Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowa gra od Codemasters to najprawdopodobniej kolejny GRID

38 postów w tym temacie

Ze względu na pierwsze części Colina oraz pierwszego GRIDa mam do nich jeszcze trochę szacunku więc mam nadzieję że zrobią GRIDa w stylu pierwszej części a nie syf w stylu części 2. I trzymam za to kciuki. Ale jeśli znowu odwalą herezję w stylu brak widoku z kokpitu oraz model jazdy dla przedszkolaków to chyba na wieczność im podziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> A co z Dirtem?
DIRT pewnie już w produkcji ale dopiero za rok wyjdzie. Nie dadzą rady wydawać DIRTa, GRIDa i jeszcze F1 co roku.
Ale mam nadzieję że DIRT jako DIRT nigdy nie wyjdzie, a wyjdzie Colin McRae Rally 2015.
Ależ byłby to powrót po 10 latach w świetnym stylu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewien, czy nie porzucili podtytułu "Colin McRae Rally" ze względu na śmierć samego Colina. Całkiem możliwe, że na jego miejsce wskoczy wkrótce inny rajdowiec, o czym chyba nawet kiedyś pisaliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze? To jakoś nie widzę czegoś takiego jak Sebastian Loeb Rally albo czegoś innego... niby był Richard Burns, ale też prawda jest taka, że obok DiRT jest też seria WRC, która zaczyna powoli odrabiać prace domowe i może kolejna część będzie jeszcze lepsza.

Natomiast nowy GRID... naaah. W jedynkę grało mi się wyśmienicie, ale w dwójkę wręcz tragicznie. Nie wiem dlaczego - po prostu grało mi się słabo, samochody jakoś dziwnie się prowadziły. Dlatego jeśli już serie wyścigowe i nie rajdówki to zostanę przy F1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2014 o 20:55, Muradin_07 napisał:

Szczerze? To jakoś nie widzę czegoś takiego jak Sebastian Loeb Rally albo czegoś innego...
niby był Richard Burns, ale też prawda jest taka, że obok DiRT jest też seria WRC, która
zaczyna powoli odrabiać prace domowe i może kolejna część będzie jeszcze lepsza.

Naprawdę nie jestem pwien, czy mi się to przyśniło, czy nie, ale jedynym kandydatem podawanym za ''przykładowego następcę'' był Ken Block.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wróci do Codies po tym, jak postanowił bawić się z EA i NFSem? To będziemy pączki kręcić na okrągło... czyli słabo, choć Gymkhana to był jeden z niewielu elementów, które najbardziej podobały mi się w DiRT 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nie jestem pewien, czy nie porzucili podtytułu "Colin McRae Rally" ze względu na śmierć
> samego Colina. Całkiem możliwe, że na jego miejsce wskoczy wkrótce inny rajdowiec, o
> czym chyba nawet kiedyś pisaliśmy.
Sam tak pomyślałem ale jednak wydanie dobrej gry z jego imieniem było by jak uszanowanie jego pamięci a jego śmierć jako taka nie jest wielką przeszkodą. Zresztą DIRT 1 i 2 miały w tytule Colin Mcrae czego większość chyba zdaje się nie zauważać. Jak dla mnie bardziej prawdopodobne jest to że nie robią już "Colina" bo lepiej wychodzą wydając ''shamburgeryzowaną'' zręcznościówkę z Kenem Blockiem. Bardziej wymagające rajdy chyba gorzej się sprzedają. Ewentualnie nie mogą używać już jego imienia z jakichś powodów prawnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2014 o 20:56, ww3pl napisał:

Naprawdę nie jestem pwien, czy mi się to przyśniło, czy nie, ale jedynym kandydatem podawanym
za ''przykładowego następcę'' był Ken Block.


Oby nie! Wiem fajnie się ogląda kolejne Ghymkhany, ale Ken w rajdach nie potrafi jeździć i rozbija się jak Kubica. To już lepiej niech zrobią Robert Kubica Rally, w którym to będzie tryb robienia jak najlepszych wypadków :)

A tak w ogóle co za pacany nadal Robercika sponsorują? To już by im taniej wyszło jakby mnie zatrudnili to teamu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Naprawdę nie jestem pwien, czy mi się to przyśniło, czy nie, ale jedynym kandydatem podawanym
> za ''przykładowego następcę'' był Ken Block.

Trochę inaczej - Ken Block był blisko DiRT 2 i 3, nawet występował w tych grach, ale aktualnie zmienił obóz. Więcej -> http://www.gram.pl/news/2013/10/24/ken-block-dolacza-do-obozu-need-for-speed.shtml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ooo, Stratopolonez to jest to! Albo cuś mniej rzucającego dupą, jak 205 T16 E2 lub Delta S4 ^^ W sumie to tych wozów mi najbardziej brakuje w grach...i tras dla nich, takich 10-30minutowych, bo w Dircie 3 trasy mi się dłużej ładowały niż trwały i były jakoś tak słabo wykonane jak na Codies...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GRIDa 2 kupiłem w święta za jakieś 20 zł i nawet kilka godzin w nim spędzilem. Na padzie nawet nieźle się jeździ - taka prosta gierka do odprężenia się.
Liczę jednak na to, że GRID 3 znacznie bardziej będzie podobny do "jedynki" - widok z wnętrza, lepszy model jazdy...
Marzy mi się (i chyba nie tylko mi) następca Colina 2005 - gra rajdowa z prawdziwego zdarzenia, z dobrą oprawą graficzną, z realistycznym modelem jazdy i zniszczeń, z długimi odcinkami specjalnymi, z pelnymi "weekendami" rajdowymi... O odwzorowaniu (w jakimś stopniu) rzeczywistych tras chyba nawet nie ma co marzyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować