Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Weekend z Sony Mobile - Xperia Z2 w służbie gracza

3 posty w tym temacie

Ja posiadam Z Ultra. Bardzo fajny sprzęcik. Swietnie się sprawdził przy Assassins Creed Black Flag z tą aplikacją mobilną. To było bardzo dobrze zrobione i przemyslane, wiec mozna się spodziewac ze więcej gier z taką mobilną apką jeszcze wyjdzie.

Ogólnie z czystym sumieniem mogę polecic telefony z serii Xperia Z, naprawde bardzo dobry sprzęt, pod względem mocy, jakości wykonania i dopracowania oprogramowania. Na pewno jakość obudowy duzo większa od urządzeń appla (lepiej lezą w ręku, przyjemniejsze w dotyku)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Xperie Z (ta pierwsza) i jedynie mogę powiedzieć, jeżeli chodzi o minusy to delikatne ścieranie się materiału przy kantach oraz mam już cały tył porysowany (nie mam futerału), co generalnie można usunąć zmieniając folię zabezpieczającą z tyłu i z przodu, jeżeli też przeszkadza. Bo tak normalnie telefon szybki itp., sądzę też, że zupełnie nie potrzebna taka moc. Można kupić tańszy telefon, jeżeli nie potrzeba do jakichś nie wiem jakich gier lub aplikacji (mi zależało na dużym ekranie, do internetu, np. teraz wysyłam wiadomość z telefonu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować