Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

PC wiodącą platformą GRID Autosport, GRID na konsole nowej generacji ukaże się w swoim czasie

64 postów w tym temacie

Dnia 23.04.2014 o 11:50, Eternal101 napisał:

Napisałem potem że chodzi o średnią najniższą krajową która w Polsce dominuje :)

Cytując ciebie samego: "średnia to średnia i dla wszystkich miast w Polsce jest jednakowa". Mówisz o płacy minimalnej, która średnią nie jest. Ogarnij się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2014 o 12:07, Dared00 napisał:

Cytując ciebie samego: "średnia to średnia i dla wszystkich miast w Polsce jest jednakowa".
Mówisz o płacy minimalnej, która średnią nie jest. Ogarnij się.

Trochę się zamotałem, ale to nawet już nie o to chodzi. Tak czy siak nikt mi nie wmówi że koszt konsoli połowa pensji tylko ;>. Bo od tego dyskusja o wynagordzeniach się zacżeła, i słowa "Ogarnij się" mogłes sobie odpuścić ;>.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2014 o 17:24, Eternal101 napisał:

"Chodzi po prostu o to że nawet karta za 1500 nie daje tych 60 klatek."
https://www.youtube.com/watch?v=fUlRW-bdzPg oto karta za taką cenę, dziękuje dobranoc
;D, sorry 1400 :D.
http://www.purepc.pl/karty_graficzne/test_geforce_gtx_770_tanszy_i_szybszy_gtx_680_vs_hd_7970?page=0,14
test FC 3
P.S. I może zajmijmy się tematem newsa a temat PC''tów i konsol przenieśmy na priva ;>.


Pudło. Karta którą podałeś ciągnie 40-50 klatek w takich grach jak Metro czy Tomb Raider, a mówiliśmy o takiej która pociągnie stabilne 60 (albo chociaż niestabilne 60 na very high w 1080p). Właśnie widzę jak się na to 4K przygotowujemy.

Dziękuję, dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2014 o 14:21, DonOskar napisał:

Pudło. Karta którą podałeś ciągnie 40-50 klatek w takich grach jak Metro czy Tomb Raider,
a mówiliśmy o takiej która pociągnie stabilne 60 (albo chociaż niestabilne 60 na very
high w 1080p). Właśnie widzę jak się na to 4K przygotowujemy.

Dnia 23.04.2014 o 14:21, DonOskar napisał:

Dziękuję, dobranoc.

Zobacz sobie pierw rozdzielczość, taką rozdzielczość to może w PS 5 zobaczysz ;>. Dziękuje dobranoc... I prosze przestań wypisywać bzdurne treści bo piszesz cały czas o stabilnych klatkach i jaka twoja konsolunia nie jest wspaniała a ani razu nie udowodniłeś mi by któraś gra na PS 4 cisnęła w stabilnych klatkach... Nawet Infamous 30 klatek ma ;>, a jest to ex na PS 4, TR dropy do 40 klatek, o FC 3 to nawet nie wspomne na zeszłej generacji, gdzie 30 klatek to był maksimum i to jeszcze przy okrojeniu z graficznych bajerów, BF 4 dropy nawet do 30 klatek (I nie interesuje mnie SP z wiadomych powodów)... Po 2 gdzie jak gdziekolwiek wspomniałem że PC pociągnie stabilne 60 fpsów w naszej konwersacji, cały czas udowadniam ci tylko że piszesz bzdury zarówno o komputerach jak i o PS 4... Sorry ale czuje fanboystwo... Bo negujesz wszystko co Ci ludzie napiszą, każdy argument ;<. Chcesz to sobie graj na konsoli kto Ci broni, ale nie pisze historii że PS 4 czy jakakolwiek konsola dzisiejsza osiąga 60 STABILNE FPS''y błagam... Takich rzeczy to nawet kęsik na GoL''u nie pisze.

http://www.eurogamer.net/articles/digitalfoundry-2014-tomb-raider-definitive-performance-analysis Dropy poniżej 50 klatek nawet ;>, i nie interesuje mnie że ona lepiej wygląda na PS 4 bo nie o tym dyskusja, po za tym ta gra nie wyszła na równi na PC z NG ;>.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2014 o 14:48, Eternal101 napisał:

ani razu nie udowodniłeś
mi by któraś gra na PS 4 cisnęła w stabilnych klatkach...


Ostatnio grałem w tego osławionego MGS: Ground Zeroes - 1080p i stabilne 60 fps.

https://www.youtube.com/watch?v=2eoUXTpNgmc

Tak na marginesie - pohamuj się trochę z jadem, bo twoje wypowiedzi są naprawdę żenujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2014 o 15:15, Niflheim napisał:

Ostatnio grałem w tego osławionego MGS: Ground Zeroes - 1080p i stabilne 60 fps.
https://www.youtube.com/watch?v=2eoUXTpNgmc
Tak na marginesie - pohamuj się trochę z jadem, bo twoje wypowiedzi są naprawdę żenujące.

To nie jad, po prostu nie dam sobie bzdur bezczelnie wciskać. Cały czas wymienia TR''a. BTW Jedna gra nie czyni wiosny, Metal Gear Rising podobno na xboxie 360 też miał 60 fpsów ;>.
https://www.youtube.com/watch?v=u3xynugwVCU No tak jak mówiłem miał ;>, ale co z tego skoro cała reszta dropy miała poniżej 30 klatek ;>. Tutaj wiadomo jest lepiej początek generacji, ale stabilnych klatek gry w większości nie mają i jak już pisałem jedna gra nic nie robi ;>.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

4k to długo jeszcze nie zobaczymy. Titan Z, tudzież R9 295X2 nie stanieją po dwóch latach do 500zł, tandemy ze zwykłych Titanów/podkręconych 780-tek Ti też nie (jeśli myślimy o 4k w niedalekiej przyszłości to lepiej łączyć już karty dwuprocesorowe, przyrost z pojedynczych nie gwarantuje na dzień dzisiejszy sukcesu- lepsze AA i koniec pieśni). No i ekran....;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2014 o 15:30, Eternal101 napisał:

Jedna gra nie czyni wiosny,


MGS: Ground Zeroes, Forza 5, Outlast, Injustice, FIFA 14, NBA 2K14, Trials Fusion, Trine 2, rzekomo Wolfenstein: The New Order, The Last of Us, Diablo 3, w/e.

Dnia 23.04.2014 o 15:30, Eternal101 napisał:

Metal Gear Rising podobno na xboxie 360 też miał 60 fpsów
;>.


I co w związku z tym?

Dnia 23.04.2014 o 15:30, Eternal101 napisał:

Tutaj wiadomo jest lepiej początek
generacji, ale stabilnych klatek gry w większości nie mają i jak już pisałem jedna gra
nic nie robi ;>.


Sa potworki takie jak BF4 i Thief, ale to nie znaczy że większość spada poniżej 30 kl/s. Największą porażką pod tym względem był bodajże nowy Dead Rising, ale to w końcu XBone. W takich Infamous: SS i Killzone: SF można ustawić cap na 30 dla większej stabilności. Niezależnie od platformy gry będą w którymś momencie gubiły klatki, ale twoja zapalczywość bo ktoś machnął "stabilnymi fps''ami" i pożałowania godne uśmieszki i antykonsolowe złośliwości w n-tym temacie w którym się pojawiasz stały się już dawno upierdliwe. Ile ty masz lat, chłopie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2014 o 19:17, Niflheim napisał:

MGS: Ground Zeroes, Forza 5, Outlast, Injustice, FIFA 14, NBA 2K14, Trials Fusion, Trine
2, rzekomo Wolfenstein: The New Order, The Last of Us, Diablo 3, w/e.

Sprawdzę te gry w necie i ich framerate.

Dnia 23.04.2014 o 19:17, Niflheim napisał:

I co w związku z tym?

To samo co w związku z tym że na PS 4 MGS ma 60 fpsów.

Dnia 23.04.2014 o 19:17, Niflheim napisał:

Sa potworki takie jak BF4 i Thief, ale to nie znaczy że większość spada poniżej 30 kl/s.
Największą porażką pod tym względem był bodajże nowy Dead Rising, ale to w końcu XBone.
W takich Infamous: SS i Killzone: SF można ustawić cap na 30 dla większej stabilności.
Niezależnie od platformy gry będą w którymś momencie gubiły klatki, ale twoja zapalczywość
bo ktoś machnął "stabilnymi fps''ami" i pożałowania godne uśmieszki i antykonsolowe złośliwości
w n-tym temacie w którym się pojawiasz stały się już dawno upierdliwe. Ile ty masz lat,
chłopie?

To nie są debilne uśmieszki a bzdury nie dam sobie wciskać takiej jak DonOskar pisze że konsola ma stabilne klatki bo jak SAM zauważyłeś, KAŻDA platforma gubi klatki i koniec tematu w tej chwili powinien nastąpić, ale znając życie wejdzie DonOskar i dalej pociągnie temat i tak w nieskończoność. A co do wieku, wystarczającą ilość lat, a po za tym od kiedy emtoy świadczą o wieku ? Po n-te to nie są konsolowe złośliwości, zrozum to ale jeśli ktoś piszę brednie jak DonOskar to nie oleje tego jak Isildur mi kiedyś radził, bo wejdzie kilka innych osób które nie znają sie i uwierzą w takie bzdury że PS 4 to ósmy cud świata. BTW Jak chcecie dalej ciągnąć temat zapraszam na PW.

Kodi24 No bez ekranu to nawet 4k nie ustawisz.

Danio_100 Ale widzisz, był o gridzie zmienił się w kłótnie zupełnie nie potrzebną bo nie zgodziłem się ze zdaniem "fana" konsol... Ehh po prostu ręce opadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>To samo co w związku z tym że na PS 4 MGS ma 60 fpsów.

Niby co "w związku"? Na X360 też zdarzały się gry w 60fps.

Dnia 23.04.2014 o 19:34, Eternal101 napisał:

To nie są debilne uśmieszki a bzdury nie dam sobie wciskać takiej jak DonOskar pisze
że konsola ma stabilne klatki bo jak SAM zauważyłeś, KAŻDA platforma gubi klatki i koniec
tematu w tej chwili powinien nastąpić, ale znając życie wejdzie DonOskar i dalej pociągnie
temat i tak w nieskończoność.


Założe się, że nie jest ślepy i zdaje sobie sprawę z tego że spadki tu i ówdzie po prostu się zdarzają - dlatego pojęcie stabilności jest względne, a ty robisz szum właściwie o nic.

Dnia 23.04.2014 o 19:34, Eternal101 napisał:

A co do wieku, wystarczającą ilość lat, a po za tym od
kiedy emtoy świadczą o wieku ?


A gdzie ja coś takiego napisałem? Po prostu śmieszy mnie taka zapalczywość i fanatyzm w stosunku do urządzenia do grania w jakieś gierki. U 14-latka można by jeszcze przymknąć na to oko, ale u osoby posiadającej "wystarczającą ilość lat"? Bo ile już rozpętałeś takich wojenek, 10, 50? ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2014 o 19:49, Niflheim napisał:

Niby co "w związku"? Na X360 też zdarzały się gry w 60fps.

O tym napisałem lol.

Dnia 23.04.2014 o 19:49, Niflheim napisał:

Założe się, że nie jest ślepy i zdaje sobie sprawę z tego że spadki tu i ówdzie po prostu
się zdarzają - dlatego pojęcie stabilności jest względne, a ty robisz szum właściwie
o nic.

Stabilne to stabilne. http://pl.wiktionary.org/wiki/stabilny "Nie zmieniające się przez dłuższy czas" a w takim TR czy BF 4 MP nie można tego powiedzieć sorry Bro.

Dnia 23.04.2014 o 19:49, Niflheim napisał:

A gdzie ja coś takiego napisałem? Po prostu śmieszy mnie taka zapalczywość i fanatyzm
w stosunku do urządzenia do grania w jakieś gierki. U 14-latka można by jeszcze przymknąć
na to oko, ale u osoby posiadającej "wystarczającą ilość lat"? Bo ile już rozpętałeś
takich wojenek, 10, 50? ;D

O tutaj "i pożałowania godne uśmieszki i antykonsolowe złośliwości w n-tym temacie w którym się pojawiasz stały się już dawno upierdliwe. Ile ty masz lat, chłopie? " Może nie wprost ale jednak zasugerowałeś. I uwierz mi żę 14 lat skończyłem dawno z lekko ponad dekadę temu.

P.S. I może skończymy juz temat, bo zamiast o Gridzie gadamy o rzeczach zbędnych? I to nie ja wywołałem wojenkę, zwróciłem tylko uwagę a to jest różnica, a jeśli ktoś nie umie się przyznać do błędu przy okazji zarzucając to samo mnie, no to sorry hipokryzja aż piszczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2014 o 20:05, Eternal101 napisał:

O tym napisałem lol.


Nie, napisałeś że "jedna gra nie czyni wiosny", ale mniejsza z tym.

Dnia 23.04.2014 o 20:05, Eternal101 napisał:

Stabilne to stabilne. http://pl.wiktionary.org/wiki/stabilny "Nie zmieniające się przez
dłuższy czas" a w takim TR czy BF 4 MP nie można tego powiedzieć sorry Bro.


Nie rozumiesz, stabilne w kontekście gier - bywa że najstabilniejsze gubią klatki, ale można o nich umownie powiedzieć, że są stabilne.

Dnia 23.04.2014 o 20:05, Eternal101 napisał:

O tutaj "i pożałowania godne uśmieszki i antykonsolowe złośliwości w n-tym temacie
w którym się pojawiasz stały się już dawno upierdliwe. Ile ty masz lat, chłopie?
" Może nie wprost ale jednak zasugerowałeś.


Nie, po prostu wyjąłeś zdanie z kontekstu i odwróciłeś kota ogonem. Chodziło o twoją fanbojowską upierdliwość i chamski sposób odpowiadania, a nie kwestionowanie twojego wieku na podstawie emotikonek.

Dnia 23.04.2014 o 20:05, Eternal101 napisał:

I uwierz mi żę 14 lat skończyłem dawno z
lekko ponad dekadę temu.


To raczej nie świadczy zbyt dobrze o poziomie twoich wypowiedzi.

Dnia 23.04.2014 o 20:05, Eternal101 napisał:

P.S. I może skończymy juz temat, bo zamiast o Gridzie gadamy o rzeczach zbędnych? I to
nie ja wywołałem wojenkę, zwróciłem tylko uwagę a to jest różnica,


Nie, gdyby nie twoje zaczepki wojenki pewnie by nie było, jakaś 1/3 postów w tym temacie jest twoja. No i tak - EOT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2014 o 20:41, Niflheim napisał:

Nie, po prostu wyjąłeś zdanie z kontekstu i odwróciłeś kota ogonem. Chodziło o twoją
fanbojowską upierdliwość i chamski sposób odpowiadania, a nie kwestionowanie twojego
wieku na podstawie emotikonek.

Teraz mi powiedz gdzie ja sie w chamski sposób zwracam do ludzi obecnie? Stara sie do gościa pisać z szacunkiem, nie będę go przecież czcił... Jakoś znajomi nie mają do mnie z tym problemu, dyskusja to dyskusja ja daję argumenty DonOskar nie dał chyba ani jednego który by potwierdzał jego tezy zarówno z komputerami jak i konsolami. BTW Kończąc wypowiedź "Ile ty masz lat" przed tym wymieniając różne aspekty i w tym aspekt emotikonów to tak, oceniasz ludzi po tym że stawiają emoty, przynajmniej ja tak to rozumiem i uwierz mi że nie tylko ja bym to tak odebrał.

Dnia 23.04.2014 o 20:41, Niflheim napisał:

Nie, gdyby nie twoje zaczepki wojenki pewnie by nie było, jakaś 1/3 postów w tym temacie
jest twoja. No i tak - EOT.

Odpowiadam bo nie zostawiam tematów nie zakończonych, i gdyby DonOskar odpuścił sobie "Glory Consoles" i to jakie są oh i ah i że trzeba PC z kartą za hmm ile on tam podał 3k bodajże no to sorry memory ale to sa brednie, GoL udowodnił i złożył za cenę konsol, kompa który spełnia to samo co PS 4 tyle w temacie, filmik kiedyś gdzies podawałem i teraz już EoT. Tak swoją drogą 3/4 postów tutaj to posty pt "Komp vs konsole" i Ty jak i inni również nie jesteś bez winy, więc takie zwalanie na mnie jest nie na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecyduj się kiedy koniec tematu, bezsensownie kontynuujesz spam. Jeśli chcesz coś sensownego napisać, wyślij priv na gramsajcie, dalsze posty będę ignorował.

Dnia 23.04.2014 o 20:48, Eternal101 napisał:

Teraz mi powiedz gdzie ja sie w chamski sposób zwracam do ludzi obecnie?


Uśmieszki, nacechowanie emocjonalnie (że tak eufemistycznie się wyrażę ;D) zaczepki w stylu "No to już jest bzdura największa"/"nie siej fermentu "/"o czym Ty człowieku do mnie piszesz", itd. Takie teksty możesz sobie puszczać do kolegów (skoro sam napisałeś, że im nie przeszkadzają), a nie na forum publicznym do obcej osoby. Degrady też nie wzięły się znikąd.

Dnia 23.04.2014 o 20:48, Eternal101 napisał:

BTW Kończąc wypowiedź
"Ile ty masz lat" przed tym wymieniając różne aspekty i w tym aspekt emotikonów to tak,
oceniasz ludzi po tym że stawiają emoty, przynajmniej ja tak to rozumiem i uwierz mi
że nie tylko ja bym to tak odebrał.


Tak, gdyby chcieli przekręcić część wypowiedzi tak jak ty na pewno też by to zrobili. Jak ona wygląda w kontekście całej wypowiedzi wyjaśniłem ci wyżej.

Dnia 23.04.2014 o 20:48, Eternal101 napisał:

Odpowiadam bo nie zostawiam tematów nie zakończonych, (...)


Odpowiadasz, bo temat dotyczy konsol - tak jak zawsze gdy wywołujesz wojenki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.04.2014 o 19:34, Eternal101 napisał:

No bez ekranu to nawet 4k nie ustawisz.


...Jeśli w niedługim czasie będzie można kupić taki w cenie nie wyższej niż 3 tys.zł to będzie prawdziwa okazja;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2014 o 21:46, kodi24 napisał:


> No bez ekranu to nawet 4k nie ustawisz.
>

...Jeśli w niedługim czasie będzie można kupić taki w cenie nie wyższej niż 3 tys.zł
to będzie prawdziwa okazja;

Dell up2414q kosztuje 3600, więc jest już blisko. A rozdzielczość 4k do renderowania gier bez monitora 4k jak najbardziej da się ustawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować