Zaloguj się, aby obserwować  
Muradin

Wolfenstein: The New Order - temat ogólny

145 postów w tym temacie

Wygląda dziwnie, bo pamiętaj, że w tej części prawie osiąga wiek Abrahama :) Choć i tak dobrze się trzyma.

W każdym razie bardzo jestem ciekaw fabuły tej gry. Nie będę czytał recenzji, oglądał gameplayów. Zamknę się w pokoju wieczorami i będę czyścił Niemiaszków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po prostu dobrze się trzyma, dba o siebie. Taki typowy bohater filmów akcji - forever young, niezniszczalny jak... jak skała :D

Ja podobnie zrobię. Po prostu nie będę czytał żadnych opinii, choć początek sobie gameplaya obejrzałem z tego, co wcześniej już wrzucałem tak z ciekawości. Resztę sobie zachowam na premierę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem. Musiałem xD Nie mogłem wytrzymać. Choć trochę żałuję,

Spoiler

bo mogłem nie oglądać tego momentu z wyborem osoby, którą poświęcamy dla Trupiej Główki



Co do kolekcjonerki, to za cenę Wolfa świetnie się prezentuję Sniper Elite Africa. Edycja za 120 złotych ma mnóstwo dodatków. Szkoda, że Wolf nie ma czegoś podobnego ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wolf rozpoczyna ciekawe dwa miesiące premier, gier związanych z II wojną światową :)

Już wkrótce Wolfenstein, potem Enemy Front, a następnie Sniper Elite Africa. Oj będzie w co grać !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym poszedł dalej i powiedział, że Wolfenstein: The New Order rozpoczyna kilka miesięcy ciekawych premier growych :)

Dla mnie obowiązkowo z nowych premier: Wolfenstein: The New Order, Murdered: Soul Suspect, Sniper Elite 3: Afrika, Sherlock Holmes: Crimes & Punioshements, Middle-Earth: Shadow of Mordor, Batman: Arkham Knight i Alien: Isolation. A jeśli Risen 3 zbierze dobre oceny, to może i jego dorzucę.

A apropo Wolfa, to jutro lub pojutrze dostanę Wolfensteina ze steelbookiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2014 o 20:34, Heartbreaker napisał:

Ja bym poszedł dalej i powiedział, że Wolfenstein: The New Order rozpoczyna kilka miesięcy
ciekawych premier growych :)


1: Wolfenstein: The New Order
2: Watch Dogs
3: Divinity Grzech Pierwotny
4: Enemy Front
5: The Lords of the Fallen
6: Obcy Izolacja
7: Middle-Earth: Shadow of Mordor
8: Batman: Arkham Knight
9: Dragon Age Inkwizycja
10: Assassins Creed Unity
11: Assassins Creed Comet
12: Far Cry 4
;)
a wracając do tematu; są już jakieś filmiki z wersji PC i coś więcej o wymaganiach, optymalizacji?
na PC Lab na razie rajcują się tym, że gra pokaże w końcu, iż I5 jest za słaby do gier i tylko I7 pozwoli na pełne zadowolenie z gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma. Grę odblokują o północy i wtedy PCtowcy będą mogli grać. Pre-load nie jest przewidziany.

Wiadomo, że na starcie dostaniemy 5 GB łatkę do gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2014 o 13:15, Heartbreaker napisał:

Nie ma. Grę odblokują dopiero jutro (zapewne o 19 naszego czasu) i wtedy PCtowcy będą
mogli grać. Pre-load nie jest przewidziany.

Wiadomo, że na starcie dostaniemy 5 GB łatkę do gry.


Najzabawniejsze jest to, że gra nie jest zbyt urodziwa, żeby w minimalnych mieć I7 ;), cóż, poczekamy do jutra a ja chyba do środy, gdyż Empik nie pokwapił się jeszcze z wysyłką pre ordera i zapewne zrobi to dopiero jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno: gra wymaga tylko Uplay czy Uplay i Steama?, wolałbym tę drugą opcję, gdyż mam tam więcej miejsca na dysku (tam, gdzie instaluję Steamowe gry).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2014 o 13:03, lis_23 napisał:

a wracając do tematu; są już jakieś filmiki z wersji PC i coś więcej o wymaganiach, optymalizacji?
na PC Lab na razie rajcują się tym, że gra pokaże w końcu, iż I5 jest za słaby do gier
i tylko I7 pozwoli na pełne zadowolenie z gry.


Widzę że mamy podobne gusta growe ;p, a co do wymagań gra nie oferuję fajerwerków więc czemu niby według nich i7 miałby być za słaby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2014 o 13:35, lis_23 napisał:

Jeszcze jedno: gra wymaga tylko Uplay czy Uplay i Steama?

Skąd ten news o uPlay? Byłem pewny, że to gra Steam only.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie sprawa wygląda tak, że wymagania podane przez Bethesdę związane są takie, a nie inne "jeśli się chce grać w grę na 60 fps i mieć najlepsze nextgenowe doznania". Czyli są to raczej zalecane. Jeśli chodzi o minimalne to tak obstawiam, że na i5 powinna normalnie gra pójsć. Nawet jesli chodzi o grafikę to pewnie na słabszych kartach powinno wszystko hulać, ale 4 GB RAM raczej nie ulegnie zmianie, nawet jeśli ma to być tylko i wyłącznie po to, aby było tylko po to, aby gra dostała sygnał - jest 4 GB... tak jak było w przypadku Thiefa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2014 o 14:21, Muradin_07 napisał:

Ogólnie sprawa wygląda tak, że wymagania podane przez Bethesdę związane są takie, a nie
inne "jeśli się chce grać w grę na 60 fps i mieć najlepsze nextgenowe doznania". Czyli
są to raczej zalecane. Jeśli chodzi o minimalne to tak obstawiam, że na i5 powinna normalnie
gra pójsć. Nawet jesli chodzi o grafikę to pewnie na słabszych kartach powinno wszystko
hulać, ale 4 GB RAM raczej nie ulegnie zmianie, nawet jeśli ma to być tylko i wyłącznie
po to, aby było tylko po to, aby gra dostała sygnał - jest 4 GB... tak jak było w przypadku
Thiefa.

Znając życie to gra pójdzie nawet na dwurdzeniówce :D, a co do wymaganego i7 jest tak jak piszesz ultra detale, uber duper miliard fpsów, wyjdzie to ją przetestuje specjalnie na słabszym sprzęcie niż ten co mam :D.

https://www.youtube.com/watch?v=vnZfQcDmIuk Thief nawet przyzwoicie chodzi jak na tak leciwym sprzęcie.

Edit cofam to :D, w niektórych momentach tnie tak że grać sie nie da i dopiero po zmianie na low chodzi jakoś ok, ale to i tak nie zmienia faktu że gra ruszy nawet na tak starym kompie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlatego to jest jedyna rzecz, która mnie powstrzymuje od kupienia Wolfa i czekam na opinie innych. Bo lpm na zamów mam już od dobrego tygodnia, ale to mnie niepokoi :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2014 o 14:38, Muradin_07 napisał:

Dlatego to jest jedyna rzecz, która mnie powstrzymuje od kupienia Wolfa i czekam na opinie
innych. Bo lpm na zamów mam już od dobrego tygodnia, ale to mnie niepokoi :/

Jak coś dam znać jak to chodzi i napiszę PW albo tutaj :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2014 o 14:21, Muradin_07 napisał:

Ogólnie sprawa wygląda tak, że wymagania podane przez Bethesdę związane są takie, a nie
inne "jeśli się chce grać w grę na 60 fps i mieć najlepsze nextgenowe doznania". Czyli
są to raczej zalecane. Jeśli chodzi o minimalne to tak obstawiam, że na i5 powinna normalnie
gra pójsć.


Nie przesadzajmy, że na I5 to będą minimalne....Metro Last Light chodzi mi na maxa, podobnie inne nowe tytuły, wątpię, że taki Wolfenstein zajedzie mi grafę i procka, już prędzej Watch Dogs, myślę, że wystarczy zmniejszyć AA i będzie git, chyba, że gra jest niezoptymalizowana.
W kwestii Uplay: gra jest tam do kupienia, więc obstawiam, że będzie wymagać Uplay.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taka prośba dla wszystkich, którzy będą zamieszczać info o fabule w Wolfie, pamiętajcie o znaczku Spojler :)
Ja jutro dostanę (mam nadzieję) swoją kopię i postaram się wrzucić parę scrennów. Akurat mój komp spełnia wymagania minimalne czy jak kto chce standardowe, więc podzielę się swoją relacją :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować