Zaloguj się, aby obserwować  
Muradin

Wolfenstein: The New Order - temat ogólny

145 postów w tym temacie

Czy ktoś mógłby potwierdzić, czy te (bardzo duże) wymagania minimalne, które podano przed premierą mają przełożenie na rzeczywistość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2014 o 18:50, kaczek93 napisał:

Czy ktoś mógłby potwierdzić, czy te (bardzo duże) wymagania minimalne, które podano przed
premierą mają przełożenie na rzeczywistość?


Ja jestem na początku gry, ustawiłem większość opcji na ultra (te, które się da) i na razie gra mi się nie tnie ale to dopiero sam początek gry i na razie nie będę chyba dalej grał, wracam do AC IV BF.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2014 o 18:22, Gar napisał:

No to faktycznie upierdliwy bug, nic tylko zacząć od początku :(


Aaa nie szkodzi, gra jest na tyle dobra ze sie nie przejmuje. Bardzo mi sie podoba ze Polacy mowia po polsku, a jak zmieniaja na angielski to maja polski akcent, czasami nawet mieszaja polski z angielskim. Fajnie ze nie olano sprawy, myslalem ze beda mowic tylko po angielsku. Pewnie dlatego w opcji sa dwa rodzaje napisow, albo do wszystkich dialogow albo do jezyka obcego tylko, w takim razie za granica jak graja to postacie tez mowia po polsku z angielskimi napisami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na PS4 sterowanie też jest tak upierdliwe?, ja nawet na Xboxowym padzie mam problem ze ślizgiem pod tym robotem/potworem na początku gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2014 o 19:15, lis_23 napisał:

Na PS4 sterowanie też jest tak upierdliwe?, ja nawet na Xboxowym padzie mam problem ze
ślizgiem pod tym robotem/potworem na początku gry.


Dla mnie jest upierdliwe to ze nie mozna zmienic strzalu i przyblizania z L2,R2 na L1,R1, ciezko mi sie celuje i strzela tymi dalej wysunietymi przyciskami. Co do wslizgu to tez nie zawsze mi wychodzi ale nie wiele go tez uzywam. Tam z tym robotem za pierwszym razem tez mi nie wyszlo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2014 o 19:36, Ryan-Kam napisał:

Ja też nic nie dostałem. Sama gra była. Piszę do gramu w tej sprawie.

Dzięki za info. Też napisałem. Jak płyty nie będzie to zażądam zwrotu kosztów wraz z wysyłką. Płyty z grą do szczęścia potrzebne mi nie są. Akne mi brakuje:/ Po jej odejściu strasznie się tu wszystko rozleciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pograłem parę minut. Mam mieszane uczucia. Jak na razie najbardziej podobają mi się dialogi - świetne! Oraz fabuła. Rozgrywając pierwszą misje, wierzcie lub nie, czułem jakiś strach przed tymi niemieckimi samolotami i potęgą niemieckiej techniki. Jeżeli Wolfa z 2009 grałem dla rozwałki, to coś czuję, że tego Wolfa przejdę dla fabuły.

Sterowanie złe. Za dużo łączenie klawiszów. O grafice się nie wypowiadam, chodzi mi płynnie, wyłączyłem wszystkie bajery, gram na niskich detalach, aby laptop się nie przegrzał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o wymagania, to raczej potrzeba takiego kompa jak podali twórcy.Mi przy i7, 8 gb ramu GF 525M, chodzi płynnie na niskich. Mi to wystarcza, liczy się płynność, nie bajery. Choć tak jak napisał lis_23 jestem u początku gry i jak na razie nie wiem jak będzie mi chodziło potem. Chyba też to odłożę, niech dadzą parę patchy itp, ustabilizują gierkę i będzie rzeź :) Czekam na Enemy Front i na Sniper Africa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2014 o 20:19, Ryan-Kam napisał:

Jeżeli chodzi o wymagania, to raczej potrzeba takiego kompa jak podali twórcy.Mi przy
i7, 8 gb ramu GF 525M, chodzi płynnie na niskich. Mi to wystarcza, liczy się płynność,
nie bajery. Choć tak jak napisał lis_23 jestem u początku gry i jak na razie nie
wiem jak będzie mi chodziło potem. Chyba też to odłożę, niech dadzą parę patchy itp,
ustabilizują gierkę i będzie rzeź :) Czekam na Enemy Front i na Sniper Africa :)


Ale Ty masz laptopa, tak?, więc Twój I7 to nie to samo co I7 w PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2014 o 21:12, Ryan-Kam napisał:

Tak. Daje radę. Parę zdjęć wrzucam z minimalnych. Zresztą znane Wam na pewno :)


Ja bym tak nie mogl grac, strasznie kanciato to wyglada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie to to wygląda tak... chyba pójdzie i u mnie. Więc chyba kupię niedługo, poczekam tylko na kasę :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak pisałem wcześniej. Mi na fajerwerkach nie zależy. Gram na łatwym, dobrze się bawię. Plus dla tłumaczy z polskiej ekipy za ciekawy bajer. Przetłumaczone są nie tylko główne dialogi, ale również poboczne - okrzyki niemieckie, rozmowy między szeregowcami itp. Pod względem fabularnym gra świetna :) I jeszcze mała porcja obrazka :D

20140520215643

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi to już wcześniej z trailera "kill''em all" co dziadziuś mówił było coś w stylu - "stój, nie wychodź". Wśród angielskiego bardzo mi się to spodobało :D

Swoją drogą już widziałem jednego easter egga. Aż tak fabularnie nie boli, ale... lekko się uśmiechnąłem jak go zobaczyłem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziadek jest świetny !

Spoiler

I momenty, gdy William mówi, że słabo zna polski :)



Świetnie wypadają lektorzy. Głosy niemieckie, polskie i angielskie są naturalne. Nie udawane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Laserowa przecinarka mimo ze jest ciekawym pomyslem to jednak strasznie nie dopracowali jej dzialania. Wlasnie wycialem nia dziure gdzie by 3 metrowy kolos przeszedl przez nia a ja nie moge. I tak ciagle, od 10 minut sie z tym mecze -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2014 o 00:25, Muradin_07 napisał:

Oj chociaż spoilera użyj... -_-


Bez przesady, to nie jest fabula. Jak napisze o granatach albo snajperce to tez mam spoilera uzywac? Ludzie to juz maja manie na tym punkcie tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować