GRAMy

Konsulat ekipy gram.pl - Dział Obsługi Klienta

307 postów w tym temacie

Dnia 21.07.2014 o 16:07, luzac napisał:

No dobra, ktoś musi być tą wredną świnią i o to zapytać:

http://blog.cdp.pl/2014/07/18/oswiadczeniecdp-pl-w-sprawie-polskiej-wersji-divinity-original-sin/
"Wszystkie osoby, które złożyły zamówienie przedpremierowe na Orignial Sin w jednym
ze sklepów z listy [Ultima, Gram.pl, Komputronik, Konsole i Gry, G4L.pl, muve.pl, GryOnline.pl,
Abasim.pl] albo cyfrowo w cdp.pl otrzymają zadośćuczynienie w postaci gratisowego kodu
do pobrania innej gry. Szczegóły otrzymacie bezpośrednio od sklepów, w których złożyliście
zamówienia przedpremierowe."


Kiedy możemy się spodziewać informacji od gram.pl nt. "zadośćuczynienia"?



Witam,


Swoją sprawę opisałem już w innym wątku stąd pozwolę sobie zacytować fragment tej wypowiedzi

"Liczyłem że otrzymał w dniu premiery egzemplarz Divinity: Original Sin, jako że zamówiłem preorder, który opłaciłem na 2-3 dni przed datą premiery. Pomimo opłacenia zamówienia status wiadomości wciąż widniał jako "nieopłacony". Napisałem 16 lipca do działu obsługi klienta i do dnia dzisiejszego nie otrzymałem żadnej informacji zwrotnej odnośnie mojego problemu, a zdążyłem wysłać jeszcze kolejne dwa maile, w tym jeden z potwierdzeniem dokonania przelewu. Wisienką na torcie jest wczorajsza zmiana statusu zamówienia na "nie zostało opłacone / potwierdzone w terminie". Oprócz tego od 17 lipca wielokrotnie próbowałem dodzwonić się do działu obsługi klienta i wciąż mi się to nie udało. ".

Oczywiście wciąż nikt nie odbiera telefonu a ja nie otrzymałem informacji zwrotnej w sprawie problemu z zamówieniem. Jak planują Państwo zadość uczynić mojej stracie czasu i zszarganym nerwom związanym z Państwa brakiem profesjonalizmu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam! Może tu ktoś udzieli mi odpowiedzi. Dodzwonić sie do biura to można liczyć szybciej na cud. Zakupilłem w gram.pl konsole nowej gen. Xbox one. Bardzo się ucieszyłem kiedy konsola dotarła do mnie na dzień przed premierą. Wiec przystąpiłem do podłączania. I tu wielkie rozczarowanie. Wręcz ogarnęła mnie wściekłość. Okazało się że konsola ani drgnie. Wogóle nie chciała się odpalić. Resetowałem zasilacz według instrukcji na stronie microsoftu. Zasilacz który podłączam do kontaktu dioda świeci się na pomarańczowo , a kiedy podłącze do konsoli, kontrolka przy zasilaczu gaśnie. I jestem tam wkurzony że masakra. Piekna premiera u mnie co? Teraz nie wiem co mam robić z tym padłem. Ale najprawdopodobnie odeśle i bede czekał na naprawe nastepne 2 miesiące. Niech bedzie to przestroga co dla niektórych ze takiego towaru lepiej nie kupować na gram.pl . Póki co czekam na jakiś kontakt ze strony sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ dodzwonienie się do DOKu graniczy z niemożliwością, to piszę tutaj.
Właśnie odebrałem swoją kopię Alien: Isolation, zamówienie SQ01711448.
Nie dość, że pre-order wysłany dwa dni po premierze gry, to co najważniejsze, nie otrzymałem artbooka, który miał być dodany do pre-orderów, a był na dobrą sprawę jedynym powodem, dla którego kupiłem A:I na gram.pl.
Proszę o rozwiązanie tej sprawy i dosłanie artbooka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od 7 października nie mogę sie dodzwonić do obsługi klienta, email wysłałem 8 albo 9 i do dzisiaj nie dostałem odpowiedzi. Wiec napisze tutaj, co dzieje sie z moim zamówieniem numer DT00491457? Jeśli nie jesteście w stanie go zrealizować proszę o zwrot pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2014 o 17:08, Ukukuki napisał:

Od 7 października nie mogę sie dodzwonić do obsługi klienta, email wysłałem 8 albo 9
i do dzisiaj nie dostałem odpowiedzi. Wiec napisze tutaj, co dzieje sie z moim zamówieniem
numer DT00491457? Jeśli nie jesteście w stanie go zrealizować proszę o zwrot pieniędzy.


Cześć! Napisz na DOK@GRAM.PL i opisz w czym problem. Pomożemy! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2014 o 17:12, Set5 napisał:

Cześć! Napisz na DOK@GRAM.PL i opisz w czym problem. Pomożemy! :)


Cześć, problem jest taki ,że już chyba 9 października się kontaktowałem poprzez formularz kontaktowy i zero odpowiedzi :-/.
No ale nic wysyłam jeszcze raz właśnie teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Zaczne od tego, że piszę tego posta tu, zamiast kontaktować się z waszą dziwnie działającą pomocą techniczną z prostego powodu. Wczoraj od godziny 9 do 16 NIKT nie raczył odebrać telefonu, dzień wczesniej od godziny 12 to samo, wiec mam już dość wydzwaniania. Przejdźmy do sedna całej tej głupiej sprawy: przed kupnem w sklepie gram.pl zostałem zapewniony przez konsultanta (wtedy jeszcze odbieraliście telefony) że Edycja Zero Call of Duty zostanie dostarczona tak, abym mógł cieszyć sie pełnym całoDOBOWYM wcześniejszym dostępem do gry, więc zamówiłem licząc, że tak będzie. Mija wtorek, środa, a paczka dalej nie została wysłana. Czwartek to samo i w końcu, piątek - gra wysłana. Dziś wiadomość kurierska, że gra zostanie prawdopodobnie oddana w me ręce 4 listopada. Moje pytanie brzmi: ZA CO ZAPŁACIŁEM? Za normalną gre, czy za grę z wcześniejszym dostępem? Kiedyś juz u was zamawiałem jedną gre i sie nie zawiodłem, jednak teraz chyba będzie inaczej i raczej nie tylko u mnie. Mam nadzieje że uda mi się skonsultować z firmą kurierską, aby grę odebrać 3 listopada. Piszę tego posta mimo, że mam świadomość tego, że jest już po ptakach, lecz chce zauważyć że odbiór 4 listopada wiąże sie z nie dotrzymaniem przez firmę gram.pl umowy sprzedaży... Jak na taką firme to lekka gafa ale co tam ważne że pieniądz w kieszeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem skąd ten kurier, ale chyba dziś już nie dostanę przesyłki, którą wczoraj wysłaliście, a zamawiałem w sobotę. Kiedyś UPS nawet o 22.00 potrafiło dostarczać od gramu przesyłki, teraz inny kurier Fedex i raczej widać nie ogarniają, gdyby nie te bonusy do zamówień, pewnie nic bym nie wziął bo kurier drogi, a do tego usługi na mizernym poziomie , dobrze że to nie preorder, bo bym pewnie nie otrzymał na czas premiery.... Więc te 24h się nie sprawdza.
Do tego na sklepie nie można znaleźć, wyszukanie gier według stanu magazynu, czy np po cenie. Kiedyś ten sklep wyglądał lepiej.
Ten kurier ma z Kędzierzyna-Koźla do mnie z 1h drogi, a widać nie może trafić.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od czasu przekazania przesyłki firmie kurierskiej, gram.pl niewiele może z tym zrobić. Spróbuj zadzwonić na infolinię firmy kurierskiej i grzecznie spytaj się gdzie jest twoja przesyłka i dlaczego tak długo. To zwykle działa. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurier był coś około 20.45, uważam że to późna pora, nie żebym chodził spać. Podkładka z SC2 HOTS jest porządku, podoba mi się, trochu za duża, bo klawiatura na nią wchodzi xD

Wiem, że nie możecie nic zrobić, no ale częściowo wy wybieracie kto ma świadczyć usługi kurierskie, no ale doszło, więc aktualnie temat zamknięty :P Prawda też taka że w 90% w naszym kraju może mieć opinie ok, ale znajdzie się jakiś kierowca, który jednak nie spełnia swej roli, wiem wtedy trzeba informować firmę kurierską, składać zgłoszenie itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.11.2014 o 22:47, Bad22Boy napisał:

Wiem, że nie możecie nic zrobić, no ale częściowo wy wybieracie kto ma świadczyć usługi
kurierskie, no ale doszło, więc aktualnie temat zamknięty :P Prawda też taka że w 90%
w naszym kraju może mieć opinie ok, ale znajdzie się jakiś kierowca, który jednak nie
spełnia swej roli, wiem wtedy trzeba informować firmę kurierską, składać zgłoszenie itd.

Ilu klientów, tyle opinii. Ja się naczytałem w internecie historii o firmie Siódemka i jak dowiedziałem się, że mój nowiutki tablet graficzny ma przywieźć kurier z tej firmy to czekałem z duszą na ramieniu. Ale okazało się, że wszystko jest w porządku, szybko, sprawnie, bezpiecznie. ;) UPS i DHL tez nigdy mnie nie zawiedli. Czasem może poczekałem trochę dłużej, ale nie żeby to były jakieś spóźnienia na całe dni. Raz jeden miałem przypadek z jakiejś lokalnej firmy. Kurier był gburowaty i zniszczył przesyłkę, wtedy zrobiłem burdel. :P Więc czasem trzeba się zastanowić czy opłaca się (nie tylko w sferze materialnej) zmieniać firmę kurierską. ;)

P.S. Moderatorzy nie są pracownikami gram.pl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Co prawda napisałem e-mail do sklepu ale na razie bez odpowiedzi. Bo pewnie weekend. No ale to nie ważne. Mam nadzieję, że w dobrym wątku to opisze. A więc, ostatnio zapłaciłem numer zamówienia AT00041400 (Assassins Creed Unity edycja Notre Dame edycja na PC). Wszystko fajnie by było gdyby nie to że zaraz po opłaceniu znikł mi kod przedpremierowy do programu "Jedność". Wcześniej się tym nie interesowałem i nie zdażyłem użyć tego kodu. Bardzo bym prosił, spowrotem o ten kod. Chętnie przed premierą bym go wykorzystał aby zdobyć dodatki. Dzięki za pomoc. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20 października zakupiłem grę Dead or Alive 5 Ultimate. Zapłaciłem z góry. Przesyłka dotarła do punktu odbioru. Problem w tym, że pudełko było mocno zniszczone, a płyta prawdopodobnie uszkodzona. Pracownik punktu odbioru wielokrotnie wysyłał prośby o dostarczenie nowego egzemplarza. Ja również wysyłałem maile do DOKu, ale DOK nie ma pojęcia o całej sprawie. Napisano mi, że "Przesyłka została opóźniona", co jest totalną bzdurą, bo gra już dawno dotarła do punktu odbioru.

Sytuacja wygląda tak, że zepsuta gra leży sobie w sklepie, a gram.pl nie ma najmniejszej ochoty zainteresować się tą sprawą. No, bo skoro własnemu pracownikowi nie mają czasu odpisać na maile, to co ja mogę zrobić?

W normalnym sklepie poprosił bym o zwrot kasy za rozwalone pudełko, sprawdziłbym czy płyta jest w porządku i już 2 tygodnie temu miałbym grę. Zaraz minie miesiąc odkąd złożyłem zamówienie i wpłaciłem pieniądze, a sprawa nadal stoi w miejscu.

Zastanawia mnie tylko jak ten cały sklep funkcjonuje, skoro nie mogą załatwić tak prostej reklamacji. Nikt mi nie wmówi, że mają pierwszy raz do czynienia z takim problemem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Chciałbym się dowiedzieć czy dotarł już do was przelew, który wykonałem w tamtym tygdniu ponieważ w moich zamowieniach ciągle widnieje napis by opłacic zamówienie. Numer zamówienia IG01341439.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pewne pytania dotyczące wysyłki gry (konkretnie AC: Unity). Ile czasu zajmuje wysłanie przesyłki kurierem, po nadaniu jej przez gram.pl? W szczegółach zamówienia mam informację o nadaniu paczki wczoraj (ta informacja była widoczna już o godzinie 8 rano). Rozumiem, że wysyłka następuje najczęściej następnego dnia roboczego, jednak do tej pory nie mam numeru przesyłki. Czy oznacza to, że dzisiaj mogę sobie zapomnieć o zagraniu Unity? Czy po prostu serwis jeszcze nie uaktualnił informacji na stronie z moim zamówieniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest i kurier. Przez to, że nie otrzymałem numeru listu przewozowego i nie mogłem zadzwonić do niego musi się wrócić 15 kilometrów. Jak to się stało, że numer nie pojawił się na stronie mojego zamówienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2014 o 16:03, Javier66 napisał:

Witam.
Chciałbym się dowiedzieć czy dotarł już do was przelew, który wykonałem w tamtym tygdniu
ponieważ w moich zamowieniach ciągle widnieje napis by opłacic zamówienie. Numer zamówienia
IG01341439.


Cześć!

Kasa wpadła i gra wysłana do punktu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2014 o 10:21, Mariox2x napisał:

Witam. Mam pewne pytania dotyczące wysyłki gry (konkretnie AC: Unity). Ile czasu zajmuje
wysłanie przesyłki kurierem, po nadaniu jej przez gram.pl? W szczegółach zamówienia mam
informację o nadaniu paczki wczoraj (ta informacja była widoczna już o godzinie 8 rano).
Rozumiem, że wysyłka następuje najczęściej następnego dnia roboczego, jednak do tej pory
nie mam numeru przesyłki. Czy oznacza to, że dzisiaj mogę sobie zapomnieć o zagraniu
Unity? Czy po prostu serwis jeszcze nie uaktualnił informacji na stronie z moim zamówieniem?



Cześć! Nr przewozowe dostajemy hurtowo od firm kurierskich. Z racji na ilośc ostanich zamówień trochę się to moze wydłużyć w aktualizacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czyja to wina, czy kuriera czy punktu odbioru który wybrałem. Do sedna - zamówiłem pre order AC: Unity (PC), jak wiadomo premiera w polsce 13.11. W środe 12.11 dostałem meila, że produkt został wysłany i jak do tej pory nie dostałem żadnej informacji, że można odebrać produkt. Podejrzewam, że to wina kuriera. Nie pierwszy raz zamawiam przez gram.pl i nie było takich problemów.
Kolejna sprawa jest taka, że gdy zobaczyłem cene tej gry w innych sklepach myślałem, że mnie coś trafi, przepłaciłem 15 zł!!! Po części jestem zły na siebie, że się wcześniej nie zorientowałem w jakich cenach jest ta gra. Za tą cene co zapłaciłem gram.pl powienienem dostać produkt do rąk własnych.
Jeśli macię taką możliwość to jak najszybciej zmiencie kuriera oraz CENY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się