Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Znamy datę premiery Dragon Age: Inkwizycja, zobacz zwiastun

57 postów w tym temacie

Znowu.... zaczyna się bełkot marketingowy. Zamów przedpremierowo grę a otrzymasz wycięty fragment gry. Nie wierze że nie dodadzą dodatkowe postacie mimo zapewnień że tak nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2014 o 19:48, Hartigan napisał:

Zamów przedpremierowo grę a otrzymasz wycięty fragment gry.

Pierdoły, zbroja dla konia (no w sumie kuń, ale fajniej brzmi) i trochę sprzętu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jedno jest pewne jakie by Dragon Age III nie było to graficznie będzie na 100% najlepiej
> wyglądającą grą rpg wydaną w 2014 roku.

Dziki Gon. LOL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, czy przygodę z Dragon Age można zacząć od Inquisition? Można ją traktować trochę, jak osobną grę, niezależną i niezwiązaną z DA:O i DA2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Mój faworyt do najbardziej drętwej zapowiedzi 2014.
>
> Oczywiście mamy Wybrańca, Pradawne Zło ponownie zagraża światu. Ileż można eksploatować
> ten temat?
> Zamiast całą parę kierować w grafikę mogli przecież nająć choć jednego gościa z odrobiną
> talentu i kreatywności by sklecił cokolwiek innego. Nie wieżę, że EA na to nie stać.
> Póki co fabularnie gry tego studia prezentują poziom gimnazjalisty, który fantasy zna
> głównie z filmów i komiksów, oczywiście amerykańskich.
> Ale za to mamy ekipę biseksów, totalną tolerancję i chłopa z głosem baby lub odwrotnie.


dokladnie ;].Ja tez juz mam dosc tego typu fabuly.Zlo.Musisz zniszczyc armie zla.Musisz pozbyc sie sil zla.Wszystko sie pali i musisz uratowac swiat.Itp.Bzdety jakich malo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdziele czy nie można wejśc na temat z grami EA i spokojnie poczytać. Tylko od razu blee EA to blee EA tamto...nudni jesteście. Nie podoba się nie kupujcie proste? To po co jeszcze rzucać jadem? Prawda jest taka że to winna konsumentów co się dzieje z rynkiem. Jest Popyt to i Podaż się znajdzie.
Co do samej gry czekam z niecierpliwością Ultimate Editon (tzn cała 1 plus wszystkie dodatki) było świetne. 2 słabsza fakt, ale nie była zła mi się podobała. Pytanie co wyjdzie z 3 ja tam im życzę jak najlepiej bo universum jest ciekawe. I żeby ta walka wyglądała tak epicko :D :D :D
Dobrze że W3 został przesunięty oj dobrze. Bo na każdym z tytułów będe mógł się skupić :D
Btw. Pod koniec maksymalnie po lewej stał Alister?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pewno taka grafika nie będzie w produkcie i jestem tego pewien. Do tego jak zwykle polski oddział EA znów possał. Napisy ? Nie dzięki, już nie kupuję.

@barth89 - pewnie tak, bo znając bullshit EA i Bioware to decyzje nic nie znaczą z poprzednich części i nie będą mieć ze sobą nic wspólnego. W końcu to nowa historia. Oczywiście tracisz możliwość zagrania w najlepszego RPG'a ostatnich dekad, bo Dragon Age: Początek jest epicki. Drugą część możesz olać całkiem, dno i nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jedno jest pewne jakie by Dragon Age III nie było to graficznie będzie na 100% najlepiej
> wyglądającą grą rpg wydaną w 2014 roku.

Najlepiej wyglądającą wydaną grą w 2014 pewnie tak ale i tak jak na razie chyba żadna gra w grafice i we Free to play nie przebija WARFRAME

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2014 o 20:49, barth89 napisał:

Hmm, czy przygodę z Dragon Age można zacząć od Inquisition? Można ją traktować trochę,
jak osobną grę, niezależną i niezwiązaną z DA:O i DA2?

Powiązania na pewno będą, bo kilka postaci powraca. Obecna sytuacja w świecie gry wynika też po części z wydarzeń w poprzednich odsłonach (zwłaszcza konflikt templariusze-magowie z DA2). Na pewno lepiej będzie się rozumiało te nawiązania, jeśli najpierw przejdzie się poprzednie części. Nie wiadomo też na ile Keep wyjaśni podejmowane decyzje, czy będzie jedynie prostym generatorem save, czy też przy okazji zaoferuje jakieś wprowadzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Dragon Age: Inkwizycja ukaże się 9 października 2014 na PC, PS3, PS4, Xboksie 360 i Xboksie One. Będzie ona dostępna w polskiej wersji językowej (napisy) na PC, PS3 i Xboksie 360."

Na nowe konsole już w naszym języku nie będzie jak wnioskuję ? Super , jednego klienta mniej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się podobało, świetna muzyka, dobry klimat :) Co prawda schemat ratowania świata się powtarza ale o to chodzi w tym typie gier w sumie to regularnie ratujemy ten czy inny Świat w grach wiec nie wiem po co te gorzkie żale. Ta seria tak ma. RPG tak ma. Po genialnej jedynce i dobrej (wbrew obiegowej opinii) dwójce mam nadzieje na grę zacną, oby była lepsza od jedynki a przynajmniej tak samo dobra. Także z czystym sumieniem powiem ze kupuje Inkwizycje :) Ciekawe jak rozwiążą sprawę z decyzjami z poprzednich gier wiem ze z powodu innego silnika graficznego nie będzie importu save-ów tylko jakieś wybory ale jak to wyjdzie "w praniu'' oby nie zchrzanili. Przydało by się też zobaczyć swoje postacie z poprzednich części.Jakby pomyśleć to mogą zrobić zacna grę albo sporo spieprz.. oby wszyło zacnie ale pewne jest ze wyjdzie raczej dobrze pytanie czy bedzie to "tylko" dobra gra. Jeśli chodzi o DLC to "sorry mamy taki rynek" :P było nie kupować zbroi dla konia w Oblivionie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2014 o 21:19, Isildur napisał:

Dziki Gon dopiero w 2015 :P

O ile dobrze pójdzie...

Czy walka nie przypomina Wam dark souls 2, albo ostatniego trailera Lords of the Fallen ?
Wszędzie te same fikołki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2014 o 12:40, Marky85 napisał:

Mi się podobało, świetna muzyka, dobry klimat :) Co prawda schemat ratowania świata się
powtarza ale o to chodzi w tym typie gier w sumie to regularnie ratujemy ten czy inny
Świat w grach wiec nie wiem po co te gorzkie żale. Ta seria tak ma. RPG tak ma.


Dokładnie, to jest RPG według kanonu Fantasy, na szczęście, nie wszędzie mamy już zrzynki z "Gry o Tron", za którą nie przepadam (sami antagoniści, brak pozytywnego bohatera lub takiego, którego można by chociaż polubić), jeden "Wiedźmin" nam wystarczy.
Z minusów: znowu lokalizacja kinowa (tylko na PC0 oraz brak EK...
...oraz, "WP Cień Mordoru", "DA:I", "AI", "BAK" oraz teoretycznie nowy/nowe/ AC w jednym momencie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2014 o 12:40, Marky85 napisał:

RPG tak ma.


Dokładnie, słabe cRPG tak ma, w końcu po co silić się na coś ambitniejszego skoro połowa potencjalnych klientów tego nie zrozumie. Uratujmy świat, moi zacni kryształowi bohaterowie!

''I want to be a draaagon!'' - Hawke ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2014 o 14:52, Shinigami napisał:

> RPG tak ma.

Dokładnie, słabe cRPG tak ma, w końcu po co silić się na coś ambitniejszego skoro połowa
potencjalnych klientów tego nie zrozumie. Uratujmy świat, moi zacni kryształowi bohaterowie!


Wolę to niż "Grę o Tron", gdzie ma się ochotę własnoręcznie udusić każdą występującą tam postać
Wiedźmin też nie jest jednoznaczną i krystaliczną postacią ale jego można polubić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2014 o 15:39, lis_23 napisał:

Wolę to niż "Grę o Tron", gdzie ma się ochotę własnoręcznie udusić każdą występującą
tam postać
Wiedźmin też nie jest jednoznaczną i krystaliczną postacią ale jego można polubić.

>
Trochę różnorodności też nie zaszkodzi. Większość cRPG ma jednak fabułę podobną to tej robionej przez Bioware od dłuższego czasu. cRPG z nastawieniem na intrygi brzmi dosyć ciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować