Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Watch Dogs: Film prezentujący technologie od NVIDIA na PC-tach

42 postów w tym temacie

Powiem tak. Po doświadczeniu Z AC4 jakoś lajtowo podchodzę do kwestii wymagań. Mój komp należał bardziej do zakresu minimalnych wymagań, a grałem na prawie maks (physx na low i AA na FXAA - reszta na max)
UBI lubi zawyżać wymagania. Pozatym po filmiku nie widać czegoś przełomowego. Jest ładnie, ale nie tak, żeby zaraz wymagany był mocarny sprzęt. Efekt deszczu wygląda identycznie jak w AC4. Tu nagrałem nawet filmik który od połowy to obrazuje- watch?v=atEa0-7M3C8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2014 o 10:16, jasnygwint napisał:

FirenEx, a ilu jest takich którzy mają tak mocny sprzęt? Mam gtx 670 i wątpię żebym mógł
ustawić wszystko na maksa i grać komfortowo. AC4 mnie już o tym przekonał.
A to o czym piszesz, o robieniu takich downgradów, do czegoś takiego nie dojdzie. Pokazy
przed premierą to jedno, a produkt finalny, po premierze, to drugie.



Tu nie chodzi o sprzęt a o deklaracje, że "taką grę robimy" i w dniu premiery ta gra powinna wyglądać tylko lepiej.
Wyjaśnienie dlaczego zaszły zmiany rozumiem ale mydlić ludziom oczy marketingowym bełkotem jak to zrobiło BNG z wersją DS2, która wyjdzie na PC(downgrade- uzasadniony bełkotem), jest po prostu chamskie ze strony wydawców/twórców.
Powtarzam - nie chodzi o to czy gra wygląda/jest słaba, tylko o to że wygląda/ jest gorsza niż na filmikach, którzy prezentowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To może zróbmy tak: ci którzy czują się urażeni bądź oszukani przez developera niech gry nie kupują, czym przy okazji wyrażą swój sprzeciw (bo tylko w taki sposób możecie ten sprzeciw okazać - nie dając swojej kasy developerom), a ci którzy chcą zobaczyć całą zawartość gry bez względu na to że grafika jest trochę gorsza, niech grę kupią i później się wypowiedzą czy warto było.
No bo chyba te osoby które czują się urażone nie zapłaciły jeszcze za preordera, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli naprawdę gra będzie tak wyglądać i chodzić płynnie na komputerze tańszym niż za 6 tysi, to mnie już kupili, choć nadal w pamięci mam tą niepotrzebną aferę z E3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od razu można się założyć, że to będzie najdokładniej analizowany produkt w tej branży.

A ten gameplay?:
- noc, deszcz (którego kropli nie ma(?)) i migotanie tekstur na wieżow...a, to błyskawice? :D
- poruszanie się pojazdów pływających...takie coś było nowością w GTA III (2001 na PS2)

- ale najbardziej mnie zmiażdżyła next-genowa plaża - ten piasek to z betonu?

Spoiler

Ponieważ ostatnio na łamach tego forum popularne jest szmacienie ludzi za swoje opinie, oznajmiam:
Powyższy komentarz jest moim własnym a nie narzucającym opinie innym.

Jeśli ci się nie podoba - idź na spacer się przewietrzyć. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jak gra, ale mam nadzieję, że udostępnią wolną kamerę i może nawet jakieś narzędzia do nagrywania, bo przy takiej ładnej grafice aż prosi się, żeby wykorzystać Watch_Dogs do kręcenia różnych fajnych rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2014 o 14:45, Cygi napisał:

Spoiler

Ponieważ ostatnio na łamach tego forum popularne jest szmacienie ludzi za swoje opinie,
oznajmiam:
Powyższy komentarz jest moim własnym a nie narzucającym opinie innym.

Jeśli ci się nie podoba - idź na spacer się przewietrzyć. ^^


Ja z tego powodu przestałem się tu regularnie wypowiadać i ograniczam się do czytania (humor poprawiony) i sporadycznych komentarzy, jak ten. :P
-----------------------------------------------------------------------------
Jeśli o mnie chodzi, to już w 2013 modliłem się, żeby ta gra wyglądała gorzej bo będę musiał zapgrejdować kompa. Okazuje się, że wystarczyłoby mi zainstalowanie 64-bitowego systemu i dodanie kości ramu (ale niestety mam DDR2 ;_;), ale mimo wszystko chyba jestem w mniejszości i czuję się raczej kiepsko czytając komentarze, mając wrażenie, że moje symboliczne modły zostały wysłuchane. :D Na grafice mi nie zależy. W grach tego producenta cenię głównie gameplay (w sensie sposób sterowania postacią, jest dość typowy, ale na swój sposób specyficzny, głównie za sprawą animacji postaci) i charakterystyczny, kanadyjski sposób narracji. Jestem fanem kanadyjskich produkcji filmowych (w tym seriali sci-fi oczywiście) i w grach tego producenta widać tą, mimo wszystko, dość tandetną narrację (zwłaszcza w motywach sci-fi). Po prostu uwielbiam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie mogą dać wszystkie możliwe opcje na PC, gra może wyglądać jakby wszystko było złożone z miliona trójkątów etc... byleby wszystko było dobrze zoptymalizowane ;) (co się nie zapowiada)

Niestety dla mnie jak na razie to wygląda jak "Modern AC" na dodatek gra strasznie zaczyna odbiegać od tego co pokazywali wcześniej (na pierwszych trailerach hackowanie i spryt stanowiły ważną część rozgrywki, teraz wygląda na to, że większość gry możesz przejść z M4A1 pod pachą a całe hackowanie sprowadza się do "synchronizacji" jak w AC :/)

I trochę irytują mnie drzewa, bo koszmarnie nimi zarzuca na każdym fragmencie video :P (A w chicago AŻ tak strasznie nie wieje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze podobały mi się porównania konsol za 1500 zł do komputerów za 3500 zł. Są tak obiektywne, jak relację z polskiej telewizji. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Zawsze podobały mi się porównania konsol za 1500 zł do komputerów za 3500 zł. Są tak
> obiektywne, jak relację z polskiej telewizji. :D

A cena gier na konsole ? Możliwośc wymiany części ? hmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo oddalone te ujęcia. Coś mi podpowiada, że przy dużych zbliżeniach można będzie natrafić na miejsca brzydsze, na które jedynie nałożono parę efektów przez co z daleka wygląda to znacznie lepiej.

Sama gra, cóż... Główny bohater zapowiada się na kolejną sztampową, nieciekawą postać, a dobre wrażenie z gry zostanie trochę zatarte, jak już zaczną spamować dlc i sequelami z niewielkimi zmianami. Swoją drogą, jak hakowanie w tamtym świecie jest takie łatwe, to aż dziwne, że cokolwiek tam jeszcze funkcjonuje (o zamkniętych sieciach tam pewnie nie słyszano).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> - ale najbardziej mnie zmiażdżyła next-genowa plaża - ten piasek to z betonu?

Też mnie to zdziwiło bo jak pamiętam w niektórych grach na ps2 w piasku były ślady chociaż. Przykładem mógł by być tu np : Virtua fighter 4.
Najwidoczniej Ps4 i PC nie dają rady pociągnąć takich efektów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2014 o 08:53, FirenEx napisał:

Rozchodzi się nie o to tylko o to żeby nie robić ludzi w [m]. Rozumiesz?


Degrad -1 za słownictwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować