Zaloguj się, aby obserwować  
Pioruns

Diablo3 Reaper of Souls - dodatek zniknął z mojego konta

2 posty w tym temacie

Witajcie,

Po roku przerwy postanowiłem odświeżyć sobie trochę pamięć o Diablo3.

Zakupiłem na forum za 30 dolarów od pewnego gościa klucz do dodatku D3 - Reaper of Souls. Dostałem wings of valor czy jakoś tak na konto, za pre-order, widać, że klucz był poprawny, miałem możliwość gry w Akcie V. Wydawało mi się, że wszystko jest ok i podziękowałem gościowi za udany zakup.
Zaglądam dzisiaj na moje konto, a tam komunikat - Upgrade Available - launcher BattleNet proponuje mi kupno dodatku. Wlazłem do gry, a tam ani śladu po Akcie V, nigdzie na koncie w historii zamówień ani nigdzie ani śladu po dodatku. W grze zostały mi tylko te skrzydła w plecaku i nic więcej.
Co się stało? Czy ktoś potrafi wyjaśnić? Czy dodatek RoS był sprzedawany w jakichś beta-wersjach, czy coś? Czy sprzedano mi jakiegoś triala na 3 dni zamiast pełnej wersji gry?Jak to wyjaśnić? :(

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak długo, jak posiada się klucz do gry i dowód zakupu (np. paragon), można z pomocą działu pomocy technicznej Blizzarda odzyskać do niego dostęp. Ot, takie zabezpieczenie, na wypadek gdyby sam klucz wszedł w posiadanie hakerów, którzy przejęli kontrolę nad komputerem.

Przykro mi, ale jeśli kupiłeś klucz "na forum od pewnego gościa", to raczej wiele z tego nie będzie.

Swoją drogą, resztę postów możesz pisać już w temacie o Diablo 3 - http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=738&u=16249

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować