Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

EA pracuje nad uniezależnieniem Battlefielda 2, Bad Company 2 i 2142 od GameSpy

10 postów w tym temacie

Małgorzata Trzyna

31 maja GameSpy przestanie działać, co oznacza koniec zabawy w trybie multiplayer i sprawdzanie tablic najlepszych wyników w przypadku wielu gier. EA zamierza jednak znaleźć rozwiązanie dla trzech starszych tytułów z serii Battlefield.

Przeczytaj cały tekst "EA pracuje nad uniezależnieniem Battlefielda 2, Bad Company 2 i 2142 od GameSpy" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miło z ich strony. 2142 to wciąż moja ulubiona odsłona serii. Może kiedyś też doczeka się jakiegoś update''u pokroju 1942 i serwery się trochę zapełnią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@up
Mój pierwszy Bf, w jakiego grałem. Nigdy nie zapomnę trybu tytanów. Jednak jak jakis rok temu chciałem zagrac to lagi były i sami już wymiatacze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EA pracuje nad uniezależnieniem od GameSpy gier, które z niego nie korzystały czy jak w takim razie?
W dodatku EA to pierwsza w szeregu firma wręcz lubująca się w zamykaniu serwerów więc dziwnie to brzmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mówisz? Bo ja się zbieram do zakupu od czasu dema [;p], które mnie zmiotło, ale ostatnio właśnie zastanawiam się, czy jest w ogóle sens jeszcze inwestować w tak starą grę multi, która na dodatek jakoś nie przebiła się na rynku. Bo w demo grało mi się naprawdę genialnie, nigdy aż tak nie polubiłem multi w jakiejkolwiek grze. Tryb tytana był niesamowity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować