Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowe promocje w sklepie gram.pl

101 postów w tym temacie

ja mam 75 wPLN jeszcze wczoraj przed promocja mialem mozliwosc kupna wow za 124,90, a dzisiaj po promocji tak samo jak wy 141 zl - he niezla beka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to przychodzi mi do głowy tylko jedno wytłumaczenie:
Warunkiem skorzystania z promocji jest wybór ustalone formy zapłaty i przesyłki, więc dopiero podczas składania zamówienia uaktywnia się ta promocja. Pewnie dopiero przy akceptacji pojawi się kwota poniżej 100zł.
Sprawdziłbym to, ale nie mam tylu wPLN...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cholera xP...A ja dopiero 21 lipca do domu ze Szwecji wracam xP. Ale i tak teraz musze TROCHE (:D) kasy wlozyc w kompa i w Dark Messiah xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2006 o 19:43, gmx napisał:

fajnie, jestem splukany a wyplata dopiero 20 :( a taka mialem ochote na trd 3


No to w czym problem ? Zamow 15tego , przyjdzie pewnie po 3-4 dniach a potem jeszcze na poczcie moze lezec 2tyg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fajne promocje

co do poprzednikow - z tym "zapłatę z góry" chodzi o to zeby skorzystac z karty kredytowej
i uzyc przesylki pocztowej zeby uzyskac taka promocje !!!!!!
czyli czas wyciagac karty kredytowe ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co jest? WoW był przecież tańszy przed tą promocją. W ostatniej promocji z WoWem która była jeszcze gdzieśpo popołudniu gra kosztuje 119 zł. A mnie cena teraz wynosi 166,90 zł. Akurat dzisiaj rano zamówiłem World of Warcraft kiedy cena wynosiła jeszcze 119 zł. Na szczęście nie zmienili mi ceny w Moich Zamówieniach :) Ale normalnie World of Warcraft kosztował 139 zł. Dla mnie dziwne :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie ta promocja nie powala. Bo płacąc z góry (z przesyłką pocztową) wychodzi mi 172.80. Bez przesyłki sama gra kosztuje 164,90 (przynajmniej u mnie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować