Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Słynne postacie z uniwersum DC na nowych screenach z Batman: Arkham Knight

12 postów w tym temacie

Arkham Origins tak obrzydziło mi serię, że mimo szczerych chęci, nie jestem w stanie jarać się Arkham Kinight, tak jak jarałem się czekając na Arkham City.
Nawet nie chodzi mi o sławne bugi, bo przez całą grę nie napotkałem żadnego, ale o całokształt produkcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Wszystkie te screeny są w internecie już od około miesiąca.
Na prawdę - wszyscy bardzo się cieszymy, że umiesz korzystać z przeglądarki i wyszukiwarki... to dla nas tutaj zgromadzonych wielkie ułatwienie. Ułatwieniem byłoby też, gdybyś nie zarzucał nas oczywistymi śmieciami...

A co do postaci - właściwie - to jak dla mnie Batman powinien tak wyglądać od początku - ostatni Joker mimo, że wyglądał na badassa to jednak był zbyt wymuskany w swoim skórzanym paltociku jak na walniętego bandziora. Teraz autorzy zdają się wracać do "normalności" a postaci są mocno skontrastowane.. Ale chyba goście przesadzają z tym noir i gotykiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Czuć klimat z AA i AC. W końcu. :) Batman: Arkham Origins nawet nie odpalałem i śledząc
> komentarze - niewiele straciłem.
Arkham Origins dla mnie równie dobrze mógłby być mega DLC''kiem do AC :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, co macie do " Arkham Orgins ", gra jest fajna a dzięki zimowej oprawie jest na prawdę niezły klimat, mogliby jednak poprawić szczegółowość modeli, obiektów, budynków, itp.
wczoraj zagrałem też w demo tej dwuwymiarowej produkcji, towarzyszącej BAO ale ok. 70 zł na PlayStation Store to zbyt dużo jak za taki tytuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AO był świetny, grało mi sie dużo lepiej niż w AC w którym już sie brzydło jak co dwa kroki widziałem coś zielonego od Riddlera ;). Arkham Knight chętnie kupie o ile mój pc da rady go udźwignąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować