Zaloguj się, aby obserwować  
Muradin

Wolfenstein: The New Order - temat ogólny

145 postów w tym temacie

Bethesda udostępniła na YouTube materiały ze streama, podczas którego grali w nowego Wolfensteina. I nie powiem, wygląda ciekawie :)

https://www.youtube.com/watch?v=RvIQyP0V-a0&list=PLSHdOA4o6T_cf9Qz13OnIvUZgY_LtDGVG

Jeżuś... zapomniałem dodać "temat ogólny", więc jakby któryś z Moderatorów mógłby dodać do tytułu tematu to to byłoby super.

Tak czy inaczej powiem szczerze, że pewnie bawić się będę dobrze, tylko wygląda to dla mnie jeśli chodzi o layout i tak dalej w takiego nieco sniperelitowo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekam z niecierpliwością :) !!!!

Po ostatnim 30 minutowym gameplayu, znajduję wszystkie te elementy, które bardzo lubię. Cieszy mnie powrót do standardowego wyświetlania punktów zdrowia. Po sesji będzie można się wyżyć, rozwalając hordy nazistów. Cieszy fakt, że gierkę właściwie będzie można przejść dwa razy - raz po cichu, raz w stylu Blazko (czytaj Rambo).

Wkurza mnie gadanie wielu redaktorów serwisów z grami, którzy wypominają tej grze słabą grafikę. Mnie to mało obchodzi. Gra ma cieszyć i dawać przysłowiowy ,,fun" z rozrywki. Grafika to dla mnie sprawa trzeciorzędna ...

spojler, uwaga !

Spoiler

Hmm. Kumpel mówił, że cała fabuła nowego Wolfa, dzieje się w głowie Blazko, który po walce z Woalem stracił dużo zdrowia, przez co pojawiły mu się takie wizje jak opanowanie świata przez nazistów



Ktoś wie czy Panzehund edition będzie sprzedawane np. w sklepie Gram.pl??? Nie kupię w dniu premiery, bo kolekcjonerka Rome 2 nauczyła mnie, aby nie kupować ek, mimo, że są ,,limitowane".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci szczerze, że też się dziwię. Ogólnie rozumiem często, że graficzne elementy są ważne, tym bardziej w strzelankach, które zapowiadają się na naprawdę widowiskowe i efekciarskie jak właśnie nowy Wolf... jednak prawda też jest taka, że jeszcze gry nie weszły w stu procentach w nową generację i jeszcze przez jakiś czas będą gry z taką grafiką. Inna sprawa to to, że mi się ona kurczę podoba i nie przeszkadza, że nie jest to drugi benchmark. Oby tylko optymalizacja była dobrze zrobiona, gra chodziła na nieco słabszych sprzętach zadowalająco i będzie na pewno przyjęta ciepło przez większość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam na ten tytuł z niecierpliwością. Może i nie przebije RtCW, ale podejrzewam, że będzie dużo lepsze niż restart z 2009 roku. Chociaż bawiłem się dobrze przy wszystkich Wolfach, więc z tym będzie na pewno tak samo :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat złożyłem na ten tytuł preorder choć robię to już rzadko.
Ale to co widziałem na zwiastunach mnie przekonało i mam przeczucie, że będę się przy kolejnej odsłonie Wolfa bawił bardzo dobrze :)
Już niedługo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2014 o 10:14, Gen_Radius napisał:

Ja czekam na ten tytuł z niecierpliwością. Może i nie przebije RtCW, ale podejrzewam,
że będzie dużo lepsze niż restart z 2009 roku. Chociaż bawiłem się dobrze przy wszystkich
Wolfach, więc z tym będzie na pewno tak samo :).

Wolf z 2009 roku był dobrą grą, ale słabym Wolfensteinem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2014 o 15:31, kaczek93 napisał:

Wolf z 2009 roku był dobrą grą, ale słabym Wolfensteinem.

słabą grą i tragicznym wolfensteinem /fixed ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2014 o 15:33, Zgreed66 napisał:

> Wolf z 2009 roku był dobrą grą, ale słabym Wolfensteinem.
słabą grą i tragicznym wolfensteinem /fixed ;p

Ale jako przeciętna, choć dość solidna "szczelanka" wypadał całkiem fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, a ja się ciągle zastanawiam nad pre-orderem. Niestety, na razie z polskich sklepów, to tylko na Muve jest...

Liczę że może Empik da grę np. ze steelbookiem. Byłoby miło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje, że tu chodzi o melodie, które pojawiły się pod egidą Neumond, a tam tego trochę było czy na zwiastunach czy poza nimi.

Oczywiście pamiętajmy o tym, że stworzono tego wydawcę na potrzeby gry i nie ma takiego ogólnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2014 o 12:20, Muradin_07 napisał:

Mi się wydaje, że tu chodzi o melodie, które pojawiły się pod egidą Neumond, a tam tego
trochę było czy na zwiastunach czy poza nimi.

Oczywiście pamiętajmy o tym, że stworzono tego wydawcę na potrzeby gry i nie ma takiego
ogólnie ;)


W sumie. Internety przyszły z pomocą.

:D

http://www.neumondrecordings.com/en-gb/site

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym powiedział, że w sumie fajna sprawa z tą płytką. Niekiedy spoko jest mieć coś na płycie, niż na przeróżnych Soundcloudach. Ale chyba niedługo uda mi się złożyć na nowego Wolfa zamówienie, tylko czekam na pewien przelew ;3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2014 o 13:05, Muradin_07 napisał:

Ja bym powiedział, że w sumie fajna sprawa z tą płytką. Niekiedy spoko jest mieć coś
na płycie, niż na przeróżnych Soundcloudach. Ale chyba niedługo uda mi się złożyć na
nowego Wolfa zamówienie, tylko czekam na pewien przelew ;3


Spodziewam się, że płytka nie będzie dodawana do każdego zamówienia więc się zastanawiam. Wolę mieć na cd niż wirtualnie. Edycja Panzerhund to jakaś kpina (rozumiem edycję samą w sobie, ale w sumie za tę cenę brak gry to już lekka przesada) ale cd do gry jest spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie mnie to nie boli, bo ta wersja jest tak naprawdę faktycznie dla osób kolekcjonujących gadżety z gier. Gadżety z gier, nie gry... to taka logika może dość dziwna, ale fakt jest taki, że np. figurki z SC 2 także sprzedają się znakomicie, kosztują po 100 zł, a gry do niej nie dołączają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2014 o 14:22, Muradin_07 napisał:

W sumie mnie to nie boli, bo ta wersja jest tak naprawdę faktycznie dla osób kolekcjonujących
gadżety z gier. Gadżety z gier, nie gry... to taka logika może dość dziwna, ale fakt
jest taki, że np. figurki z SC 2 także sprzedają się znakomicie, kosztują po 100 zł,
a gry do niej nie dołączają ;)


Owszem, i to jest klawe. I gdyby ten zestaw kosztował 100 - 150 zł to bym tak nie marudził (a marudzę, bo chciałbym mieć ;)). Stąd bulwers. Poza tym zawartość jest całkiem ok chociaż wolałbym np takiego nazistę w pancerzu, albo Blazkowicza. Swoją drogą B.J. zrobili tak, jakby był odświeżoną wersją pierwzoru co mi się osobiście strasznie podoba. Mięśniak o kwadratowej gębie. Świetne przedstawienie postaci w grze, która zapowiada się na klasykę w dobrej oprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I ja na początku marudziłem, ale potem doszedłem do wniosku, że tak naprawdę to jest stworzone dla tych kolekcjonerów, co by sprzedali wszystko za jakieś zabawki ;)

I fakt - Blazkowicz też stworzony został całkiem spoko, choć na niektórych trailerach wygląda jak taki... no troche dziwnie na pewno :D Ale teksty może mieć super jak ten motyw z przeliczaniem się, kto jakie rany wojenne ze sobą przytargał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować