Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Artykuł: Taśma #28 - Iron Man 4 i Venom z własnym filmem!

14 postów w tym temacie

Michał Ostasz

Sezon letni w kinach już coraz bliżej. Dlatego najnowsze wydanie Taśmy prawie w całości poświęcone jest produkcjom, których budżety mierzy się w setkach milionów dolarów. O czym w Hollywood piszczy? Zapraszam do lektury!

Przeczytaj cały tekst "Artykuł: Taśma #28 - Iron Man 4 i Venom z własnym filmem!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> To się obudziliście z tym Venomem i Sinister Six xD

Hej, hej - o planach na te filmy pisałem już jakieś 3-4 Taśmy temu ;) Wtedy były to jednak spekulacje, teraz mamy już pewne konkrety, a nawet gwarancję, że te obrazy zobaczymy w kinach przed 2018 r. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Hej, hej - o planach na te filmy pisałem już jakieś 3-4 Taśmy temu ;) Wtedy były to jednak
> spekulacje, teraz mamy już pewne konkrety, a nawet gwarancję, że te obrazy zobaczymy
> w kinach przed 2018 r. :)

Hm spekulacje? To musiałeś dawno pisać ;p Bo filmy został oficjalnie potwierdzone już jakiś czas temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sinister Six może się udać, w sumie czterech przeciwników już jest, brakuje dwójki do kompletu, czyli pewnie Octopus i Vulture, chyba, że mają zamiar uśmiercić Goblina już w dwójce ;p. Mam nadzieję, że porządnie potraktują Venoma, bo to czarne coś ze SM3 to nie był Venom. Marvel mógłby sobie odpuścić póki co IM4, IM3 nie był tragiczny, ale chyba nie tego się spodziewałem po zapowiedziach, zresztą najbardziej mnie boli to, co odwalili z postacią Mandaryna i nie chciałbym by kolejny jego przeciwnik został potraktowany przez nich podobnie :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2014 o 14:42, Jarsston napisał:

Sinister Six może się udać, w sumie czterech przeciwników już jest, brakuje dwójki do
kompletu, czyli pewnie Octopus i Vulture, chyba, że mają zamiar uśmiercić Goblina już
w dwójce ;p. Mam nadzieję, że porządnie potraktują Venoma, bo to czarne coś ze SM3 to
nie był Venom. Marvel mógłby sobie odpuścić póki co IM4, IM3 nie był tragiczny, ale chyba
nie tego się spodziewałem po zapowiedziach, zresztą najbardziej mnie boli to, co odwalili
z postacią Mandaryna i nie chciałbym by kolejny jego przeciwnik został potraktowany przez
nich podobnie :P.

Podobno (tak słyszałem, nie widziałem) w http://www.filmweb.pl/film/Marvel+One-Shot%3A+All+Hail+the+King-2014-700240 jest wspomniany

Spoiler

prawdziwy Mandaryn

, także może i on się pojawi w IM4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ManweKallahan z tym to słyszałem, ale zrobili to tylko po to, bo zostali skrytykowani za ten cały syfiasty twist w IM3 i taka ich zagrywka na siłę, by usatysfakcjonować fanów mnie nie przekonuje ;p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Venom - ciekawe które elementy komiksowej serii wykorzystają. Fajnie by było zobaczyć np Sinner Take All albo nawet i pierwszego Lethal Protector. Ewentualnie License to Kill.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może to śmieszne, ale akurat na Jak Wytresować Smoka 2 chętnie się do kina przejdę. Pierwsza część bajki naprawdę trzymała poziom, więc liczę na dwójkę. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Venom - ciekawe które elementy komiksowej serii wykorzystają.

Każdy będzie doby, o ile SONY da radę nakręcić coś w universum Marvela co nie będzie tak tragiczne jak TASM... Poza tym, skoro będzie Venom to może dadzą jakiś zalążek do historii ... CARNAGE''A!!!! Taaak horror w klimatach Maximum Carnage i moje życie jest kompletne. :D Coz CARNAGE RULES!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co jak co ale akurat seria Maximum Carnage była cienka jak dupsko węża w kwestii trzymania poziomu =)
Ale są inne cykle gdzie Carnage spuszczał się ze smyczy i które można by wykorzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, z Venomem jest ten problem, że sam wizerunek jest ikoniczny, ale charakter już nie - zmieniał się, jak rękawiczki, wraz z nosicielami. Bo i FLash jest fajny i Gargan jako półmózg dawał radę, ale tak naprawdę wszyskie najlepsze i traumatyczne schizy oraz tragizm postaci zawierał się w historiach z Eddiem Brockiem.
Ale został rozdzielony. To nie Peter Parker, który ZAWSZE wraca do roli Spider-mana (może poza Ultimate... ale nie zdziwię się, jeśli w końcu i tam Peter nie powróci), choćby i zza grobu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2014 o 18:40, gorzalka napisał:

> Venom - ciekawe które elementy komiksowej serii wykorzystają.

Każdy będzie doby, o ile SONY da radę nakręcić coś w universum Marvela co nie będzie
tak tragiczne jak TASM...


Akurat obie części TASM biją na głowę całą starą trylogię Raimiego:

- znacznie lepszy Peter Parker i Spider Man (w końcu Pająk jest postacią z krwi i kości, a nie efektem CGI)
- lepszy wątek miłosny i znacznie lepsza dziewczyna Petera (Gwen)
- wątek rodziców Petera oraz nieprzypadkowego faktu że to on jest Spider Manem
- budowa spójnego uniwersum SM
- Lepszy Harry Osborm i Green Goblin
- znacznie lepsze efekty specjalne (co nie było jakimś mega wyzwaniem)

na minus mogę dać:

- niewyjaśnienie zabójstwa wujka Bena
- słabsi wrogowie niż w trylogii Raimiego

co do Venoma i Sinister Six, to ponieważ trzecia część TASM planowana jest na 2016 rok a czwarta na 2018 r. to ja widzę to tak:

2015 - "Sinister Six" - film wprowadza wszystkich przeciwników Pająka
2016 - ''TASM3" - Parker wchodzi w posiadanie symbiotu i walczy z SS, potem dochodzi do odrzucenia i rodzi się Venom
2017 - "Venom"
2018 - "TASM4" - i tu dochodzi do konfrontacji z Venomem.

Co do samego Venoma to ja znam tylko i wyłącznie Brocka i wolałbym widzieć jego w roli nosiciela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować