GRAMy

Konsulat ekipy gram.pl - Dział Obsługi Klienta

307 postów w tym temacie

Dnia 15.03.2015 o 09:53, Kricho napisał:

Klucz pojawił się rano, gra zassana można grać. Pozdrawiam :)


Mój niestety nie, a też chodzi o skylines :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej,

jak pisałem w dziale cyfrowym, dostaliśmy nową partię kluczy i wszystkie zamówienia na Skylines powinny zostać już zrealizowane.

Przepraszam za utrudnienia oraz życzę miłego grania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości, bo już dawno nie robiłem zakupów w waszym sklepie :). Jeżeli zamówiłem dziś grę około godziny 13, to czy kurier zdąży z nią dotrzeć jutro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2015 o 13:20, Prosiaq napisał:

Z ciekawości, bo już dawno nie robiłem zakupów w waszym sklepie :). Jeżeli zamówiłem
dziś grę około godziny 13, to czy kurier zdąży z nią dotrzeć jutro?


Cześć, gwarantujemy dostawę kurierską następnego dnia roboczego przy zamówieniach złożonych i potwierdzonych do 16:00. Możesz również odebrać przesyłkę osobiście w jednym z 130 punktów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2015 o 10:14, pstarczynowski napisał:

> Z ciekawości, bo już dawno nie robiłem zakupów w waszym sklepie :). Jeżeli zamówiłem

> dziś grę około godziny 13, to czy kurier zdąży z nią dotrzeć jutro?

Cześć, gwarantujemy dostawę kurierską następnego dnia roboczego przy zamówieniach złożonych
i potwierdzonych do 16:00. Możesz również odebrać przesyłkę osobiście w jednym z 130
punktów :)


Cześć!
Dzięki za odpowiedź, tylko... No, sprawdziłem stan swojej paczki za pomocą linku podanego w mailu. Według strony kurierskiej, spodziewany dzień dostawy to 11.05. Czyli poniedziałek. Spodziewałem się, że zamawiając grę w czwartek koło 13, gra dotrze do mnie na piątek. Czy mógłbym prosić o jakieś pingnięcie tudzież sprawdzenie, co się w końcu dzieje z tą paczką? Wiem, wiem, do końca piątku jeszcze sporo czasu, ale chciałbym mieć pewność, że przesyłkę dostanę lub nie - bo wyjeżdżam z Warszawy na weekend i nie wiem, czego się spodziewać.
Numer zamówienia, jeżeli pomoże, YW00891570.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już nie mogę edytować posta :(
Anywayz, albo błyskawicznie udało wam się nakrzyczeć na kuriera, albo sam się poczuł, bo przed minutą dotarła do mnie paczka ^^. W takich chwilach przypomina mi się, dlaczego bardzo lubię robić u was zakupy.
Pozdrawiam serdecznie i miłego dnia dla pracowników DOKu życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

zamówiłem Project Cars w werji cyfrowej z nadzieją, że zaraz w niego zagram. Na stronie produktu jest napisane, że jest dostępny natychmiast, natomiast już po realizacji zamównienia jest informacja: "Oczekiwanie na dostępność produktów"? Czy to znaczy, że skończyły się już klucze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2015 o 19:38, franko1978 napisał:

Witam,

zamówiłem Project Cars w werji cyfrowej z nadzieją, że zaraz w niego zagram. Na stronie
produktu jest napisane, że jest dostępny natychmiast, natomiast już po realizacji zamównienia
jest informacja: "Oczekiwanie na dostępność produktów"? Czy to znaczy, że skończyły się
już klucze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2015 o 11:37, Prosiaq napisał:

Już nie mogę edytować posta :(
Anywayz, albo błyskawicznie udało wam się nakrzyczeć na kuriera, albo sam się poczuł,
bo przed minutą dotarła do mnie paczka ^^. W takich chwilach przypomina mi się, dlaczego
bardzo lubię robić u was zakupy.
Pozdrawiam serdecznie i miłego dnia dla pracowników DOKu życzę :)


Przyjemność po naszej stronie, miłej rozgrywki :D

Dnia 08.05.2015 o 11:37, Prosiaq napisał:

Witam,

zamówiłem Project Cars w werji cyfrowej z nadzieją, że zaraz w niego zagram. Na stronie
produktu jest napisane, że jest dostępny natychmiast, natomiast już po realizacji zamównienia
jest informacja: "Oczekiwanie na dostępność produktów"? Czy to znaczy, że skończyły się
już klucze?


Cześć, proszę podaj numer zamówienia - klucze powinny być dostępne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie... chciałem zamówić W3 na PS4 przez gram.pl ale produkt jest nie dostępny. Rozumiem, że już pre-ordera na gramie nie zamówię ? Została mi tylko konkurencja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2015 o 09:20, Chlorofil napisał:

Mam pytanie... chciałem zamówić W3 na PS4 przez gram.pl ale produkt jest nie dostępny.
Rozumiem, że już pre-ordera na gramie nie zamówię ? Została mi tylko konkurencja ?


Pre-ordera już nie zamówisz :( ale w dniu premiery, produkt powinien być dostępny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o co chodzi z wiedźminem 3, zamówienie wysłane 16stego, mamy 18sty i jeszcze nie mam nr paczki, a system przewiduje dostawę dzisiaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"niepokoję się" - Mam dokładnie ten sam problem. Jeżeli dziś do wieczora, lub jutro rano nie będzie potwierdzeni nadania kuriera w dniu dzisiejszym (tj.18 maja)- to idę rano i o 8.00 kupuję W3 np. w Media Ekspert. A paczki od was nawet nie odbieram od kuriera! Sorry. wasza wina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i raczej już dzisiaj przesyłki nie dostanę ale chociaż pojawił się numer listu przewozowego. Chociaż wysłane "16stego" i cała ta sytuacja wygląda dziwnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2015 o 18:35, Nor2323 napisał:

o co chodzi z wiedźminem 3, zamówienie wysłane 16stego, mamy 18sty i jeszcze nie mam
nr paczki, a system przewiduje dostawę dzisiaj?

Dnia 18.05.2015 o 18:35, Nor2323 napisał:

"niepokoję się" - Mam dokładnie ten sam problem. Jeżeli dziś do wieczora, lub jutro rano
nie będzie potwierdzeni nadania kuriera w dniu dzisiejszym (tj.18 maja)- to idę rano
i o 8.00 kupuję W3 np. w Media Ekspert. A paczki od was nawet nie odbieram od kuriera!
Sorry. wasza wina.


Cześć, był to błąd systemu. Przykro nam z powodu zaistniałej sytuacji, gra dotrze do Was zgodnie z naszymi deklaracjami tj. w dniu premiery. Numer przesyłki powinien być dostępny dziś wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>ciach
Największy problem to to, że w chwili zmiany statusu na "wysłany" blokuje się możliwość anulowania zmówienia, więc to dosyć poważny błąd. Mam nadzieję że to poprawicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2015 o 18:40, pstarczynowski napisał:

> o co chodzi z wiedźminem 3, zamówienie wysłane 16stego, mamy 18sty i jeszcze nie
mam
> nr paczki, a system przewiduje dostawę dzisiaj?

> "niepokoję się" - Mam dokładnie ten sam problem. Jeżeli dziś do wieczora, lub jutro
rano
> nie będzie potwierdzeni nadania kuriera w dniu dzisiejszym (tj.18 maja)- to idę
rano
> i o 8.00 kupuję W3 np. w Media Ekspert. A paczki od was nawet nie odbieram od kuriera!

> Sorry. wasza wina.

Cześć, był to błąd systemu. Przykro nam z powodu zaistniałej sytuacji, gra dotrze do
Was zgodnie z naszymi deklaracjami tj. w dniu premiery. Numer przesyłki powinien być
dostępny dziś wieczorem


Jest po 7 rano 19 maja- nadal to samo. Czekam tylko do 10 na kontakt z waszym konsultantem! To jakiś żart i lekceważenie klienta! A moje pieniądze bez problemu przyjeliście!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


>

Dnia 19.05.2015 o 07:15, robson491 napisał:

Jest po 7 rano 19 maja- nadal to samo. Czekam tylko do 10 na kontakt z waszym konsultantem!
To jakiś żart i lekceważenie klienta! A moje pieniądze bez problemu przyjeliście!

Ludzie nie straszcie mnie! Właśnie dodzwoniłem się do firmy kurierskiej- mają dla mnie od was przesyłkę. Prawie przyprawiliście mnie o zawał serca! ps. swoją drogą poprawcie ten cały wasz "system", bo na stronie nadal brak info. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się