Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

"Ultra-konfiguracja" dla Watch Dogs ujawniona

47 postów w tym temacie

Dnia 14.04.2014 o 15:59, Fred778 napisał:

Jednak kupie na PS4 :P


Czy potwierdzono, że ustawienia w tej wersji odpowiadać będą pecetowym "ultra" (o rozdzielczości i AA nie wspominając)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Shitstorm gorszy niż pod newsami o nowych CoD''ach...a przecież i tak wiadomo, że na 680/770 i słabszym procku poleci na ultra, ale dopiero jak poprawią optymalizację. Ubi stosuje taki PR od lat, i dalej się ludzie nabierają o.O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na to, jak Assassin''c Creedy chodzą na PC - ma większe szanse, że na konsoli gra będzie działała płynnie.

Spoiler

Tak, wiem, jak chodzą AC na konsoli. Za dobrze też nie jest, ale i tak lepiej niż to, co ja miałem u siebie z nimi na blaszaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na screenie słabo widać, ale z tego co udało mi się spostrzec, to prawdę mówisz. Zastanawia teraz jedynie, dlaczego nie ciągnie u ciebie tych gier na FHD. Ja mam i5 3750K i GTX670 i wszystko mi działa na Ultra, nie spadając poniżej 40 (czasem się zdarza ok. 35). Z trochę innej beczki, mogę zrozumieć zdenerwowanie, ale proszę o zachowanie kulturalnego języka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzono, że WD na ps4 kosztuje mniej, niż GTX780 ;) Jak już masz ps4 to nie ma sensu inwestować w taką grzałę, bo co innego mógł mieć na myśli?..;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > dlaczego nie ciągnie u ciebie tych gier na FHD.
> "Spadki fps" =/= ciągnąć.

W takim razie prosiłbym o wyklarowanie różnicy, nie jestem geniuszem, a tym bardziej ekspertem. Postaram się nie robić tego błędu w przyszłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tymi wymaganiami to się twórcą w głowach poprzewracało, nowa generacja i natychmiast zaczęli rzucać i7 i gtx 780. Jak tak dalej pójdzie to nowa generacja konsol szybko się zestarzeje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2014 o 18:25, Henrar napisał:

Patrząc na to, jak Assassin''c Creedy chodzą na PC - ma większe szanse, że na konsoli
gra będzie działała płynnie.

Spoiler

Tak, wiem, jak chodzą AC na konsoli. Za dobrze też nie jest, ale i tak lepiej niż
to, co ja miałem u siebie z nimi na blaszaku



Serii AC serdecznie podziękowałem po "dwójce" (doszedłem do wniosku, że szkoda mi czasu na coś tak nudnego), ale optymalizację w ich przypadku pamiętam jako naprawdę bardzo dobrą. Czy w przypadku nowych części rzeczywiście jest tak źle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W przypadku trójki, jak najbardziej (Boston). Czwórka podobnie - God Rays na High, Environment Quality na very high i HBAO robią z komputerem swoje. A jak dodasz do tego PhysX - 60 FPSów nie wyciągniesz. Nie na jednej karcie.

Ogólnie, pomijając kwestię szczegółów graficznych - te gry (w sensie trójka i Black Flag) źle się skalują z wielordzeniowymi procesorami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2014 o 18:53, Crad999 napisał:

W takim razie prosiłbym o wyklarowanie różnicy, nie jestem geniuszem, a tym bardziej
ekspertem. Postaram się nie robić tego błędu w przyszłości.

Spadki fps masz wtedy gdy tobie lecą z 60 do 35 np. A ciągnać to jest mieć te 30fps.
Taka jest różnica między waszymi postami ;)
EDIT: A i nigdzie nie napisałem, że to błąd tylko małe nieporozumienie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dynamicznie zmieniające się światy, w których skrypty wypierane są przez symulacje będą nas walić po portfelach i nie ma na to rady. Technologicznie wciąż jesteśmy na etapie, w którym połączenie futerka i odrobiny fizyki potrafi kompletnie zarżnąć framerate, nawet na przyzwoitej maszynie. Dodaj do tego multiplatformową politykę wydawniczą (czyli kup sobie komputer, który po prostu przemłóci swoim powerem wszelkie ułomności w zakresie optymalizacji kodu) i (nie)szczęście gotowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta gra moim zdaniem nie zaoferuje niczego co by pokazywało moc sprzętu , który podali w newsie. Stek bzdur i nic poza tym, jeśli będą tak dalej działać, to zrobi nam się drugie GTA IV, w które dało się pograć dopiero po szeregu łatek. Twórcy jednak wycofali się ze świata bajek i mitów i poprawili grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2014 o 15:59, Shaddon napisał:

ty GTX 780 widziałeś na wystawie w sklepie komputerowym.

A skąd to wiesz? Znasz go? Byłeś u niego w domu? Jeśli nie to powstrzymaj się od samodecydowania o tym co ktoś inny może albo nie może mieć u siebie w kompie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2014 o 17:37, Isoft napisał:

Typowy burak, cebulak. /.../ Gówno o mnie wiesz... /.../ nie pierd*lcie głupot. /.../ masz biedaku

Ostrzeżenie. Rozumiem że miałeś powód do pewnego obruszenia ale w swoich odpowiedziach posunąłeś się jednak trochę za daleko.
Przy okazji - tnij cytaty, o ile nie jest to czymś uzasadnione w Twoich postach nie powinny znaleźć się cytaty z Twoich własnych postów zacytowanych przed przedmówcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować