Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Znamy datę premiery Dragon Age: Inkwizycja, zobacz zwiastun

57 postów w tym temacie

Jedno jest pewne jakie by Dragon Age III nie było to graficznie będzie na 100% najlepiej wyglądającą grą rpg wydaną w 2014 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście wygląda to świetnie, BioWare poczyniło znaczny postęp od momentu pierwszych zapowiedzi. Uwagę zwraca też świetne udźwiękowienie, mam nadzieję, że EA nie spieprzy sprawy i zapewni dubbing godny tego tytułu. Z tym niestety u nich raczej średnio, chociaż ciągle liczę na perełkę :)

------------
Uprzedzając wojenki - hurr durr - TYLKO WIEDŹMIN. Przypominam, że premiera została przesunięta na 2014r. Uświadamiam też, że można czerpać przyjemność z obu tytułów, bo dobrych RPG nigdy zbyt wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Uprzedzając wojenki - hurr durr - TYLKO WIEDŹMIN. Przypominam, że premiera została przesunięta
> na 2014r. Uświadamiam też, że można czerpać przyjemność z obu tytułów, bo dobrych RPG
> nigdy zbyt wiele.

Nie no co TY, jakas herezje rozpowszechniasz:P
A tak na serio to chetnie zobacze czy Inquisition bedzie cos warte (poza ladnymi widoczkami), bo po tragicznym DA2 i spapranym zakonczeniu ME3 (jak dlamnie mimo extended cut dalej jest spaprane) ciezko mi zaufac Bioware.
Trudno jednak sie troche nie podjarac widzac takie trailery:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zbliży się poziomem do Dragon Age''a numer jeden, to będzie świetną grą. Drużynowe erpegi zawsze miały to coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

trailer jest tak kiepskiego i slabej jakosci ze nie moge w to az uwierzyc !.Grafika jest naprawde sredniej klasy a sam klimat i fabula wydaje sie byc strasznie monotonna i nic nowego.Takie to wszystko byle jakie.

Powiadam wam wszystkim ze jedyne i sluszne Rpg gry to stare klasyki.To tutaj to czysta komercha bez ladu i skladu.Nie widze
w tym serca i duszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mimika kuleje, ale graficznie wygląda super.

Jak to się ma fabularnie do poprzedniczek? Czo z moim brodatym czempionem Kirkwall? Czo z moim Lordem Komanderem czy kim został mój ludzki szlachetka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jedno jest pewne jakie by Dragon Age III nie było to graficznie będzie na 100% najlepiej
> wyglądającą grą rpg wydaną w 2014 roku.
Jeśli na takim samym poziomie będzie stała fabuła, to jest to dla mnie RPG roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój faworyt do najbardziej drętwej zapowiedzi 2014.

Oczywiście mamy Wybrańca, Pradawne Zło ponownie zagraża światu. Ileż można eksploatować ten temat?
Zamiast całą parę kierować w grafikę mogli przecież nająć choć jednego gościa z odrobiną talentu i kreatywności by sklecił cokolwiek innego. Nie wieżę, że EA na to nie stać. Póki co fabularnie gry tego studia prezentują poziom gimnazjalisty, który fantasy zna głównie z filmów i komiksów, oczywiście amerykańskich.
Ale za to mamy ekipę biseksów, totalną tolerancję i chłopa z głosem baby lub odwrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda to dobrze, chociaż dalej nie mogli zrobić nawet pochwy na broń. To już pewnie zwyczajne lenistwo. Niemniej, grę zapewne zakupię, bo i też szykuje się niewiele tytułów, które mnie interesują. Ciekawie zapowiadają się specjalizacje klas, które sprawiają, że właściwie będziemy mieć 3 klasy w 1. Teraz tylko pozostaje wybór - qunari mag lub dwarf warrior... Ewentualnie szykują się dwa przejścia. Wygląda na to, że nie dadzą żadnej postaci w dlc i całe szczęście, a jedynym bonusem do pre-orderów ma być zestaw przedmiotów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować