Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Lords of the Fallen - nowy zwiastun i galeria efektownych grafik

23 postów w tym temacie

Em, beznadziejny trailer. Ok, rozumiem, że chcieli pokazać zmienność rozgrywki i jej zależność od tego jak do niej podejdziemy przygotowani. Jednak to powinna być prosta prezentacja! Nie w formie trailera! Najpierw pomyślałem, że skończy się on wraz z pierwszą walką(prawdziwy gameplay!) i wtedy byłaby dopiero kicha po tak świetnym początku. A mimo ciągu dalszego, kicha i tak wyszła :P.

Ps. Sama gra zapowiada się przyzwoicie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2014 o 19:33, zadymek napisał:

> Jak dla mnie lepsze od DA3.
A jak dla mnie lepsze od Doom 4 ;)


W sumie jak dla mnie to nawet trochę lepsze od Ponga.

Od dwóch tygodni gram w Dark Souls, więc mam już mniej więcej porównanie, bo przecież sam Gop od początku nie krył swoich inspiracji grami od From Software. LotF będzie więc nieustannie porównywane do Soulsów, ale twórcy sami określają to jako połączenie DS/Zeldy/Darksiders.

Niestety po oględzinach udostępnionych do tej pory materiałów stwierdzam, że całość wygląda jak biedniejszy braciszek Dark Souls. Nie ma jednak co tak wcześnie wyrokować, bo w końcu nie zobaczyliśmy jeszcze większej części gry. Faktem jest, że pokazany jakiś czas temu gameplay wyglądał plastikowo, sztywno i bezpłciowo. Na tym trailerze jest trochę lepiej, ale zobaczyliśmy tylko urywki walki i ciężko coś więcej powiedzieć.
To co odróżnia Lords of the fallen od DS to na pewno ładniejsza oprawa graficzna, bo trzeba przyznać, że produkcja CI prezentuje się zacnie. Zdecydowanie szybsze wydaje się też tempo walki, bohater porusza się szybko i tak samo wyprowadza ciosy. Nie wiadomo jednak czy to specyfika całej gry, czy tylko określonego buildu postaci.

Trzymam kciuki za ekipę z CI i ciągle będę miał LotF na uwadze przemierzając Lordan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2014 o 22:23, kaczek93 napisał:

W sumie jak dla mnie to nawet trochę lepsze od Ponga.

A tak sobie żartuję: niezmiernie mnie bawi gdy ktoś w ramach porównań "brodzi w gatunkach" ;)

Dnia 22.04.2014 o 22:23, kaczek93 napisał:

Od dwóch tygodni gram w Dark Souls, więc mam już mniej więcej porównanie, bo przecież
sam Gop od początku nie krył swoich inspiracji grami od From Software. LotF będzie więc
nieustannie porównywane do Soulsów, ale twórcy sami określają to jako połączenie DS/Zeldy/Darksiders.

Ten trailer idzie o krok dalej: zdaje się mówić "będziesz umierał często".

Dnia 22.04.2014 o 22:23, kaczek93 napisał:

Trzymam kciuki za ekipę z CI i ciągle będę miał LotF na uwadze przemierzając Lordan.

A ja, biorąc pod uwagę dokonania Deck13 na polu gier akcji, nie zastanawiam się czy to spaszczą, tylko jak bardzo :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm już myślałam, że zapomnieli o nas:) Krótki materiał ale treściwy. Będę się wkurzać podczas gry, ginąc tyle razy przy jednym bossie:D Ale myślę, że gra jest tego warta. Podobieństw się nie uniknie, a czy teraz nie jest tak że każda kolejna nowa gra ma coś z już wydanej?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2014 o 22:03, Renchar napisał:

Ten bosik wygląda jak pewne ady w diablo 3 z dodatku :D


Tak, też stwierdziłem, że wygląda jak Executionerzy z D3:RoS... Te ostrza na rękach.

A co do samego zwiastuna. Rozumiem, że jego przesłaniem jest "żeby cokolwiek wygrać, najpierw będziecie musieli wiele razy przegrać".
Mam nadzieję, że faktycznie tak będzie. W DS2 jeszcze nie grałem, bo dalej czekam na premierę na PC ale z tego co wiem, to bardzo dobra gra. Jeśli LotF będzie choć w połowie tak dobre jak DS to myślę, że gra osiągnie sukces. A sam się także nią zainteresuję bo wyzwania są po to żeby je podejmować :)
Trzymam kciuki z CI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2014 o 00:47, zadymek napisał:

Ten trailer idzie o krok dalej: zdaje się mówić "będziesz umierał często".


Chyba że będziesz dobrym wojownikiem.
Może będzie w końcu jakaś gra gdzie walka to wyzwanie zręcznościowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę że przedstawiają nam niezłą walkę, zaczyna się na coraz ciekawszą produkcję. Troszkę zastanawiałem się nad tym dlaczego pokazali kilka razy ten sam motyw, i wydaje mi się , po tym co zauważyłem, iż przedstawiają nam to że są różne zbroje różne chwyty, że przeciwnicy nie będą tacy prości do przejścia czy też pokonania.Według mnie gra zasługuje na oklaski, ale poczekam do czasu premiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2014 o 10:47, wolverine napisał:

Chyba że będziesz dobrym wojownikiem.

Jeśli ta gra rzeczywiście chce być poniekąd hołdem złożonym Dark Souls, to nawet to nie powinno gwarantować sukcesów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Widzę że przedstawiają nam niezłą walkę, zaczyna się na coraz ciekawszą produkcję. Troszkę
> zastanawiałem się nad tym dlaczego pokazali kilka razy ten sam motyw, i wydaje mi się
> , po tym co zauważyłem, iż przedstawiają nam to że są różne zbroje różne chwyty, że przeciwnicy
> nie będą tacy prości do przejścia czy też pokonania.Według mnie gra zasługuje na oklaski,
> ale poczekam do czasu premiery.

Przede wszystkim chyba dlatego, żeby uświadomić że trzeba szukać słabych punktów przeciwnika żeby go pokonać, że to nie siekanie mieczykiem itp.,na oślep...Ja jestem zadowolona i czekam z niecierpliwością na jesień....i na kolejne materiały o Lordach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Truskawa34 dobrze napisane. Gra będzie o tyle ciekawa, że aby ją przejść będziemy musieli mieć nie tylko sprawne palce na myszce i klawiaturze, ale i dość pofałdowany mózg ;) Fajny trailer, pokaz ubioru i różnych technik różnymi broniami jest tu smaczkiem, jak najbardziej, ale to co daje obraz ciekawości tej gry, jest to, że wcale nie będzie łatwo. I Dobrze! MMORPG trochę mnie już zmęczyło, czas poszukać alternatywy, ale nie wiem czy już dalej będę szukał.. znalazłem i pozostanę do wydania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować