GRAMy

Konsulat ekipy gram.pl - Dział Obsługi Klienta

307 postów w tym temacie

Dnia 25.07.2015 o 18:31, Rick napisał:

> witam, kupiliśmy dzisiaj heros m&m 5, pobrana zainstalowana klucz wpisany i KONIEC
wystąpił
> błąd 13:6
Witam,
ten temat dotyczy raczej pomocy w razie problemów z zamówieniami w sklepie gram.pl, a
nie pomocy technicznej. Klucz jest prawidłowy, a więc wygląda na to, że ze strony sklepu
gram.pl wszystko przebiegło prawidłowo.

Niemniej jednak podobny błąd napotkali także inni gracze. Wygląda na to, że aktualizacja
sterowników rozwiązuje ten problem:
http://forums.steampowered.com/forums/showthread.php?t=1872695
http://steamcommunity.com/app/9860/discussions/0/866071665484056600/

dzięki, czytałem już o tym, stery mam najnowsze, spróbuje wywalić w8 i zaistalowac w7,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2015 o 13:16, Taeghan napisał:

Witam,
Chciałbym złożyć zamówienie ale mam pewien problem przycisk złóż zamówienie nie działa.


Cześć, próbowałeś użyć innej przeglądarki/wyłączyć dodatki typu adblock?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, w niedzielę kupiłem w sklepie gram.pl StarCraft II: Legacy of the Void Preorder pack. Otrzymałem klucz do gry, jednak gdy wpisuję go na battle.net, pojawia się błąd:

"Wystąpił błąd.

Wpisany kod nie mógł zostać wykorzystany. Sprawdź kod i spróbuj ponownie. Jeśli ten komunikat błędu wyświetli się ponownie, spróbuj ponownie później, ponieważ na stronie lub w grze może trwać przerwa techniczna."

Chciałbym się dowiedzieć czy to klucz jest zły czy jednak wina jest po stronie battle.net''u i jakie kroki mam przedsięwziąć.

Nr. Zamówienia to: AA00861571

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2015 o 23:52, plm112 napisał:

Witam, w niedzielę kupiłem w sklepie gram.pl StarCraft II: Legacy of the Void Preorder
pack. Otrzymałem klucz do gry, jednak gdy wpisuję go na battle.net, pojawia się błąd:

"Wystąpił błąd.

Wpisany kod nie mógł zostać wykorzystany. Sprawdź kod i spróbuj ponownie. Jeśli ten komunikat
błędu wyświetli się ponownie, spróbuj ponownie później, ponieważ na stronie lub w grze
może trwać przerwa techniczna."

Chciałbym się dowiedzieć czy to klucz jest zły czy jednak wina jest po stronie battle.net''u
i jakie kroki mam przedsięwziąć.

Nr. Zamówienia to: AA00861571


Cześć, proszę sprawdź czy wpisujesz poprawnie klucz gry. Czasami wydaję się, że V to W itp itd. Daj znać jeśli błąd będzie nadal występował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również mam problem z aktywowaniem bety. Wyskakuje ten błąd: "Wpisany kod nie mógł zostać wykorzystany. Sprawdź kod i spróbuj ponownie. Jeśli ten komunikat błędu wyświetli się ponownie, spróbuj ponownie później, ponieważ na stronie lub w grze może trwać przerwa techniczna."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2015 o 10:55, Stemat napisał:

Ja również mam problem z aktywowaniem bety. Wyskakuje ten błąd: "Wpisany kod nie mógł
zostać wykorzystany. Sprawdź kod i spróbuj ponownie. Jeśli ten komunikat błędu wyświetli
się ponownie, spróbuj ponownie później, ponieważ na stronie lub w grze może trwać przerwa
techniczna."


Proszę podaj numer zamówienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2015 o 10:55, Stemat napisał:

Ja również mam problem z aktywowaniem bety. Wyskakuje ten błąd: "Wpisany kod nie mógł
zostać wykorzystany. Sprawdź kod i spróbuj ponownie. Jeśli ten komunikat błędu wyświetli
się ponownie, spróbuj ponownie później, ponieważ na stronie lub w grze może trwać przerwa
techniczna."


Cześć, napisz proszę na dok@gram.pl --> jeszcze dziś powinieneś otrzymać poprawiony klucz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2015 o 13:16, plm112 napisał:

Niestety, ponowne wpisywanie nic nie dało, nadal występuje ten sam błąd


Cześć, napisz proszę na dok@gram.pl --> jeszcze dziś powinieneś otrzymać poprawiony klucz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A Ja mam problem z moim zamowieniem. Napisalem do DOK, ale jednak mogli Mi tylko napisac kiedy prawdopodobnie moje zamowienie zostanie skompletowane i wyslane. No wlasnie, kompletowanie. Produkty z mojego zamowienia SA dostepne, zamowienie zostalo oplacone w piatek lekko po 13. Wiec teoretycznie powinno lezec u firmy kurierskiej przez weekend, a dzisiaj powinno byc wyslane. Tak sie nie stalo, ok, zrozumialem, ze weekend sie zblizal itd, ale dzisiaj powinno to byc zrobione. A tutaj co? Zamowienie dalej jest kompletowane, prawdopodobnie zostanie wyslane we wtorek tj. 01.09.2015r. I Ja sie pytam, co to ma byc?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2015 o 17:33, f-g napisał:

A Ja mam problem z moim zamowieniem. Napisalem do DOK, ale jednak mogli Mi tylko napisac
kiedy prawdopodobnie moje zamowienie zostanie skompletowane i wyslane. No wlasnie, kompletowanie.
Produkty z mojego zamowienia SA dostepne, zamowienie zostalo oplacone w piatek lekko
po 13. Wiec teoretycznie powinno lezec u firmy kurierskiej przez weekend, a dzisiaj powinno
byc wyslane. Tak sie nie stalo, ok, zrozumialem, ze weekend sie zblizal itd, ale dzisiaj
powinno to byc zrobione. A tutaj co? Zamowienie dalej jest kompletowane, prawdopodobnie
zostanie wyslane we wtorek tj. 01.09.2015r. I Ja sie pytam, co to ma byc?...


Podaj proszę numer zamówienia - postaram się wyjaśnić zaistniałą sytuację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Okej, zamowienie wyslane, ale i tak jestem teraz do Was nastawiony lekko negatywnie, zawsze nie bylo problemu, a teraz taki klops.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2015 o 11:36, f-g napisał:

Okej, zamowienie wyslane, ale i tak jestem teraz do Was nastawiony lekko negatywnie,
zawsze nie bylo problemu, a teraz taki klops.


Cześć, zaistniał pewien problem związany z dostępnością poszczególnych produktów, w imieniu gram.pl przepraszam za wszelkie niedogodności. W razie jakichkolwiek problemów proszę do mnie pisać przemyslaw.starczynowski@gram.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W edycjach kolekcjonerskich Metal Gear Solid V na PS4 Konami nie dołączyło wszystkich DLC - zawarto tylko DLC z edycji Day One, brakuje kodów ekskluzywnych dla EK. Sklep będzie je dosyłał mailowo czy mam uderzać w tej sprawie do polskiego wydawcy?
http://www.ppe.pl/news-38325-gracze_otrzymuja_niepelne_wersje_kolekcjonerskie_metal_gear_solid_v__the_phantom_pain.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2015 o 15:52, Lex napisał:

W edycjach kolekcjonerskich Metal Gear Solid V na PS4 Konami nie dołączyło wszystkich
DLC - zawarto tylko DLC z edycji Day One, brakuje kodów ekskluzywnych dla EK. Sklep będzie
je dosyłał mailowo czy mam uderzać w tej sprawie do polskiego wydawcy?
http://www.ppe.pl/news-38325-gracze_otrzymuja_niepelne_wersje_kolekcjonerskie_metal_gear_solid_v__the_phantom_pain.html


Cześć, musisz w tej sprawie napisać na dok@gram.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się