Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nie zagracie w multiplayer Crysis i Crysis 2 po wyłączeniu GameSpy

17 postów w tym temacie

Współczuję graczom, którzy jeszcze spędzają w tych grach czas, grając z kumplem. Ale, z drugiej strony, czy na takim Gamerangerze też nie będzie można grac? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2014 o 17:38, Boguslav4 napisał:

A co z innymi grami na Gamespy jak np. ostatni STALKER ?

Kto gra w STALKERA na multi !? To tak jakby się domagać trybu jednoosobowego do World of Warcraft.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

prywatny serwer i edycja pliku host chyba wystarczy, do tego ajkis program z lista prywatnych serwerów i wszystko bedzie po staremu ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > A co z innymi grami na Gamespy jak np. ostatni STALKER ?
> Kto gra w STALKERA na multi !? To tak jakby się domagać trybu jednoosobowego do World
> of Warcraft.

Akurat ja chętnie bym zobaczył taki tryb, bo podobno WoW ma zajebistą fabułę, ale ze względu na tą całą otoczkę MMO-wą i abonament nie chcę się w niego bawić:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O, właśnie ten news przypomniał mi jakiej gry można się spodziewać od EA w ramach ich darmowych podarunków (ala Dead Space)- pierwszego Crysisa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, a jak to się ma do Crysis Wars? Tam chyba był tylko tryb sieciowy.

Co do newsa - Bohemia już zapwoeidziała, że wydadzą patcha aby multi w ArmA działały po wyłaczeniu Gamespy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W multi Crysis 2 grałem na PC przed i po premierze. Było rewelacyjne - taktyczne, nieco CoDowe, szybkie, ładne. Niestety za długo nie pograłem, ponieważ dość szybko serwery zdominowało oszukujące komputerowe bydło. W pewnym momencie trudno było znaleźć mecz, w którym połowa drużyny nie jechałaby na "haxach".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Bardzo szkoda :/ Czemu już nie będzie serwer Borderlands? Przecież bardzo dobra gra.
Bo to słaba gra i nikt w nią nie gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować