GRAMy

Konsulat ekipy gram.pl - Dział Obsługi Klienta

307 postów w tym temacie

Witam

Mam takie pytanie do dzialu obslugi bo widze ze "kontakt" mailowy z Dzialem wogole nie dziala bo wyslalem pytanie o produkt dokladnie 2 czerwca i do dzis nie otrzymalem zadnej odpowiedzi. Nastepnie wyslalem drugiego maila tydzien temu i tak samo 0 odzewu.

Ale wracajac do pytania, otoz pytanie dotyczy produktu "Final fantasy xiv: heavensward" ktorego oficialna premiera jest dokladnie 23czerwca. Swoja kopie zamowilem 5czerwca (zaplacilem 16go czyli zaraz jak tylko oplcja zaplaty zostala uruchomiona) z mysla ze bedzie to tak samo jak z innymi produktami typu "pre-order" (przedpremierowe zamowienie) czyli ze przesylke dostane przed premiera czyli 19czerwca a tu widnieje ze przesylka zostanie wyslana 23go czerwca.... czyli jaki jest wogole sens zamowien przed premierowych skoro przesylki nie dostane nawet w dzien premiery (bo zostanie wyslana akurat w premiere)

Nastepnie w samym opisie produktu jest napisane w paru miejscach jak byk ze zamowienia przedpremierowe (pre-ordery) dostana wczesniejszy dostep do dodatku juz 19 czerwca (dlatego mialem nadzieje ze dojdzie jak w opisie czyli 19ty czerwca zeby wziasc udzial w Early Access jak wiekszosc Europy)

A tu nie dosc ze nia mam zadnego kodu na wczesniejszy dostep to na dobitke chcecie wyslac produkt w dzien premiery (23 czyli przesylka dojdzie 24go czerwca) a nie zeby przesylka doszla przed lub w sama premiera.

Prosze o wyjasnienie jak to wyglada. Bo jezeli faktycznie przesylka ma dojsc dzien po premierze to zapewne bedzie to ostatnie zamowienie jakie tu skladam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2015 o 21:16, zibi20 napisał:

Witam

Mam takie pytanie do dzialu obslugi bo widze ze "kontakt" mailowy z Dzialem wogole nie
dziala bo wyslalem pytanie o produkt dokladnie 2 czerwca i do dzis nie otrzymalem zadnej
odpowiedzi. Nastepnie wyslalem drugiego maila tydzien temu i tak samo 0 odzewu.

Ale wracajac do pytania, otoz pytanie dotyczy produktu "Final fantasy xiv: heavensward"
ktorego oficialna premiera jest dokladnie 23czerwca. Swoja kopie zamowilem 5czerwca (zaplacilem
16go czyli zaraz jak tylko oplcja zaplaty zostala uruchomiona) z mysla ze bedzie to tak
samo jak z innymi produktami typu "pre-order" (przedpremierowe zamowienie) czyli ze przesylke
dostane przed premiera czyli 19czerwca a tu widnieje ze przesylka zostanie wyslana 23go
czerwca.... czyli jaki jest wogole sens zamowien przed premierowych skoro przesylki nie
dostane nawet w dzien premiery (bo zostanie wyslana akurat w premiere)

Nastepnie w samym opisie produktu jest napisane w paru miejscach jak byk ze zamowienia
przedpremierowe (pre-ordery) dostana wczesniejszy dostep do dodatku juz 19 czerwca (dlatego
mialem nadzieje ze dojdzie jak w opisie czyli 19ty czerwca zeby wziasc udzial w Early
Access jak wiekszosc Europy)

A tu nie dosc ze nia mam zadnego kodu na wczesniejszy dostep to na dobitke chcecie wyslac
produkt w dzien premiery (23 czyli przesylka dojdzie 24go czerwca) a nie zeby przesylka
doszla przed lub w sama premiera.

Prosze o wyjasnienie jak to wyglada. Bo jezeli faktycznie przesylka ma dojsc dzien po
premierze to zapewne bedzie to ostatnie zamowienie jakie tu skladam.


Cześć, w imieniu działu obsługi klienta przepraszam za zaistniałą sytuację. Większość pre-orderów wysyłamy przynajmniej dzień przed premierą więc gra powinna do Ciebie dotrzeć 23 czerwca. W sprawie wcześniejszego dostępu muszę się upewnić w tej sprawie i dam znać jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanie dotyczące zamówenia "YH00101581" zamówienie przed premierowe opłacone jak u użytkownika zibi20 gra "Final Fantasy XIV: Heavensward" pytanie również dotyczy kodu na wcześniejsyz dostęp który jest dziś o godzinie 10 czasu europejskiego a kodu cały czas nie mam dostepnego w zamówieniu ani na mailu, prawde mówiąc złożylem to zamównie tylko i wyłacznie ze wzgledu na wcześniejszy dostęp do serwerów który był podany w opisie.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak juz pisalem w moim poprzednim poscie ze strony 8 (na samym dole) moje zamowienie zlozylem dokladnie 5 czerwca (platne z gory) ale zapomnialem dodac numeru zamowienia wiec podaje go teraz "UY00961599"

I jak podal uzytkownik Konar22 dostep juz dzis od 10/11 a tu przy zamowieniu zadnych kodow dodatkowych na Wczesny dostep (early access z tytulu zamowien przed premierowych) ani kodow na inne graty (choc te moga poczekac na 22-23 jak dojdzie przesylka)

Problem taki ze ludzie z masy serwerow z roznych krajow posiadali swoje kody juz z 2-3dni i w tym czasie na spokojnie mogli sciagnac dane potrzebne do dzisiejszego wczesniejszego startu a tych danych jest z 8gb...wiec im pozniej tym gorzej dla klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2015 o 06:45, Konar22 napisał:

Witam

Mam pytanie dotyczące zamówenia "YH00101581" zamówienie przed premierowe opłacone jak
u użytkownika zibi20 gra "Final Fantasy XIV: Heavensward" pytanie również dotyczy kodu
na wcześniejsyz dostęp który jest dziś o godzinie 10 czasu europejskiego a kodu cały
czas nie mam dostepnego w zamówieniu ani na mailu, prawde mówiąc złożylem to zamównie
tylko i wyłacznie ze wzgledu na wcześniejszy dostęp do serwerów który był podany w opisie.

Pozdrawiam.


Kod uprawniający do wcześniejszego dostępu powinien być już dostępny w szczegółach zamówienia - http://sklep.gram.pl/moje-zamowienia/ Gra zostanie wysłana dzień przed premierą i powinna dotrzeć do Ciebie 23 czerwca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2015 o 07:03, zibi20 napisał:

Jak juz pisalem w moim poprzednim poscie ze strony 8 (na samym dole) moje zamowienie
zlozylem dokladnie 5 czerwca (platne z gory) ale zapomnialem dodac numeru zamowienia
wiec podaje go teraz "UY00961599"

I jak podal uzytkownik Konar22 dostep juz dzis od 10/11 a tu przy zamowieniu zadnych
kodow dodatkowych na Wczesny dostep (early access z tytulu zamowien przed premierowych)
ani kodow na inne graty (choc te moga poczekac na 22-23 jak dojdzie przesylka)

Problem taki ze ludzie z masy serwerow z roznych krajow posiadali swoje kody juz z 2-3dni
i w tym czasie na spokojnie mogli sciagnac dane potrzebne do dzisiejszego wczesniejszego
startu a tych danych jest z 8gb...wiec im pozniej tym gorzej dla klienta.



Kod uprawniający do wcześniejszego dostępu powinien być już dostępny w szczegółach zamówienia - http://sklep.gram.pl/moje-zamowienia/ Gra zostanie wysłana dzień przed premierą i powinna dotrzeć do Ciebie 23 czerwca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2015 o 11:46, pstarczynowski napisał:

> Jak juz pisalem w moim poprzednim poscie ze strony 8 (na samym dole) moje zamowienie

> zlozylem dokladnie 5 czerwca (platne z gory) ale zapomnialem dodac numeru zamowienia

> wiec podaje go teraz "UY00961599"
>
> I jak podal uzytkownik Konar22 dostep juz dzis od 10/11 a tu przy zamowieniu zadnych

> kodow dodatkowych na Wczesny dostep (early access z tytulu zamowien przed premierowych)

> ani kodow na inne graty (choc te moga poczekac na 22-23 jak dojdzie przesylka)
>
> Problem taki ze ludzie z masy serwerow z roznych krajow posiadali swoje kody juz
z 2-3dni
> i w tym czasie na spokojnie mogli sciagnac dane potrzebne do dzisiejszego wczesniejszego

> startu a tych danych jest z 8gb...wiec im pozniej tym gorzej dla klienta.
>
>

Kod uprawniający do wcześniejszego dostępu powinien być już dostępny w szczegółach zamówienia
- http://sklep.gram.pl/moje-zamowienia/ Gra zostanie wysłana dzień przed premierą i
powinna dotrzeć do Ciebie 23 czerwca.


Niestety kod ktory dostalem nie dziala ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy status zamowien jest aktualizowany dziennie ?

Otoz wszedlem przed chwileczka w zamowienia zobaczyc gdzie znajduje sie przesylka po liscie przewozowym a tu widze status na zamowieniu "zamówienie jest gotowe do wysłania, zostanie wysłane prawdopodobnie dziś" czyli wyslecie ja dzisiaj czyli 23 akurat gdy jest premiera ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2015 o 13:28, pstarczynowski napisał:

> Witam, czy wysylka pre-orderow na Final Fantasy XIV: Heavensward
> bedzie jeszcze dzis?

Cześć, dokładnie :)

Ee, widze na moim zamowieniu "Status twojego zamówienia: zamówienie wysłane 23 czerwca 2015, przewidywana data dostarczenia 24 czerwca" o co chodzi? Mialo byc dzis u mnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2015 o 11:27, Vantor_Zorin napisał:

> > Witam, czy wysylka pre-orderow na Final Fantasy XIV: Heavensward
> > bedzie jeszcze dzis?
>
> Cześć, dokładnie :)
Ee, widze na moim zamowieniu "Status twojego zamówienia: zamówienie wysłane 23 czerwca
2015, przewidywana data dostarczenia 24 czerwca" o co chodzi? Mialo byc dzis u mnie..

Zapomnialem podac Numer zamowienia: UC01041541

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2015 o 07:07, zibi20 napisał:

Czy status zamowien jest aktualizowany dziennie ?

Otoz wszedlem przed chwileczka w zamowienia zobaczyc gdzie znajduje sie przesylka po
liscie przewozowym a tu widze status na zamowieniu "zamówienie jest gotowe do wysłania,
zostanie wysłane prawdopodobnie dziś" czyli wyslecie ja dzisiaj czyli 23 akurat gdy jest
premiera ?


Cześć, proszę podaj numer zamówienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2015 o 11:44, Vantor_Zorin napisał:

> > > Witam, czy wysylka pre-orderow na Final Fantasy XIV: Heavensward
> > > bedzie jeszcze dzis?
> >
> > Cześć, dokładnie :)
> Ee, widze na moim zamowieniu "Status twojego zamówienia: zamówienie wysłane 23 czerwca

> 2015, przewidywana data dostarczenia 24 czerwca" o co chodzi? Mialo byc dzis u mnie..

Zapomnialem podac Numer zamowienia: UC01041541


Cześć, rzeczywiście zamówienie zostanie wysłane dzisiaj. Przepraszam za zaistniałą sytuację, niestety nie udało nam się wysłać kilku procent zamówień przed premierą. Pamiętaj, że możesz skontaktować się jutro z kurierem i umówić godzinę dostawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2015 o 13:08, pstarczynowski napisał:

> Czy status zamowien jest aktualizowany dziennie ?
>
> Otoz wszedlem przed chwileczka w zamowienia zobaczyc gdzie znajduje sie przesylka
po
> liscie przewozowym a tu widze status na zamowieniu "zamówienie jest gotowe do wysłania,

> zostanie wysłane prawdopodobnie dziś" czyli wyslecie ja dzisiaj czyli 23 akurat
gdy jest
> premiera ?

Cześć, proszę podaj numer zamówienia.


Numer podawalem wczesniej na tej stronie ale ok podam jeszcze raz UY00961599.

Coz obiecywano ze przesylka na 100% dojdzie dzis na premiere i z tego tytulu nawet zaplacilem z gory za towar i kuriera z samego rana jak tylko opcja zaplaty sie pojawila (16 czerwca) a tu taki nie przyjemny gest bo wynika z tego ze szybciej mialbym idac do marketu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2015 o 14:07, zibi20 napisał:

> > Czy status zamowien jest aktualizowany dziennie ?
> >
> > Otoz wszedlem przed chwileczka w zamowienia zobaczyc gdzie znajduje sie przesylka

> po
> > liscie przewozowym a tu widze status na zamowieniu "zamówienie jest gotowe
do wysłania,
>
> > zostanie wysłane prawdopodobnie dziś" czyli wyslecie ja dzisiaj czyli 23 akurat

> gdy jest
> > premiera ?
>
> Cześć, proszę podaj numer zamówienia.

Numer podawalem wczesniej na tej stronie ale ok podam jeszcze raz UY00961599.

Coz obiecywano ze przesylka na 100% dojdzie dzis na premiere i z tego tytulu nawet zaplacilem
z gory za towar i kuriera z samego rana jak tylko opcja zaplaty sie pojawila (16 czerwca)
a tu taki nie przyjemny gest bo wynika z tego ze szybciej mialbym idac do marketu.


Cześć, podobnie jak u Vantor_Zorin zamówienie zostanie wysłane dzisiaj. Przepraszam za zaistniałą sytuację :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2015 o 18:03, mercyfull napisał:

witam, kupiliśmy dzisiaj heros m&m 5, pobrana zainstalowana klucz wpisany i KONIEC wystąpił
błąd 13:6

Witam,
ten temat dotyczy raczej pomocy w razie problemów z zamówieniami w sklepie gram.pl, a nie pomocy technicznej. Klucz jest prawidłowy, a więc wygląda na to, że ze strony sklepu gram.pl wszystko przebiegło prawidłowo.

Niemniej jednak podobny błąd napotkali także inni gracze. Wygląda na to, że aktualizacja sterowników rozwiązuje ten problem:
http://forums.steampowered.com/forums/showthread.php?t=1872695
http://steamcommunity.com/app/9860/discussions/0/866071665484056600/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się