Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Borderlands i Cywilizacja uciekają z GameSpy

12 postów w tym temacie

My, my, chyba odkurzę Bordera: choćby po to by sprawdzić jak poszła przeprowadzka. Aczkolwiek mając w pamięci to jak na Steam działa sequel nie oczekuję rew[o/e]lucji :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To bardzo dobrze. Akurat chcialem sobie odswiezyc pierwszego Bordera. :) Szukam ludzi chetnych do co-opa. Moje konto steam to ;BardockEvil. Jesli ktos chetny sie znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Czy jest gdzieś pełna lista gier, w których multi przestanie działać od 31 maja?

http://www.reddit.com/r/Games/comments/22fz75/list_of_games_affected_by_gamespy_shutdown


O ile taki Borderlands zostaje przeniesiony na steamworks a poza tym ma tryb lan, to strasznie jestem niezadowolony z wycofania wsparcia dla Crysisa 1 i 2, jedne z lepszych FPS''ów jak dla mnie zostawiające takiego CoD''a daleko w tyle, niestety słaby komputer nie pozwala mi na komfortowe granie w część trzecią a i tak nie wiem jak tam jest skonstruowany multiplayer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> nie oczekuję rew[o/e]lucji :/

Jedną z opcji jest rewelucji ;)

Co rusz coś zostaje ostatnio zamykane. Jak nie serwery dla danej gry, to cała usługa sieciowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2014 o 11:36, Karfein napisał:

Co rusz coś zostaje ostatnio zamykane. Jak nie serwery dla danej gry, to cała usługa
sieciowa...


Dlatego w przypadku wyłączenia całych usług sieciowych, prawo powinno gwarantować klientowi rekompensatę, jeśli ów nie będzie mógł odpalić gier, które normalnie kupił; mówię oczywiście o grach, w których są kampanie singlowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja dalej glupi czekam, az EA sie zreflektuje i pusci patch do Borderlands na GFWL, zeby chociaz singla bylo mozna pykac po zamknieciu GFWL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować