Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dziś premiera War of the Vikings! Kup wersję cyfrową w sklepie gram.pl!

5 postów w tym temacie

gram.pl

War of the Vikings dostępne jest w wersji standardowej oraz dwóch bogatszych wydaniach - Valhalla Edition oraz Blood Eagle Edition! Przez najbliższy tydzień do każdego zamówienia Lead and Gold: Gangs of the Wild West za symboliczną złotówkę!

Przeczytaj cały tekst "Dziś premiera War of the Vikings! Kup wersję cyfrową w sklepie gram.pl!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mi może wytłumaczyć dlaczego mam o tej grze nie myśleć jako o bezczelnej kopi Chivalry ? Po na pierwszy rzut oka wygląda identycznie. Za doinformowanie mnie z góry dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Czy ktoś mi może wytłumaczyć dlaczego mam o tej grze nie myśleć jako o bezczelnej kopi
> Chivalry ? Po na pierwszy rzut oka wygląda identycznie. Za doinformowanie mnie z góry
> dziękuje.

Jasne - War of the Roses (pierwsza część serii) miała premierę przed Chivalry (co prawda 2 tygodnie, ale jednak ;)). Stąd oskarżenia o bezczelną kopię prędzej w stronę Chivalry. No i WotR i WotF to gry TPP, a Chivalry FPP :) Warto sprawdzić takie rzeczy wcześniej przed rzucaniem oskarżeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

War of the vikings jest druga czescia War of the roses. gra ta zostala wydana w tym samym czasie co Chivalry i NIE JEST KOPIA!.
Pomysl jest ten sam ale ywkonanie inne!
W Chivalry ma sie widok z 1 osoby. Natomaist w War of roses/vikings masz w 3ciej.
Posiadam obie gry i obie sa swietne i sie calkiem niezle roznia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A no widzicie. To nie miałem pojęcia że Vikingowie to kontynuacja War of the Roses. Te produkcje znam i nie mam pod jej kontem żadnych uwag. Viking wydał mi się niesamowicie podobny do Chivalry dlatego moje pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować