Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wirus H1Z1 atakuje! SOE zapowiada nowe, survivalowe MMO na PC i PS4

17 postów w tym temacie

Oj tak, wreszcie ktoś zapełni tę lukę na rynku. Gier o zombie a do tego survivalowych i to jeszcze w sosie post apo dziś jak na lekarstwo. Tego mi brakowało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie ma permadeath to nie wypali, bo nikt się nie będzie przejmował śmiercią, survival będzie tylko czymś co nam będzie przeszkadzac, a nie będzie głównym aspektem gry. To co w DayZ jest świetne to to, że jak zginiesz tracisz cały postęp, każda napotkana osoba to wróg i zawsze trzeba uważać. W przypadku H1Z1 jeżeli nie ma permadeath to będzie - o jakiś grasz, meh, idę dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Oj tak, wreszcie ktoś zapełni tę lukę na rynku. Gier o zombie a do tego survivalowych
> i to jeszcze w sosie post apo dziś jak na lekarstwo. Tego mi brakowało...

Wiem, że napisałeś to ironicznie, ale podaj mi chociaż jeden przykład dopracowanej survivalowej gry o zombie :)

Dayz, Rust, 7 days to die to na dzien dzisiejszy półprodukty, o Netherze i Infestation nie wspominam bo to ogromny syf z mikropłatnosciami (wrzucić płatną walute do survivalu to trzeba w ogóle nie mieć mózgu, jak zombie).

Wiem, że gry które wymieniłem są w alfie, ale jak patrzę na np. kroki Bohemii czy Deana Halla to w ogóle nie mam wiary że kiedykolwiek tą grę dopracują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No! Wreszcie coś w stylu Nether, Infestation i DayZ wyjdzie na Ps4... Już się zastanawiałem czy będę musiał zainwestować w jakaś stacjonarke żeby pograć w survival po sieci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy narzekają na kopiowanie pomysłu DayZ, że każdy tworzy kolejną grę o zombie bo to teraz popularny motyw ale spójrzcie, że tak naprawdę nie ma na rynku żadnej dobrej gry tego typu. Mamy (moim zdaniem) świetne tytuły polegające na eksterminacji typu Left 4 Dead, ale jeśli chodzi o survival w otwartym świecie to ani DayZ (w obecnym stanie jeszcze mniej rozbudowane od moda który ostatnio był zaktualizowany ponad roku temu i do którego powstają mody rozbudowujące go jeszcze bardziej) ani Rust nie są grami ukończonymi. Jeśli rozgrywka będzie dobra to niech powstaje, będzie się można zabawić, natomiast w przypadku gdzie ten tytuł okaże się dnem to szybko się o nim zapomni i zajmie czym innym, naprawdę nie rozumiem tego całego hejtu na nowe gry o zombie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować