Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Infinite Crisis - betatest

13 postów w tym temacie

> Miałem przyjemność, zagrać w betę i gra strasznie powtarzalna z innymi mob''a po za tym
> że mamy za champów bohaterów z DC :>.

Tak samo jak LoL i Dota 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> Tak samo jak LoL i Dota 2

Akurat te 2 gry się dość mocno różnią. W lolu wieże atakują czempiona tylko jak nie ma krepów lub jak się zaatakuje przeciwnika. W docie wystarczy za blisko podejść i ma się na niskim lvl przerąbane bo wierze mają potężnie daleki zasięg. Kolejna różnica w docie powrót do bazy kosztuje kasę za śmierć sporo zabierają co w lolu masz bez strat powrót i możesz ginąc ciągle nie tracąc ani goldka. Utrata many w Dota 2 to praktycznie powrót do bazy bo strasznie wolno się regeneruje. Postacie są strasznie niezbalansowane w produkcji valve niektórymi czempionami wystarczy 5-6 kilów na początku i sam możesz wygrać z 3 przeciwnikami po 10-12 kilach jedziesz całą 5 wygrana twoja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> Akurat te 2 gry się dość mocno różnią. (...)
Gry funkcjonują już od ładnych kilku lat. Nadal odczuwamy potrzebę tego powtarzania? Czy ktoś jeszcze tego nie wie? I czy ktokolwiek musi je jeszcze raz porównywać?

> Postacie są strasznie niezbalansowane w produkcji
> valve niektórymi czempionami wystarczy 5-6 kilów na początku i sam możesz wygrać z 3
> przeciwnikami po 10-12 kilach jedziesz całą 5 wygrana twoja.
Jak widać: tak - trzeba jeszcze raz porównywać i w dodatku oceniać. Wybierając nieudowadniane, wybiórcze, okrojone, subiektywne, informacje. Bo temat wcale jeszcze nie był przewałkowany na milion sposobów...

On topic: LoL i DOTA2 są w świetnej kondycji, są świetnymi grami z podobnym targetem graczy, ale o nieco innych preferencjach. Ja na przykład uwielbiam motyw, że gdy okażę się O TYLE lepszy od przeciwnika to wynagrodzony zostanę totalną dominacją i upokorzeniem go (choć to w sumie tylko mit czy sytuacja low skill matchmaching''u). Zaspokoję wtedy swe niskie instynkty.
Infinite Crisis natomiast nie ma niczego swojego (prócz bohaterów), co autor tekstu świetnie podkreślił. Nie ma szans konkurować i zagarniać graczy o nowych preferencjach, bo nie zaspokoi tych potrzeb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem i aż szkoda, że kolejny raz potencjał DC jest marnowany. Gra to wolniejsza i brzydsza kopia lola. Niektórzy bohaterowie stanowią jakieś chore połączenia bohaterów z lola, gdzie mając taki zestaw skill w mobie riota byliby OP i to ostro:

superman:
AA reset
aoe slow
cos jak Q lee sina tylko nie trzeba celowac i ma knockback +zadaje dwa rodzaje obrazen.
R jak nocturne tylko z wiekszym range + aoe dmg

nie wspominając o tym, że robią jakieś idiotyczne mecha supermany czy nightmare batmany zamiast nowych bohaterów, w których przecież universum DC jest szalenie bogate

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Superman powinien miec nerf, tak samo jak vamp batman. Catwoman powinni zmienic ulti a bleed dodac do Q. Przydaly by sie nowe postacie takie jak Huntress, SuperGirl, Black Canary czy chociaz by Killer Frost.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Inna sprawa to to, że LoL czy Dota 2 otwierały taką... nową erę w moba, tak to można nazwać. Tam po drodze się coś pojawiło, jakiś Demigod czy wcześniejsza Dota, która przetarła szlak. Ale tak naprawdę nie dziwne jest dla mnie to, że mimo pogrania sobie w coś innego - Infinite Crisis, Smite, Strife, Heroes of Newerth, Heroes of the Storm... tego jest pełno i raczej wraca się do tego, w co się grało wcześniej z powodzeniem i spędziło się trochę przy tym czasu. To tak samo jak człowiek nagra się w Warcrafta i potem przesiada się na Starcrafta, po czym jednak wraca do starej, znanej mechaniki. A to że nie ma między tym różnic - też mnie to nie dziwi. To tak samo jak dzisiejsze strzelaniny niczym się nie różnią od siebie, strategie to tak naprawdę wymarły i mało co się pojawia (powiedzmy że moba to taka mutacja z tego), ścigałki w większości do CoDy. Więc... nie ma co patrzeć na przeróżne moby przez pryzmat LoLa, bo to tak samo jak patrzeć na wszystkie MMO przez pryzmat WoWa - no fajne to to... ale to nie WoW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować