Zaloguj się, aby obserwować  
Burszurasek

Najstraszniejsza gra na świecie - według was

201 postów w tym temacie

Dnia 04.01.2009 o 14:29, albinskia napisał:

Mnie tam wiedźmińskie krypty wcale nie straszą. :P

Hmm...A grałeś ? xD A tak serio,w DM i Wiedxminie trupi klimat w jakichś opuszczonych miejscach,w tym i kryptach był naprawdę...idealny :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiści Fifa 09. Żartuję. Najstraszniejszą grą w jaką grałem jest Gears of War. Dla nie których będzie to śmieszne, ale w straszne gry to ja nie gram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Penumbra i F.E.A.R.
Jak byłem mały to się jeszcze bałem zombie i mutantów z RTCW.
A Dead Space imo nie straszny. Może na początku, ale potem leci ten sam oklepany schemat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie pamiętam najstraszniejszej gry w jaką grałem. Raczej jej nie było :) Może jak byłem mały to Wolfestein albo Doom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najstraszniejsza to będzie chyba druga części Silent Hill, byłe w tedy mały więc była dla mnie straszna a teraz to chyba nie ma takiej gry w którą grałem i bym się przestraszył xD. No może oprócz Penumbra chociąż to tylko momentami xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przymierzam się do kupna jakiejś strasznej gry. Takiej żebym chciał w nią grać, ale z drugiej strony bał się nawet ją włączyć :D Polecono mi Thief, ale nie wiem...pomóżcie! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2009 o 17:00, Jaki Ganh1 napisał:

Ee, Thief? lamo xD
Zagraj sobie w Penumbre albo FEAR :))

Grałem w FEAR ;-) A thief mi tylko polecono.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2009 o 17:04, Jaki Ganh1 napisał:

Akurat w Thief nie widzę nic strasznego. Zastanów się nad Penumbrą, hmm... może Silent
Hill? Albo Manhunt ^^
No i może System Shock?

Która część tej Penumbry? Bo czytałem o jakiejś grze i było że bardziej zręcznościówka niż horror i nie wiem czy to ta Penumbra nie była przypadkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To, co jest straszne zalezy od indywidua kazdego jednego gracza. Mnie Dead Space, FEAR, RE ani SH nie przerazał zbytnio (efekt ogladania sporej ilosci horroru - efekt zaskoczenia znika po 3-4 horrorach).
Ale horrory-gry w ktorych postawiono na psychikę, niz tez w stylu "LOO POTWÓR zza Rogu/z kanalu/z ciemnosci,sa lepsz.e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować