Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zwiastun The Last of Us: Remastered na PlayStation 4

42 postów w tym temacie

Tak właśnie tego chcieli ludzie od next gena, zremasterowanych edycji... Nie hate''uje konsol ale ja liczyłem w next genie na nowe gry z nowymi rozwiązaniami a nie odgrzewane kotlety lecące tak chamsko na kasę że aż patrzeć się nie da..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak właśnie tego chcieli ludzie od next gena, zremasterowanych edycji... Nie hate''uje konsol ale ja liczyłem w next genie na nowe gry z nowymi rozwiązaniami a nie odgrzewane kotlety lecące tak chamsko na kasę że aż patrzeć się nie da..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na to prędkość, z jaką rozwijał się zalew gier na PlayStation 3 wolę jednak, żeby te odgrzewane kotlety jednak latały obok większych nowości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2014 o 19:05, ww3pl napisał:

Patrząc na to prędkość, z jaką rozwijał się zalew gier na PlayStation 3 wolę jednak,
żeby te odgrzewane kotlety jednak latały obok większych nowości.

Od razu przepraszam za double''a zlagowało mnie i dodało 2x do tego jeszcze wylogowało ze strony.

Co do gier hmm, ale to jest tak chamski skok na kasę że bardziej sie nie da, pierw Square Enix ze swoim Tomb Raiderem teraz TLoU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2014 o 19:05, ww3pl napisał:

Patrząc na to prędkość, z jaką rozwijał się zalew gier na PlayStation 3 wolę jednak,
żeby te odgrzewane kotlety jednak latały obok większych nowości.

Od razu przepraszam za double''a zlagowało mnie i dodało 2x do tego jeszcze wylogowało ze strony.

Co do gier hmm, ale to jest tak chamski skok na kasę że bardziej sie nie da, pierw Square Enix ze swoim Tomb Raiderem teraz TLoU.

No nie wierze co się dzieję, jeśli można to pokasujcie double ;/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2014 o 19:07, Eternal101 napisał:

Co do gier hmm, ale to jest tak chamski skok na kasę że bardziej sie nie da, pierw Square
Enix ze swoim Tomb Raiderem teraz TLoU.

Naprawdę nie widzę problemu. Odgrzewane kotlety? Zgadza się. Skok na kasę? Być może.

Tyle że obie gry pojawiły się na przełomie dwóch generacji, więc kiedy gracze pofragmentowali się na PS3-X360 i PS4-Xbox One, jest jeszcze cała kupa osób, która ani w The Last of Us, ani w Tomb Raider zagrać nie miała jeszcze okazji.

To raz. Dwa - zamiast kompletnej suszy mamy ''jakąś'' alternatywę i coś, co rusza się na rynku. Gdyby remastery nie pokazały się na horyzoncie, nic nie wskoczyłoby na ich miejsce. A przynajmniej nic poza suszą grową. Naprawdę nie widzę w tym nic złego, nieważne od tego jak bardzo mało kreatywny skok na kasę by to nie był, bo nikt na tym niczego nie traci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetna gra polecam, każdemu w nią zagrać, jest to swoiste podsumowanie dotychczasowego dorobku ND na PS3.

Co do wersji na PS4, to dobrze że ją zrobili, bo trzeba mieć na uwadze że robienie gier na PS3 i na PS4 to dwie różne bajki, nich się uczą na czymś. Jeszcze jak dodatkowo sobie przy tym dorobią, to jeszcze lepiej dla studia. Nie mam nic przeciwko takim praktyką na przełomie generacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to rzeczywiście tak świetna gra, jak o niej mówią, to chwała niebiosom, że ktoś to odgrzewa. Sam zaliczam się do grupy, o której mówi ww3pl. Czekając na następną generację pewnie straciłbym tytuł, który zgarnął tyle nagród i pochwał. Na rynku posucha, nie bardzo jest nawet co kupować, to z uśmiechem na twarzy wydam kasę właśnie na TLoU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po tym "zwiastunie" nie widać, co tam jest "remastered" ;d Chyba że te literki, opisujace laury, jakie gra otrzymala ;] Posiadacze PS4 mogliby lyknc, ale za te pieniądze chyba nie oplaca sie przechodzic drugi raz tej gry, jezeli w ogole warto tego rodzaju produkcje powtarzac. To cos jak Uncharted - jak juz sie w to gra pierwszy raz, to tak sie wsiąka, ze chlonie sie cala opowiesc prawie na full - potem juz niczym nie moze zaskoczyc ;] Uwazam, ze Tomb Raider, wspomniany Uncharted, czy The Last of Us, albo Heavy Rain to gry, ktore przechodzi sie raz - intensywnie, dokladnie, z najwyzszymi uczuciami - ale tylko raz ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.04.2014 o 20:16, Dragoon84 napisał:

Uwazam, ze Tomb Raider, wspomniany Uncharted, czy The Last of Us, albo Heavy Rain to
gry, ktore przechodzi sie raz - intensywnie, dokladnie, z najwyzszymi uczuciami - ale
tylko raz ;]


W Heavy Rain nie grałem ale co do pozostałych tytułów się nie zgodzę - ba!, znam osobę, która The Last of Us przeszła 4 razy pod rząd i na pewno zakupi ją jeszcze na PS4 w przyszłości - ja przechodzę dopiero pierwszy raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
> > Uwazam, ze Tomb Raider, wspomniany Uncharted, czy The Last of Us, albo Heavy Rain
> to
> > gry, ktore przechodzi sie raz - intensywnie, dokladnie, z najwyzszymi uczuciami
> - ale
> > tylko raz ;]
>
> W Heavy Rain nie grałem ale co do pozostałych tytułów się nie zgodzę - ba!, znam osobę,
> która The Last of Us przeszła 4 razy pod rząd i na pewno zakupi ją jeszcze na PS4 w przyszłości
> - ja przechodzę dopiero pierwszy raz.
Przechodziłem grę w sumie z 10 razy (różne poziomy trudności plus NG, NG+ i NG++) i z ogromną chęcią zagram także na PS4. I przy każdym przejściu gra mnie zachwycała jak żadna inna. Co do grafiki to już na PS3 gra wygląda niesamowicie dobrze, pamiętam tylko dwa momenty, w których tekstury/obiekty nie nadążały się ładować. Mam też nadzieję, że multi będzie lepiej działać na PS4, bo na PS3 miałem straszne lagi mimo, że w innych grach nie było problemów z połączeniem. A tak poza tym, fajnie, że przy obecnej dość skromnej jeszcze ofercie gier na PS4 pojawi się świetny tytuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobra decyzja :) No i tradycyjnie - jak zwykle największy ból dupy mają ci najmniej zainteresowani danym tytułem :). Natomiast Eternal pod względem hipokryzji przechodzi już samego siebie - tak zwyczajnie, po ludzku zapytam: nie jest ci wstyd ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja się cieszę z takich decyzji twórców. PS3 nie miałem, za to "czwórki" się przymierzam i to miłe, ze będę miał okazję zagrać w największe hity mijającej generacji. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2014 o 20:47, Henrar napisał:

Pisze to osoba czekająca na GTAV na PC...

Ale Rockstar nie wydaje GTA V na PC dla kasy. Oni wiedzą, że i tak nic nie zarobią.

huehuehue

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować