Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

The Last of Us: Remastered będzie tańsze dla właścicieli wersji na PS3?

13 postów w tym temacie

Patryk Purczyński

Gracze apelują do Naughty Dog o wpłynięcie na Sony w kwestii obniżenia ceny The Last of Us: Remastered dla osób, które mają już wersję gry na PS3. Co z tego wyjdzie? Na razie nie wiadomo.

Przeczytaj cały tekst "The Last of Us: Remastered będzie tańsze dla właścicieli wersji na PS3?" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Troche martwia mnie dzisiejsze praktyki. Gra nawet nie ma roku i jest wydawana ponownie,
> tylko dlatego, ze wyszla nowa konsola.
A mnie to w ogóle nie martwi. Nie miałem ps3 ale mam ps4 więc mam szansę pograć w the last of us. Mogą sobie wydać ponownie choćby wszystkie tytuły tak żeby były dostępne na ps4, ale czy oznacza to że trzeba zaraz je wszystkie kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2014 o 09:07, Siberian_Husky napisał:

Troche martwia mnie dzisiejsze praktyki. Gra nawet nie ma roku i jest wydawana ponownie,
tylko dlatego, ze wyszla nowa konsola.

Nie bądź egoistą daj pograć posiadaczom nowej konsoli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ G Siberian_Husky
Przecież nowe konsole nie wychodzą co roku, ba nie wychodza nawet co 5 lat, więc czas się pogodzić, że jesteśmy w pewnym szczególnym momencie, w którym twórcy stoją przed nie mniej trudnymi wyborami - inni gracze już podnoszą larum, że chcą grać w stare gry na nowej konsoli, a głos ten będzie się nasilał w miarę jak udział starej generacji w rynku będzie się zmniejszał na rzecz nowe.
Podsumowując - nie marudź, tylko się ciesz, że wychodzi na nową konsolę też - w końcu nie musisz jej kupować, jeśli jesteś zadowolony ze swojej wersji, jako ja jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Albo obniżą cenę dla wszystkich albo w ogóle. Ciężko byłoby to rozdzielić na osoby, które zakupiły wersję PS3. Ewentualnie przy zakupie cyfrowej wersji na PS Store jak kupiło się też tak wersję PS3 byłoby to możliwe. Bo jaki to problem "wypożyczyć" sobie używkę na PS3, zakupić taniej wersję na PS4 jako właściciel tej na PS3, a potem sprzedać wersję PS3 ze stratą 10 złotych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Albo obniżą cenę dla wszystkich albo w ogóle. Ciężko byłoby to rozdzielić na osoby, które
> zakupiły wersję PS3. Ewentualnie przy zakupie cyfrowej wersji na PS Store jak kupiło
> się też tak wersję PS3 byłoby to możliwe. Bo jaki to problem "wypożyczyć" sobie używkę
> na PS3, zakupić taniej wersję na PS4 jako właściciel tej na PS3, a potem sprzedać wersję
> PS3 ze stratą 10 złotych.
Problem taki że trzeba mieć fizyczną kopię z PS3 w napędzie PS4 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Albo obniżą cenę dla wszystkich albo w ogóle. Ciężko byłoby to rozdzielić na osoby, które
> zakupiły wersję PS3. Ewentualnie przy zakupie cyfrowej wersji na PS Store jak kupiło
> się też tak wersję PS3 byłoby to możliwe. Bo jaki to problem "wypożyczyć" sobie używkę
> na PS3, zakupić taniej wersję na PS4 jako właściciel tej na PS3, a potem sprzedać wersję
> PS3 ze stratą 10 złotych.
Przecież już robili podobnie z Assasin''s Creed: Black Flag i było trzeba mieć płytkę tak jak mówi przed mówca żeby grać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwią mnie szczerze te teksty o tym jak to nowsze odświeżone wersje gier kosztują tyle co premierówka starszej edycji. Największe zatrzęsienie tego typu praktyk mieliśmy przy starcie X360 to co teraz się dzieje to małe piwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To znaczy, że praktyki takie należy pochwalać? Ja jestem jak najbardziej za wypuszczeniem TLoU na PS4, ale życzenie sobie pełnej kwoty za odgrzany kotlet w panierce "full HD" to jawna kpina i trzeba to otwarcie powiedzieć. Nawet jeśli jest to przepyszny kotlet z pięciogwiazdkowej restauracji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem PS3 i miałem wersje na PS3. Kupiłem PS4 i kupie grę również na PS4. Jest po prostu świetna, chętnie doświadczę ponownie tej magicznej przygody w Full HD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować