Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zwiastun Heroes of the Storm: Kerrigan pokazuje, co potrafi Królowa Ostrzy

9 postów w tym temacie

Nie wiem czy aż takie branie będzie miała, w alphe mało kto gra albo jak się gra to przeciwko botom i to nie dlatego że mało osób ma dostęp.. ale dlatego że ludzie wolą grać po dodatku w diablo 3 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2014 o 15:54, Kafar napisał:

Nie wiem czy aż takie branie będzie miała, w alphe mało kto gra albo jak się gra to przeciwko
botom i to nie dlatego że mało osób ma dostęp.. ale dlatego że ludzie wolą grać w League of Legends i DOTA 2

Poprawiłem za ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Nie wiem czy aż takie branie będzie miała, w alphe mało kto gra albo jak się gra
> to przeciwko
> > botom i to nie dlatego że mało osób ma dostęp.. ale dlatego że ludzie wolą grać
> w League of Legends i DOTA 2
> Poprawiłem za ciebie.

Stanowczo wolą gać w Diablo 3 z dodatkiem. Sam jestem tego przykładem, od premiery tylko 1 raz na 1 godzinę lola odpaliłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja tam wolę Novę... :3

A na serio to na PAX już potwierdzili jakie będą nowe postacie i będzie Zagara. Już się cieszę. I podobno są plany, aby pojawił się także Deckard Cain :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta gra jest tak bardzo zrobiona pod casuali i niedzielnych graczy jak żadna inna dotąd. Wykastrowana i niesamowicie uproszczona wersja LoLa/Doty, ale fani Blizzarda i tak się rzucą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli taki ma być target to target będzie wniebowzięty. Nikt przecież nie mówił, że jest to gra skierowana do fanów "hardcorowych MOBA" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować