GRAMy

Konsulat ekipy gram.pl - Dział Obsługi Klienta

307 postów w tym temacie

Witam. zmówiłem dwa dni temu cyfrowa wersje fifa 17.
Zrobiłem od razu przelew bankiem (PayU) dostałem potwierdzanie ze pieniądze dostał sklep.
Problem w tym ze Gram.pl nie wysłało do mnie żadnej informacji co z moim zamówieniem, nie odpisują na maila dodzwonić się nie da, na fb tez nie odpisują. Co z taka sytuacja zrobić?
Kupiłem po to wersje cyfrowa żeby nie czekać na przesyłkę a tu ktoś mnie ktoś olal.....
miałem dostać klucz do gry mailem, co w takim wypadku zrobić? do kogo się kontaktować ?

ps. czy miał ktoś może taki problem przy kupnie fifa 17 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To znowu ja od zamówienia nr SV10331624. Zamówione w środę, jakimś cudem doszło do paczkomatu dzisiaj o 21, chwytam koperte a tam pustka tylko faktura hahaaha. Dobrze wam radzę to odkręcić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich użytkowników, jest to mój pierwszy post na forum, ale myślę, iż najodpowiedniejszym miejscem będzie to. Otóż.. Już spory czas temu, dostałem grę (nie kupowałem, więc nie mam dowodu sprzedaży/zakupu), w zasadzie gry. Były to Gothic I, Gothic II oraz osobny dodatek Noc Kruka, do Gothic II. Wszystko było pięknie, zainstalowałem sobie oczywiście drugą część razem z dodatkiem. Pożyczyłem potem płyty te bratu. Gdy robiłem format komputera (była taka potrzeba), płyty były dawno już u mnie w domku więc postanowiłem zainstalować znów drugą część Gothica razem z dodatkiem, a tutaj przykra niespodzianka, przy instalacji wyskakiwał błąd o wirusie, dokładnie trojanie. Dopiero po zamknięciu antywirusa zainstalowałem grę i skoro się zainstalowała to pomyślałem, pewnie to fałszywy alarm (Antywirus to AVG), ale po włączeniu gry przykra sprawa.. nie dało się grać, w ogóle. To wyglądało tak, jakbym spowolnił grę nie chodziło o lagi, ale takie spowolnienie jak na filmach czasem jest, czy nawet w powtórkach bramek w piłce nożnej. Co więcej inne gry również zaczęły tak się zachowywać. Trochę byłem zdenerwowany, ale postanowiłem kupić nowy sprzęt sobie (już dawno zamierzałem) do nowych gier, jakie tym razem sam sobie kupiłem. I tym razem zdrowo myśląc zainstalowałem nowe gry, następnie te, które miałem na poprzednim komputerze, dopiero potem zainstalowałem czysty Gothic II. Wszystko pięknie śmigało, aż do momentu mojego aktu odwagi.. chciałem zainstalować dodatek, a tu bum znów trojan, znów wykryty przez AVG. No nic wyłączyłem antywirusa, zainstalowałem dodatek i znów to spowolnienie, nie tylko w Gothicu, ale także innych grach, nawet tych nowszych i znów format, ale tym razem bez dodatku Noc Kruka. Chodzi mi przede wszystkim o dodatek, bo przeglądając różne fora i blogi natknąłem się na te same sytuacje co moja tu przedstawiona.

Jeśli będą potrzebne jakieś dowody, chętnie podam nazwę trojana oraz screeny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

#Nie wiem dlaczego, ale napisałem post i wyskoczył mi on dwa razy, dlatego proszę o usunięcie tego posta, a zostawienie mojego poprzedniego. Przepraszam za kłopot. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

nie wiem czy tu ktoś w ogóle zagląda skoro ostatni post jest z 2016 roku..
Wygląda na to że gram.pl zamknęło Dział Obsługi Klienta.
Dwa tygodnie temu wysłałem zgłoszenie przez formularz kontaktowy [DOK #324256]
Pięć dni temu z uwagi na brak jakiegokolwiek odzewu (nie licząc automatycznej odpowiedzi) wysłałem kolejną wiadomość z pytaniem co z moim zgłoszeniem - nadal cisza..

Ten formularz kontaktowy jest tylko dla picu czy o co tu chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się