowe, to zastanawiam się po co mi edycja pudełkowa? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.10.2014 o 19:34, Sarinew napisał:

A kiedys przy premierze DA2 to pracownicy brali nocke by gre wyslac na czas, bo byla
awaria >brak pradu?> w czasie normalnej pracy.

Ekipa budowlana na Puławskiej po 11:00 przerwała kabel i okolice Piaseczna nie miały prądu, ale o 17:00 dostałam sms z magazynu, że prąd wrócił i jest szansa, że wyślą DA2 na czas. Popłakałam się ze wzruszenia, a oni wysłali na czas :)
Ech, stare czasy - pisze były pracownik gramowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2014 o 22:02, akne napisał:

Ekipa budowlana na Puławskiej po 11:00 przerwała kabel i okolice Piaseczna nie miały
prądu, ale o 17:00 dostałam sms z magazynu, że prąd wrócił i jest szansa, że wyślą DA2
na czas. Popłakałam się ze wzruszenia, a oni wysłali na czas :)
Ech, stare czasy - pisze były pracownik gramowy :)


Woow... Akne! :) Jak miło Cię tu widzieć. Echhh... Szkoda, że Cię tu nie ma już. Ty trzymałaś ten cały sklep za przysłowiowe... ekhm... i nie było lepszego sklepu. Stare dobre czasy.
Nawet na GS Cię nie ma prawie.
Chciałem Cię dodać na FB ale nie wiem czy mogę :D

Mam nadzieję, że w nowym miejscu jest Ci dobrze i kolejne miejsce pracy doprowadzasz do perfekcyjnego działania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy piszę w odpowiednim dziale ...
kiedy sklep Gram.pl będzie wysyłał pre order " The Lords of the Fallen "? Dziś, czy dopiero jutro?
Grę widziałem już w Empiku, co prawda nie mogą jej jeszcze sprzedawać ale jutro rano już będą mogli, więc zyskam jeden dzień na grę, choć straciłbym wirtualne dodatki z waszego wydania ( zbroja, miecz i tarcza ).
Nr mojego zamówienia to: SM01041408 - gdyby można było sprawdzić termin wysyłki, byłbym bardzo wdzięczny.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2014 o 13:08, lis_23 napisał:

kiedy sklep Gram.pl będzie wysyłał pre order " The Lords of the Fallen "? Dziś, czy dopiero
jutro?


Na stronie produktu wyraźnie jest napisane: Planowana wysyłka: 28. października 2014

Od jakiegoś czasu gram.pl standardowo wszystkie zamówienia przedpremierowe rozsyła w dzień premiery, co de facto przekłada się na to, że osoby składające takie zamówienie otrzymują grę w najlepszym przypadku dzień po premierze (bo jeśli wysyłka wypadnie w piątek to może dojść nawet 3 dni po premierze).

Lords of te Fallen jest niestety ostatnim moim zamówieniem złożonym na gram.pl. Po wielu latach będę musiał się pożegnać z tym sklepem. Niestety od pewnego czasu gram.pl pokazuje jak bardzo ma klientów w poważaniu.
Przykre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dawno przestałem kupować na gramie (miałem podobną opinię - przeważnie drożej niż u konkurencji (tutaj również szkoda, że nie ma opcji dostarczania do Paczkomatów), brak programu lojalnościowego, przeceny raczej niezbyt kuszące jak dla mnie plus wygląd sklepu skopany), a że Lords of the Fallen było dostępne w zasadzie chyba tylko tuta (zwłaszcza z DLC z kolekcjonerki)j to zamówiłem go tutaj.I co?
Okazuje się, że mimo informacji że planowana wysyłka jest dopiero w dniu premiery to wczoraj dostałem (ok. 22) maila, że przekazano paczkę kurierowi. Sam kurier okazał się bardzo sprawny, bo już dzisiaj ok. pierwszej paczka dotarła. Jestem zatem miło zaskoczony, bo wyglądało na to, że gram zaczął się rozmijać z ideą pre-oroderów. Samej paczki jeszcze nie miałem kiedy otworzyć, ale na razie na reklamację się nie zapowiada :)
Plus dla sklepu, aczkolwiek jest jeszcze trochę spraw, które można poprawić. Czy kiedyś jeszcze coś zamówię? Zobaczymy, nadzieja jeszcze nie zginęła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2014 o 14:15, aragorn14 napisał:

Okazuje się, że mimo informacji że planowana wysyłka jest dopiero w dniu premiery to
wczoraj dostałem (ok. 22) maila, że przekazano paczkę kurierowi.


Zgadza się. Ja także dostałem wczoraj wieczorem informację, że przekazano grę do wysyłki.
Odbiorę z punku odbioru wracając z pracy.
I faktycznie, gdy już byłem gotów położyć na gram.pl krzyżyk, pozytywnie mnie zaskoczyli.
Mam nadzieję, że to nie jedyny wyjątek, tylko znów zaczną rozsyłać zamówienia tak jak wypada :)

Dnia 28.10.2014 o 14:15, aragorn14 napisał:

Czy kiedyś jeszcze coś zamówię? Zobaczymy, nadzieja jeszcze nie zginęła :)


Ja mimo wszytko mam słabość do tego sklepu. Tzn sporo gier zamawiam w UK ale to akurat nie wina gram.pl tylko wydawcy na c. Jeśli oni wydają w Polsce grę, to zamawiam ją w UK :) Dlatego np. wszytko od Bethesdy zamawiam za granicą. Ale co jak co, gram.pl darzę dużym sentymentem.
Mam nadzieję, że wyjdą na prostą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Edycja limitowana "Lords of The Fallen" , pre-order odebrany w terminie czyli przed premierą.
Jedyny minus to że brakuje klucza na Zestaw Lwiego Serca. W jakiej formie będzie wysyłka czy komuś zapomniało się zapakować? Ewentualnie czy ten DLC jest w kluczy gry? Nie widzę tego DLC we właściwościach gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2014 o 20:10, Kajdorf napisał:

Edycja limitowana "Lords of The Fallen" , pre-order odebrany w terminie czyli przed premierą.
Jedyny minus to że brakuje klucza na Zestaw Lwiego Serca. W jakiej formie będzie wysyłka
czy komuś zapomniało się zapakować? Ewentualnie czy ten DLC jest w kluczy gry? Nie widzę
tego DLC we właściwościach gry.


W szczegółach zamówienia powinieneś mieć kod do pobrania.
Obrazek w załączniku.
Jeśli tam nie masz, to masz ten sam problem co ja, klucza brak.
Pozostaje Ci napisać do DOKu.

20141028214351

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Kod faktycznie jest w profilu, tylko dlaczego nie ma tej informacji w pudełku z grą ani w e-mailu. DOK już dostał info, to nie będą musieli odpisywać. Po tym jak próbowałem dostać od info na FB i tutaj na forum w sprawie wersji ścieżki dźwiękowej (z mizernym skutkiem) pisze jeszcze e-maila. Co ciekawe okazało się ze ścieżka jest na płycie, a tej informacji do momentu premiery nikt nie udzielił. Zastanawiam się czy w ogóle ktoś tutaj albo na FB z DOK-u zagląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2014 o 12:45, BoziaS napisał:

Witka, chcecie wiedzieć jakie promocje są przewidziane w najbliższym czasie? Macie pomysł
na promocję, jakie chcielibyście mieć w gramie? Piszcie do mnie!
Bożena



W newsach podaliście dzisiaj, że w grudniu Rockstar wydaje ścieżkę dźwiękową do GTA V.

Czy jest szansa, że pojawi się w gram.pl??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie gry Singstar na PS4 grę sprzedajecie o ile się nie myle w wersji angielskiej więc czy w tej wersji są tytuły polskie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo czy pudełkowa wersja dodatku do World of Warcraft Warlords of Draenor będzie dostarczona do klientów w dniu premiery, w zamówieniu jest napisane "zostanie wysłane 13 listopada", a wtedy dotarłaby pewnie dzień po? To jest jednak gra MMO, więc czas i możliwość gry w dniu premiery jest bardzo ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2014 o 23:16, Rivriven napisał:

Wiadomo czy pudełkowa wersja dodatku do World of Warcraft Warlords of Draenor będzie
dostarczona do klientów w dniu premiery, w zamówieniu jest napisane "zostanie wysłane
13 listopada", a wtedy dotarłaby pewnie dzień po? To jest jednak gra MMO, więc czas i
możliwość gry w dniu premiery jest bardzo ważne.


Planowana wysyłka 12.11.2014r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2014 o 16:32, BoziaS napisał:

> Wiadomo czy pudełkowa wersja dodatku do World of Warcraft Warlords of Draenor będzie

> dostarczona do klientów w dniu premiery, w zamówieniu jest napisane "zostanie wysłane

> 13 listopada", a wtedy dotarłaby pewnie dzień po? To jest jednak gra MMO, więc czas
i
> możliwość gry w dniu premiery jest bardzo ważne.

Planowana wysyłka 12.11.2014r.

Szkoda i to bardzo. Po wtopie z opóźnioną dostawą jednej z kolekcjonerek Blizza zrezygnowałem z usług gram.pl, w przypadku Draenoru postanowiłem, że zaufam Wam ponownie. Wygląda na to, że źle zrobiłem, ale zamówienie opłacone z góry i nic już nie zrobię. Jak to jest, że jedna z dużych sieci

Spoiler

Euro RTV AGD

oferuje grę już teraz, ba można odebrać jutro w salonie, a osoby, które zamówiły na gram.pl już dawno temu, będą z utęsknieniem wyczekiwać na kuriera, który może dotrzeć do nas 13 listopada rano, jak i przy "odrobinie szczęścia" późnym wieczorem, a pewnie zdaży się i tak, że kilka osób dostanie grę dopiero w piątek. Po co w takim razie hasła, że przeszło 90% klientów dostaje grę przed premierą przy pre orderze? Przecież doskonale wiadomo, że w przypadku MMO to straszna obsuwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam . czy jak kupiłem grę Ded or alive 5 Ultimate gdy jeszcze nie miałem tu konta to powinien przyjść do mię jakiś e mail z potwierdzeniem zakupu czy nie . Pytam bo pierwszy raz zamawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2014 o 16:32, BoziaS napisał:

> Wiadomo czy pudełkowa wersja dodatku do World of Warcraft Warlords of Draenor będzie

> dostarczona do klientów w dniu premiery, w zamówieniu jest napisane "zostanie wysłane

> 13 listopada", a wtedy dotarłaby pewnie dzień po? To jest jednak gra MMO, więc czas
i
> możliwość gry w dniu premiery jest bardzo ważne.

Planowana wysyłka 12.11.2014r.


Premiera gry za około 11 godz.37min., dostałem maila że przesyłka dopiero została wysłana, dostane ją w najlepszym przypadku jutro, czyli PO premierze.. i to ma byc pre-order? zawiodłem się na tym sklepie po raz drugi i ostatni, bo więcej zakupów u was nie zamierzam robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś kiedy będzie nowa dostawa "Civilization 5 wersja kompletna" bo w sklepach nigdzie tej gry nie ma. Może ktoś ze sklepu gram.pl się wypowie na ten temat jak to jest z dostawami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować