Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Beyond: Two Souls Director’s Cut zmierza na PS4?

12 postów w tym temacie

Tak to jest dobry tok myślenia. Po co robić nowe gry na nową generację skoro możemy tylko poprawiać grafikę i zarabiać na tym krocie. Bezsensu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Tak to jest dobry tok myślenia. Po co robić nowe gry na nową generację skoro możemy tylko
> poprawiać grafikę i zarabiać na tym krocie. Bezsensu !
No póki co na next geny wychodza same reedycje, widać wbrew opiniom niektórych z tego forum ta gra była tak dobra że warto robić reedycje i twórcy wierzą że się dobrze sprzeda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy tak trudno pomyśleć, że niektórzy nie grali w to na PS3 lub w ogóle nie mieli z poprzednią konsolą do czynienia ? że chętnie zagrają w głośne tytuły na swojej nowej konsoli i sprawdzą czy faktycznie tak jest ?

Jak widać nie.
Jak ja to inni też !?!?!?

Poza tym kto Ci nakazuje to kupić ?
ehh..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z rabsonkiem - sam na ten przykład nie miałem do czynienia z The Last of Us na PS3, więc teraz tym bardziej się wstrzymam, by zagrać na PS4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Zgadzam się z rabsonkiem - sam na ten przykład nie miałem do czynienia z The Last of
> Us na PS3, więc teraz tym bardziej się wstrzymam, by zagrać na PS4.
Dokładnie. Dla tych osób to świetna okazja. A ci, którzy zdołali ograć już na PS3? Nikt przecież nie zmusza do kupowania wersji na PS4. A poza tym nawet jak by się chciało wziąć tę wersję na PS4 to wcale nie trzeba kupować nówki za pełną cenę, tylko poczekać i kupić używkę a po tygodniu czy dwóch (w tym przypadku to tylko singiel) sprzedać ze stratą może 20-30 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ooo... jeśli to prawda to właśnie podjąłem decyzje odnośnie wyboru konsoli, w tej chwili mam X360, a w Beyond bardzo chciałem zagrać, jeżeli dostanę możliwość zagrania na nextgenie to PS4 zamawiam razem z Beyond :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Tak to jest dobry tok myślenia. Po co robić nowe gry na nową generację skoro możemy tylko
> poprawiać grafikę i zarabiać na tym krocie. Bezsensu !

to samo co przy tomb raiderze - bóldoopers gonna bóldoop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie tam, tutaj nie ma co narzekać, bo nikt komu zależy na ilości gier nie kupi nowej konsoli w dniu premiery. Dobre tytuły pojawią się pod koniec tego lub w połowie następnego roku.

Odcinanie kuponów od jednej z najbardziej przereklamowanych gier tej generacji, wcale nie dziwi. Może uda się jeszcze trochę zarobić ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować