Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wpis Miesiąca Marca - Wyniki!

13 postów w tym temacie

> Wpis Miesiąca Marca - to brzmi głupio. Wiadomo że jak Marca, to miesiąca.
Chyba jednak tak ma być, 1 z wielu wpisów co miesiąc dostaje tytuł "Wpisu Miesiąca" w Marcu, jakby było samo marca to tak jakby to wychodziłoby, że wpisy dostają tytuł "Wpisu Marca" co miesiąc przez cały rok O.o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ano tak: w następnym miesiącu będzie wpis miesiąca kwietnia, bo jakby marcowe wpisy wybierać przez cały rok to byłoby ciekawie :D

No ale rozumiem małe zakłopotanie, więc wyjaśniam - miesiąc będzie się zmieniał z każdym nowym głosowaniem ;) Największy problem pewnie będzie z grudniem, bo tak jak w tamtym roku niestety ale grudniowa edycja nie liczyła się do wpisu roku... Ale to tak jak zwykle jest z różnymi wyborami "***" roku - jakiś miesiąc może się nie łapać do całości :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już tak odpiszę pod sobą, bo na edytowanie za późno - ewentualnie nieco inaczej będę tytułował tekst. Bo to takie było bardziej przyzwyczajenie z Gramika, które się przyjęło i tym także tropem poszedłem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Wpis Miesiąca Marca - to brzmi głupio. Wiadomo że jak Marca, to miesiąca.

Póki co napisałem do redakcji gramiku i nie odpisali, jakby coś to na PW mogę odpowiedzieć na pytanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hate more... ;P

@NeoKoriban - już odpisać odpisuję, po prostu nie miałem ostatnimi dniami głowy do tego. Więc spokojnie, panuję nad sytuacją ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2014 o 20:37, Muradin_07 napisał:

Hate more... ;P

Hir ju ar.
Przyzwyczajenie, które jest błędem pleonastycznym.
:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować