Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsulat ekipy gram.pl - dział IT

58 postów w tym temacie

Cześć

W kwestii problemów z ekipa@gram.pl, znamy problem od dziś. W tym tygodniu zmienialiśmy serwery pocztowe i z tego wynika problem. Zostanie on rozwiązany w najbliższym czasie.

W kwestii Waszych Serwisów:
Dostałem informację od Łukasza, że faktycznie dwa maile od Prowadzących gdzieś zaginęły w draftach i nie zostały przekierowane do mnie.

- titanquest.gram.pl
mozemy w tej chwili włączyć (i włączyliśymy), proszę o odpowiedź na przesłanego maila

- residentevil.gram.pl
niedostępność Twojej strony wynika z przestarzałej wersji Wordpressa, a nie naszej ingerencji. Po aktualizacji bibliotek na serwerze część modułów (na pewno jeden odpowiedzialny za obsługę strony 404) przestał działać. Jutro (właściwie: dziś) zajmiemy się Twoją sprawą

Czy w czymś jeszcze mogę pomóc?

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem z działaniem sklepu. Przekazany przeze mnie błąd tutaj: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=93136&u=12#end został częściowo naprawiony(logowanie i ogólnie poruszanie się po sklepie jest teraz możliwe), lecz nadal nie mogę kliknąć: "Złóż zamówienie" - nic się nie dzieje, nie przechodzę do następnej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam !
Chciałem zgłosić problem związany z działaniem sklepu. Otóż gdy próbuję zamówić sniper elite 3: afrika premium czy jakąkolwiek inną grę to w momencie gdy klikam na" koszyk" nic się nie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2014 o 15:43, Thermalcake napisał:

Od czasu wyłączenia kolektywu funkcja mail() w PHP nie działa, wywala błąd.

Cześć
Już wszystko powinno działać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2014 o 16:59, admini napisał:

Witam. Mam problem z działaniem sklepu. Przekazany przeze mnie błąd tutaj: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=93136&u=12#end
został częściowo naprawiony(logowanie i ogólnie poruszanie się po sklepie jest teraz
możliwe), lecz nadal nie mogę kliknąć: "Złóż zamówienie" - nic się nie dzieje, nie przechodzę
do następnej strony.

Czy korzystasz z jakichś dodatków typu adblock? Jeśli tak spróbuj je wyłączyć na czas zamawiania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2014 o 18:32, Sark9 napisał:

Witam !
Chciałem zgłosić problem związany z działaniem sklepu. Otóż gdy próbuję zamówić sniper
elite 3: afrika premium czy jakąkolwiek inną grę to w momencie gdy klikam na" koszyk"
nic się nie dzieje.

Mówisz o tej grze: http://sklep.gram.pl/pc/sniper-elite-v3-premium-afrika.shtml ?
Jeśli tak - powinieneś kliknąć "Zamów", nie "Koszyk"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2014 o 19:47, Prince_Miki napisał:

Czy są jakieś szanse na przywrócenie IRC''a i kiedy będą nowe gramsajty?

Przywrócenia IRC-a w najbliższym czasie nie przewidujemy, raczej w końcowych chwilach jego działalności przebywały tam 2-3 osoby (ze mną włącznie), więc to trochę bez sensu.
Gramsajty są produkowane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2014 o 00:47, doktorevil napisał:

> Od czasu wyłączenia kolektywu funkcja mail() w PHP nie działa, wywala błąd.

Cześć
Już wszystko powinno działać


Niestety, nadal jest błąd. Wysyłany mail nie dochodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2014 o 01:54, Thermalcake napisał:

Niestety, nadal jest błąd. Wysyłany mail nie dochodzi.

Cześć
Zweryfikowałem sprawę u adminów i faktycznie dla kolektywu wyłączyliśmy mail() wysyłany w ten sposób. Powinniście korzystac z serwera wysylka.gram.pl (z serwera kolektywu powinno przechodzić bez konieczności autoryzacji)

Kamil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2014 o 05:33, Thermalcake napisał:

Rzeczywiście, ten sposób działa. Dzięki. Jakieś zabezpieczenie przed wysyłką spamu z
kolektywu?

Tak, mieliśmy z tym wiele problemów niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2014 o 14:00, Prince_Miki napisał:

Czy jest obecnie nabór na moderatora?


W tej chwili nie ma naboru na stanowisko Moderatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaktualizowaliście ostatnio w Kolektywie PHP 5.2 do 5.5.11 za co jestem bardzo wdzięczny. Moje pytanie czy planujecie zrobić podobnie z MySQL? Z tego co czytałem nowsze wersje są lepiej zoptymalizowane i szybciej wykonują zapytania do bazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2014 o 21:54, Thermalcake napisał:

Zaktualizowaliście ostatnio w Kolektywie PHP 5.2 do 5.5.11 za co jestem bardzo wdzięczny.
Moje pytanie czy planujecie zrobić podobnie z MySQL? Z tego co czytałem nowsze wersje
są lepiej zoptymalizowane i szybciej wykonują zapytania do bazy.

Witam,

Tak. Aktualizacja będzie dotyczyć całego serwera, a dokładniej postawiony zostanie nowy i tam przeniesione zostaną wszelkie usługi

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wysyłałem mnóstwo maili na ekipa@gram.pl i nie uzyskiwałem odpowiedzi, właśnie przeczytałem, że coś Wam szwankowało. Szkoda, bo straciłem trochę publiki przy ostatnim ogłaszaniu nowych gier Tomb Raider, Lara Croft.

Moja strona TombRaider.gram.pl dalej nie działa w kolektywie. Proszę o jej przywrócenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie.

W wyniku zmian personalnych, w Gram.pl kolektyw Neverwinter2.gram.pl utracił kontakt z pracownikami Gram.pl wymaganymi do rozwoju Kolektywu.Jako jeden z administratorów tegoż, chciałbym jakoś się skontaktować w kilku sprawach technicznych.

Jeżeli to możliwe, to czy mógłbym prosić o kontakt na adres email z mojego profilu?

Z góry dziękuję za okazaną pomoc w imieniu administracji i użytkowników Neverwinter2.gram.pl

PS: Tożsamość potwierdzę jakby co przez dane z FTP'a ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować