Zaloguj się, aby obserwować  
Muradin

Wolfenstein: The New Order - temat ogólny

145 postów w tym temacie

Właśnie odebrałem grę z Empiku, 118 zł, na wstępie, gra nie ma chyba polskiej wersji językowej, gdyż nie ma takiej wzmianki na pudełku, zaraz będę instalował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2014 o 12:36, lis_23 napisał:

Właśnie odebrałem grę z Empiku, 118 zł, na wstępie, gra nie ma chyba polskiej wersji
językowej, gdyż nie ma takiej wzmianki na pudełku, zaraz będę instalował.



Ja mam napisy po polsku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2014 o 11:42, sylwasss napisał:

No i jak wrażenia. Grał już ktoś. Jak wypada powrót?


Giera jest swietna, super gameplay, naprawde czuc ze robi sie rzeznie. Mam tylko problem na PS4 w pewnym miejscu zaliczam crasha i gra sie zapetla :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2014 o 13:25, Cykada85 napisał:

Ja mam napisy po polsku :)


Chyba jednak są, gdyż przy instalacji wyskoczył polski ale na pudełku nie ma o trym wzmianki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2014 o 13:27, lis_23 napisał:

Chyba jednak są, gdyż przy instalacji wyskoczył polski ale na pudełku nie ma o trym wzmianki.


Ja mam wersje na PS4, w dodatku kupowana w Irlandii, mimo wszystko sam ustawil napisy polskie, wiec mysle ze u Ciebie tym bardziej beda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja instaluję, przerażają mnie 4 płyty dvd xD I ponad godzina instalacji, kurczę ! Wieczorem wrzucę obiecanych parę fotek. I parę słów od siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2014 o 14:56, Ryan-Kam napisał:

Ja instaluję, przerażają mnie 4 płyty dvd xD I ponad godzina instalacji, kurczę ! Wieczorem
wrzucę obiecanych parę fotek. I parę słów od siebie :)

A ile gra wymagała na dysku? Serio te 50GB?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2014 o 15:03, logray napisał:

A ile gra wymagała na dysku? Serio te 50GB?


Po instalacji i pobraniu pacha mam 43,6 GB
gra nie jest zbyt piękna ale na razie uruchomiłem ją na ultra, sterowanie jest jak dla mnie okropne, po trzy klawisze na raz + myszka, całe szczęście, że mam pada ale i z nim jest trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Płynnie Ci chodzi? Są jakieś ściny ? Mam podobny sprzęt do Twojego z tą różnicą, że mam i7 :), ciekawe jak u mnie pójdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2014 o 15:10, Ryan-Kam napisał:

Płynnie Ci chodzi? Są jakieś ściny ? Mam podobny sprzęt do Twojego z tą różnicą, że
mam i7 :), ciekawe jak u mnie pójdzie.


W prologu nic nie ścina ale nie mogę wykonać sśizgu pod jakimś robotem, nawet na padzie jest trudno, raz mi się udało ale później zginąłem, sterowanie nie należy do intuicyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zadam tradycyjne pytanie zwiazane z wydawca:
Jak sie gra wpisuje na nasze konto ("szczegoly konta" czy jakos tak sie to pewnie po polsku nazywa)?
Dzieki za odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram już nie pracuje dlatego zapytam się was tutaj. Dostał ktoś cd z muzyką z gry? Na mnie czekała sama gra (na pudełku nie było informacji dodatkowej płycie) to jej nie odebrałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dosc wkurzajacego buga w grze. Mianowicie zrobilem 5 zabojstw po cichu z noza co odblokowalo mi ''rzut nozem'', zaraz po tym zginalem. Cofnelo mnie do poczatku, umiejetnosc mam i tak odblokowana ale nie moge jej uzywac. Jak wczesniej moglem rzuciac nozem zaraz po odblokowaniu tak teraz nie moge, najgorsze jest to ze kolejny skill potrzebuje 5 zabojstw rzucajac nozem, wiec teraz mam zablokowane drzewko przez buga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2014 o 17:38, Cykada85 napisał:

Mam dosc wkurzajacego buga w grze. Mianowicie zrobilem 5 zabojstw po cichu z noza co
odblokowalo mi ''rzut nozem'', zaraz po tym zginalem. Cofnelo mnie do poczatku, umiejetnosc
mam i tak odblokowana ale nie moge jej uzywac. Jak wczesniej moglem rzuciac nozem zaraz
po odblokowaniu tak teraz nie moge, najgorsze jest to ze kolejny skill potrzebuje 5 zabojstw
rzucajac nozem, wiec teraz mam zablokowane drzewko przez buga.


Może spróbuj ponownie 5 zabójstw po cichu z noża i wtedy Ci się odblokuje. Uprzedzam że strzelam w ciemną gdyż jeszcze nie grałem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2014 o 18:17, Gar napisał:

Może spróbuj ponownie 5 zabójstw po cichu z noża i wtedy Ci się odblokuje. Uprzedzam
że strzelam w ciemną gdyż jeszcze nie grałem. :)


Zrobilem nawet wiecej i nic. Nie moge kompletnie juz uzywac tej umiejetnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2014 o 18:19, Cykada85 napisał:

Zrobilem nawet wiecej i nic. Nie moge kompletnie juz uzywac tej umiejetnosci.


No to faktycznie upierdliwy bug, nic tylko zacząć od początku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować