Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

"Ultra-konfiguracja" dla Watch Dogs ujawniona

47 postów w tym temacie

Wyjdą stery to zoptymalizują, po za tym, zawsze można wrócić do gry po latach, mało osób ma czas skończyć wszystko co wychodzi na bieżąco :P
A jak mają, to nie wiem skąd na kompa który to udźwignie mają :D
A już tak poważniej- podanie tej karty wydaje się trochę na wyrost, tak by gracze myśleli, że jednak będzie "super i w ogóle grafika".

Edit. Dlaczego w podglądzie pokazuje mi się, że to odp. a po opublikowaniu nie? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gunwo, a nie ultra-konfiguracja. Podali po prostu taki procesor i kartę, które są na tyle porządne, że ich przeciętna grafa będzie tam płynnie śmigać, to, ze na GTX 780 i I7 Patrzące Psy pójdą na ultra było wiadome. Jeśli nie skopali optymalizacji to nawet lekko słabsza karta i procesor pociągną to na ultra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm Tutaj czytamy że Ubisoft podał minimalne i zalecane wymagania sprzętowe Watch Dogs. A w odnosniku że Ponoć nie jest to jeszcze ich oficjalna wersja
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I co z tego?! Ja mam 780 GHz Edition, I7 3770k, 8GB DDR3 2133MHz i najnowszych gier nie wyciąga na ultra w 1080p. Zwykłe pierd*lenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe na ile te wymagania są usprawiedliwione. Dotychczasowe demonstracje prezentowały w większości dość mocno oddalone ujęcia, więc ciekawe czy nawet przy takich wymaganiach nie przycięli czegoś np. na teksturach (jeśli ogląda je się z bliska). To oczywiście tylko wersja na PC, bo na konsolach pewne niedostatki będą bardziej widoczne, o ile rozmyciem jakoś tego lepiej nie zamaskują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Gunwo, a nie ultra-konfiguracja. Podali po prostu taki procesor i kartę, które są na
> tyle porządne, że ich przeciętna grafa będzie tam płynnie śmigać, to, ze na GTX 780 i
> I7 Patrzące Psy pójdą na ultra było wiadome. Jeśli nie skopali optymalizacji to nawet
> lekko słabsza karta i procesor pociągną to na ultra.

"Na tyle porządną"? Odkąd to właściwie najmocniejsza karta graficzna dla graczy jest jedynie "porządna"? Podkreślam: dla graczy, bo targetem Titanów są profesjonalni graficy. IMO wymagania Watch Dogs wzięte są z Księżyca i zupełnie nie oddają rzeczywistości, bo przecież to nie sztuka podać konfigurację, na której płynnie działać będzie każda możliwa gra, a którą posiada może ze 2% potencjalnych odbiorców. To nic innego jak PR-owe lanie wody mające przekonać graczy, że grafika w Watch Dogs będzie tak niesamowita, że po prostu muszą mieć tę grę. A że NIE będzie, wiemy już teraz. Swoją drogą, podobne praktyki nie mogą nikogo dziwić, skoro "pudrowanie" gameplay''ów zaczyna być normą, a graczom to nie przeszkadza (patrz: hype wokół nadchodzącej pecetowej wersji Dark Souls 2, ledwie co różniącej się od konsolowej, a nieporównywalnie brzydszej od tej, którą pokazywano przy okazji różnych targów).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2014 o 14:58, Isoft napisał:

I co z tego?! Ja mam 780 GHz Edition, I7 3770k, 8GB DDR3 2133MHz i najnowszych gier nie
wyciąga na ultra w 1080p. Zwykłe pierd*lenie.


Jakich gier Ci nie wyciąga w FHD?
ja mam GTX 780 OC i I5 2500K i nie mam problemów z Batman AO, AC VI Black Flag czy Metro Last Light
i teraz pytanko: jak ten WD będzie się sprawował na tym moim nieszczęsnym, niepodkręconym I5?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> I co z tego?! Ja mam 780 GHz Edition, I7 3770k, 8GB DDR3 2133MHz i najnowszych gier nie
> wyciąga na ultra w 1080p. Zwykłe pierd*lenie.

Wszystko się zgadza, poza tym, że taka konfiguracja radzi sobie z każdą istniejącą grą, a ty GTX 780 widziałeś na wystawie w sklepie komputerowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak samo było z Assassin''s Creed 4 na moim i7 3770 i GTX670 Phantom na początku nawet na średnich fpsy skakały jak szalone i nie grało się zbyt komfortowo. Dopiero jak wypuścili sterowniki pod grafę to nawet na najwyższych ustawieniach gra zaczęła śmigać płynnie. Z Watch Dogs może być tak samo, wszystko zależy od optymalizacji gry, ja już dawno temu nauczyłem się żeby nie sugerować się podawaną konfiguracją przez twórców. Obniżcie te wymagania o 1/3 i też wam pójdzie na ultra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zapominajcie, że do Watch_Dogs wpakowali sporo różnych technologii Nvidii, a one strasznie męczą grafikę, już sam PhysX potrafi dać nieźle w kość najmocniejszym konfiguracjom. Wszystko tak właściwie zależy od tego jak dopracowane są te wszystkie wodotryski pod kątem optymalizacji przez "zielonych" i ich sterowniki, no ale muszę przyznać, że ostatnie stery w wersji Beta są świetne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Wszystko się zgadza, poza tym, że taka konfiguracja radzi sobie z każdą istniejącą grą,
> a ty GTX 780 widziałeś na wystawie w sklepie komputerowym.

Ja na swoim GTX 770, i5 3570K na 4.2 i 8 gb ramu gram we wszystko ( Rome: Total War 2, Battlefield 4, Arma 3, Dota 2, itd. ) oprócz Metro: Last Light na downsamplingu z 4k. Jakoś nie miałem nigdy problemu z uciągnięciem ''nowych'' tytułów w 1080p xD

> Nie zapominajcie, że do Watch_Dogs wpakowali sporo różnych technologii Nvidii, a one
> strasznie męczą grafikę, już sam PhysX potrafi dać nieźle w kość najmocniejszym konfiguracjom.
> Wszystko tak właściwie zależy od tego jak dopracowane są te wszystkie wodotryski pod
> kątem optymalizacji przez "zielonych" i ich sterowniki, no ale muszę przyznać, że ostatnie
> stery w wersji Beta są świetne :)

Batman w 3200x1800 rozdziałce na fullach z 4x MSAA nie spada poniżej 50 fps na mojej konfiguracji ( oczywiście ze z zmaksowanymi PhysX'ami ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> /cut/
> Wszystko się zgadza, poza tym, że taka konfiguracja radzi sobie z każdą istniejącą grą,
> a ty GTX 780 widziałeś na wystawie w sklepie komputerowym.
>
Typowy burak, cebulak.
Myślisz, że jestem biednym gimbusem ? Gówno o mnie wiesz...
Zrobić Ci zdjęcie mojego PC?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> /cut/
> Jakich gier Ci nie wyciąga w FHD?
> ja mam GTX 780 OC i I5 2500K i nie mam problemów z Batman AO, AC VI Black Flag czy Metro
> Last Light
> i teraz pytanko: jak ten WD będzie się sprawował na tym moim nieszczęsnym, niepodkręconym
> I5?.
Spadki FPS w grach: Batman Arkham Origins z physX w większych pomieszczeniach to już po 40fps, NFS MOST WANTED 2012 - w niektórych miejscach spadki fps, BF4 tak samo na ultra ( oblężenie szanghaju), NFS RIVALS (nad morzem w tym miasteczku też spadki-odblokowane 60fps) , Metro Last Light, itp, itd. więc mi tutaj nie pierd*lcie głupot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować