Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Watch Dogs będzie jedną z najlepiej sprzedających się nowych marek

34 postów w tym temacie

Mówią "Wiara czyni cuda", ciekawe czy dokona się cud dla Ubisoftu? :D Ja anulowałem pre order po kłamstwach jakie zaserwowalo nam UBI i czekam na racjonalne i fachowe opinie o tej grze gdy wyjdzie wtedy zadecyduję czy kupić czy oląc :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh gram.pl.... ja nie wiem, że Wam nie wstyd cytować takie teksty. To samo w przypadku Electronic Arts, Activision, CDP Red....

Może Wam płacą za taką medialną papkę, może nie - ale jest to po prostu żenujące. Szczególnie jak tuż po premierze w recenzji jedziecie po tych grach, które chcieliście wybielić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2014 o 14:15, kuzyn123 napisał:

Eh gram.pl.... ja nie wiem, że Wam nie wstyd cytować takie teksty. To samo w przypadku
Electronic Arts, Activision, CDP Red....

Może Wam płacą za taką medialną papkę, może nie - ale jest to po prostu żenujące. Szczególnie
jak tuż po premierze w recenzji jedziecie po tych grach, które chcieliście wybielić.


Artykuł jak każdy inny - cytowany jest przedstawiciel Ubisoftu :D Ma mówić, że gra na pewno będzie się koszmarnie sprzedawała? :D
Ja swojego pre-ordera dorwalem bardzo tanio, już dawno opłacilem i spokojnie czekam na premierę. Jak gra będzie słaba, to po prostu więcej pre-ordera na grę Ubi nie kupię, ale w ostatnich latach ani razu się na Ubisofcie nie zawiodłem i mam nadzieję, że tym razem będzie tak samo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Eh gram.pl.... ja nie wiem, że Wam nie wstyd cytować takie teksty. To samo w przypadku
> Electronic Arts, Activision, CDP Red....
>
> Może Wam płacą za taką medialną papkę, może nie - ale jest to po prostu żenujące. Szczególnie
> jak tuż po premierze w recenzji jedziecie po tych grach, które chcieliście wybielić.

Trzeba nakręcić w jakiś sposób ludzi robiąc mega produkcję z gry,która brnie raczej w dół niż w górę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Watch Dogs będzie na pewno symbolem największego rozstrzału pomiędzy tym co twórcy pokazują na materiałach promocyjnych, a tym co ostatecznie trafia do rąk klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I widać że nic się nie zmienia w debilnym gadaniu ubisoftu. Zamiast tekst będzie najlepiej sprzedającą się z nowym marek powinno być coś co zachęci czyli "będzie najlepiej ocenianą z nowych marek" niby mala różnica ale jednak wizerunkowo bardzo duża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Daleki jestem od trucia, jaki to Jubisoft zły, niedobry, oszukuje graczy i doi od nich kabonę, ale z drugiej strony nie jestem w stu procentach pewien tej gry - jak zobaczę opinie ludzi i wiarygodne recenzje, wtedy zadecyduję o ewentualnym kupnie.
Chodzi mi głównie o to, że słyszałem, że pomimo genialnych założeń świata i rozgrywki, gra może się okazać dosyć nudna ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2014 o 15:27, Vroo napisał:

Dla mnie Watch Dogs będzie na pewno symbolem największego rozstrzału pomiędzy tym co
twórcy pokazują na materiałach promocyjnych, a tym co ostatecznie trafia do rąk klientów.


Tak się zastanawiam...graleś już w tą grę? :D Może poczekaj z opiniami przynajmniej do premiery gry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jest! Dokopać im! Bydlaki! Jak śmią robić dla nas gry! A już w ogóle szczytem bezczelności jest żądanie od nas pieniędzy!

Boże... Jak nie macie ochoty w to zagrać to nie grajcie. Na cholerę dorabiać do tego rynku jakąś ideologię?!

Gracze lubią się czuć jak buntownicy i wymyślać przeróżne absurdalne powody aby tylko nie kupić gry... Ale wystarczy im powiedzieć, że jest się indie, zrobić jakiś pixel artowy crap i wrzucić do dobroczynnej paczki. I już się wszyscy rzucają się na to jak psy na miskę. Bo to szlachetne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmmm cudów się nie spodziewam ale miło by było zobaczyć normalny gameplay by mi spodobał bez marketingowej papki ala AAA.
p.s: Indie FTL 100% lepszy nis "fotoralistyczny" gniot AAA 100% dużo błędów lub masę DLC ala simsy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pre-order od listopada tamtego roku. Byłem rozczarowany przesunięciem, potem te trailery, ale nie anulowałem pre-ordera. Także z tego powodu, iż z błędu w Ubishop mam wersje specjalną za 50 zł :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> Tak się zastanawiam...graleś już w tą grę? :D Może poczekaj z opiniami przynajmniej do
> premiery gry ;)


A czy Ty musiałeś zagrać osobiście np. w Alien: Colonial Marines, żeby stwierdzić, że ta gra jest crapem? Grałeś w każdą kaszanę przed wydaniem negatywnego osądu? Czy muszę przejechać się np. osobiście mercedesem, żeby móc stwierdzić, czy wygląda ładnie, czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2014 o 19:28, Vroo napisał:

A czy Ty musiałeś zagrać osobiście np. w Alien: Colonial Marines, żeby stwierdzić, że
ta gra jest crapem? Grałeś w każdą kaszanę przed wydaniem negatywnego osądu? Czy muszę
przejechać się np. osobiście mercedesem, żeby móc stwierdzić, czy wygląda ładnie, czy
nie?


Przede wszystkim nie gram w kaszany - czytam recenzje, oglądam jakieś gameplaye i raczej staram się unikać gier, które raczej nie będą mi pasować :D Jednak najpierw gra musi mieć swoją premierę, a Watch Dogs będzie ją miało za ok miesiąc :D Poza tym staram się nie oceniać gier, w które nie gralem :D
Nie musisz jeździć samochodem, żeby ocenić jego wygląd, jednak najpierw dany model musi mieć swoją premierę :D Poza tym, ocenianie samochodu tylko na podstawie wyglądu nie jest raczej rozsądnym pomysłem, nie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A na co wy liczycie? Jedyne pytanie jakie można postawić przed watch dogs to czy ta gra będzie zajebista czy tylko bardzo dobra. Każdy kto siedzi trochę w grach jest w stanie ocenić poziom tytułu po kilku materiałach promocyjnych. Spodziewacie się rozstrzału ocen po całej skali? Bez jaj. Pytanie czy gra będzie bliżej 85% czy bliżej 90% na metacritic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomijając wtopy marketingowe Ubisoftu sama gra zdaje się być w porządku, w każdym razie nie widziałem niczego, co mogłoby sugerować crapiszona. Jeśli rozgrywka nie będzie się opierała na jednakowych wyzwaniach, powtarzalnych misjach etc. to powinno być dobrze, pomysł na grę jest fajny i daje spore pole do popisu. Oby wszystko zagrało jak należy;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy twierdzą, ze gra powinna starczyć na długie godziny, nie być powtarzalna, dać cos nowego ale jak spojrzeć na wasze komentarze to jedyne o czym potraficie ględzić to ta grafika. Można wam wcisnąć byle shit o ile jest w full HD. oczywiście zaraz zacznie się udowadnianie, ze to nie tak, ze skoro UBI kłamało tu to pewnie kłamie i w innych miejscach ale takie argumenty wymyślicie na poczekaniu bo jedyne czym się interesujecie to grafika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować