Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

W Assassin`s Creed: Unity zagramy wreszcie w trybie współpracy?

9 postów w tym temacie

więc tak... zrobicie 2 osobowego koopa na podzielonym ekranie i przy jednym kompie i spokojnie śmiem twierdzić, że pobijecie rekordy tą odsłoną bo takich gier praktycznie nie ma... zwłaszcza jeśli chodzi o sandboxy... patrzcie jak się lego sprzedaje, ludzie kupują ten syf tylko żeby pograć na jednej kanapie ale znając życie, zrobicie pewnie 4 osobowego z wyzwaniami niby fabularnymi a żeby pograć ze znajomymi będe musiał połączyć się przez sieć i szukać osoby która też kupiła oryginał;D nic specjalnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie bardziej ciekawi rewolucja francuska, i co my jako gracze do niej wniesiemy ;p.

Fandango666 A w jakim aspekcie niby Lego to syf? Bo to że trolluje ta seria wszystko z filmów to dla mnie pozytyw, i świetnie się bawię przy niej grając solo, kumpel tez kupił przeszedł solo i mówił że bawił się dobrze więc ludzie nie tylko dla coopa kupują gry z serii lego ;>. Ja rozumiem kazdy ma własne zdanie ale czy mógłbyś wyjąsnić czemu dla Ciebie to "syf"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sory jeśli Cię uraziłem... chodzi mi o to, że od czasów lego batman nic tam nie ma nowego, nuda jak flaki z olejem i ten humor, trochę niedojrzały, ale to kwestia gustu... serio lego jest nudne... wiem że RE6 nie jest najlepszym przykładem dobrej gry z serii, ale coop był tam super, można z ziomkiem przy lolku pograć, a lego nie ma widoczków ładnych... nie jarają mnie klocki od dzieciństwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2014 o 14:37, fandango666 napisał:

więc tak... zrobicie 2 osobowego koopa (...) śmiem twierdzić, że pobijecie rekordy (...)
zrobicie pewnie 4 osobowego z wyzwaniami niby fabularnymi


Do kogo piszesz? Jest na gramie ktoś z Ubi?

Dnia 22.04.2014 o 14:37, fandango666 napisał:

a żeby pograć ze znajomymi będe musiał połączyć
się przez sieć i szukać osoby która też kupiła oryginał;D


Oryginał to jakiś problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2014 o 18:07, leszeq napisał:

Do kogo piszesz? Jest na gramie ktoś z Ubi?

Co by zmieniło gdyby był? Polski oddział nie ma nic do gadania jeśli chodzi o projektowanie gier innych studiów. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę wyrokować, ale widzę to jako coop, który umrze po miesiącu-dwóch od premiery, tak jak umiera każde multi w serii AC. Będzie to jedynie ciekawostka, na którą lwia część graczy poświęci chwilę po ukończeniu głównego wątku.
Poza tym, w poprzednich AC były już jakieś zaczątki grupowych misji i przeszło to bez większego szumu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pewnie się ktoś znajdzie hehe;D no z oryginałem jest problem bo większość znajomych nie ma zamiaru zakładać kont i dzierżawić gier, takie mają zdanie i się nie dziwię;D poza tym ja na steama się też obrażam, zmienili mi hasło czy tam usunęli konto bo się dawno nie logowałem on line i nie mogę a nawet nie chce mi się tego załatwiać, bo na maila nic nie przychodzi a powinno 100 razy już przypomnienie hasła dojść, więc skrakowałem to co się uruchomić nie dało przez wymóg aktualizacji no i liczę na to że Uplay mi takiego czegoś nie wywinie bo watch dog niebawem no i czasem jednak pogram w koopie w splintera...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować