Zaloguj się, aby obserwować  
Ryan-Kam

Enemy Front - temat ogólny

40 postów w tym temacie

Właśnie, recenzji brak. Natomiast można poczytać recenzje graczy na Steamie. Nie jest tragicznie, oceniają ją tak na 6/10. Myślę, że większość graczy (tak jak ja) zatęskniło na II WŚ i na pewno czasem daję to oczko wyżej. Ja czekam na swoją kopię, ma dojść dziś, dam znać jak coś zagram.

Myślę, że gierka osiągnie sukces, ale przede wszystkich dlatego, że jest posucha na takiego typu fps. Btw, wszyscy zachwalają muzykę - podobno genialnie skomponowana.

Ja oczekuję po tej grze takiego ładniejszego MoH Allied Assault. I chyba się nie zawiodę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą dostałem swoją kopię.

No cóż, pudełko ładne, instrukcja szaleństwo - 8 stron i karteczka z DLC. Cholera, czemu Amerykanie mają lepszą wersję??? Chociaż OST dostali i ładne pudełko, a Polaków to potraktowali ...

Instaluję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem po godzinie gry.
Gra mi się podoba. Czuć klimacik Powstania Warszawskiego. Dobrze jest w końcu zagrać w jakiś polski epizod z II Wojny Światowej. Przeciwnicy według mnie nie są głupi, jak na razie po 3 misjach, całkiem dają radę. Zmieniają pozycje, chowają się za osłonami itp. Gra się przyjemnie, ciekawa strzelanka, miły powrót do II WŚ.

Niektórzy pewnie będą trolować tą grę, nawet w nią nie grając. Wiadomo, gra nie jest idealna, jest typowym średniakiem, ale według mnie nie mamy się czego wstydzić. Ekipa z CI zrobiła grę, w którą można zagrać i dobrze się przy niej bawić.

Dla kogo jest ta gra? Jeżeli chcesz powrotu do klimatu II WŚ, w końcu zagrać w grę, która dobrze oddaje klimat Powstania Warszawskiego, lubiłeś MOH AA, to gra jest dla ciebie. W każdym razie nie żałuję ani jednej złotówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też już trochę pograłem (od razu najwyższy poziom trudności) i gra jest fajna, grafika daje radę, strzela się fajnie, przeciwnicy są różni, czasem zaskoczą ale najgorsze jest to, że można im podejść prawie pod nos ;) ale najlepsze jest to, że czuć klimat pierwszych MoHów i CoDów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że multum graczy chwali sobie Enemy Front, a ja sam byłem grą zainteresowany od czasów pierwszych prezentacji. Sam postanowiłem sobie sprawić tą grę na wakacje w wersji na konsole X360. Już dawno nie grałem w dobrego II wojennego FPSa, a brakuje mi takich, oj brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Olałem grę, ale jak tak czytam wasze recenzje, to powiem krótko: zaciekawiliście mnie :) Jak będę miał możliwość, to grę biorę.

Podobają mi się osiągnięcia na Steamie. Sa takie klimatyczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra się przyjemnie. Misje w Warszawie według mnie są bardzo ciekawe. W końcu to nasza historia. Miło jest słyszeć polskie głosy w oblężonej stolicy, dubbing jest nawet niezły. Fabuła też.

Parę fotek, to nie jest najlepsza grafika ofc, gram na średnich z Direct 9.

20140613203501

20140613203512

20140613203602

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak czuć w grze "ducha" MoHAA to biorę w ciemno. :D Jak tylko ogarnę problemy z kompem, to sobie sprawię. I parę pytań:
1) gra to tylko W-wa i okolice, czy może jeszcze jakiś "dywersanckie klasyki" typu Norwegia?
2) Jest multi? Jeśli tak, to jak się sprawuje?
3) Błyskawica daje radę? :P
Z góry dzięki za odpowiedź.
----
PAPISHON - Ty żyjesz? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2014 o 11:42, Firefly94 napisał:

Jak czuć w grze "ducha" MoHAA to biorę w ciemno. :D Jak tylko ogarnę problemy z kompem,
to sobie sprawię. I parę pytań:
1) gra to tylko W-wa i okolice, czy może jeszcze jakiś "dywersanckie klasyki" typu Norwegia?


Druga misja jest we Francji, są też inne.

Dnia 15.06.2014 o 11:42, Firefly94 napisał:

2) Jest multi? Jeśli tak, to jak się sprawuje?


Jest ale ja nie gram w multi.

Dnia 15.06.2014 o 11:42, Firefly94 napisał:

3) Błyskawica daje radę? :P
Z góry dzięki za odpowiedź.
----
PAPISHON - Ty żyjesz? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale w sumie to jak na taką cenę chyba nie wypada to aż tak źle. 5.5 to taka średnia ocena i w sumie można "wszamać".

Mnie to jednak zastanawia co innego - jak to się dzieje, że CI nie potrafi mając naprawdę dobry silnik graficzny i mając bardzo dobre pomysły nie umie zrobić czegoś więcej ponad jakieś 6? Bo Enemy Front zapowiadał się po raz kolejny bardzo dobrze, może nie cudownie ale dobrze... i wyszło tylko średnio. No ale zapewne tak jak było po premierze Snipera 2 będzie pełno tekstów o tym, jaki to czarny PR jest w stosunku do CI wytaczany :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam w multi nie grałem, ale podobno ciężko jest ze znalezieniem odpowiedniej liczby graczy. Single starcza na jakieś 3-4 godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2014 o 14:58, Kraju napisał:

Sam w multi nie grałem, ale podobno ciężko jest ze znalezieniem odpowiedniej liczby graczy.
Single starcza na jakieś 3-4 godziny.

Hmm no to wolę poczekać na jakąś poważniejszą promocję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2014 o 18:03, Kirabaxior napisał:

No poczekaj. Gra nie wybitna, ale mi się podobała, szkopów zabijało się nadzwyczaj przyjemnie
:>

Hehe no i PW ''44 jest! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po premierze już kawał czasu i większość pewnie zapomniała o tej grze, ale ja dopiero teraz miałem możliwość przejścia tej produkcji. Trochę napisze.

Plusy

+ gra się nieźle! Nie jest to jakaś kaszana. Pierwsze wrażenie jakbym grał w MoH AA
+ bardzo dobre misje i smaczki (jak się chce oczywiście je zobaczyć) w misjach w Warszawie
+ zadania dodatkowe - mogło nie być, ale są
+ walka wręcz, nawet rozbudowana

Minusy

- mnóstwo pomniejszych błędów grafiki
- God Mode xD Miałem sytuację, że gra czyniła mnie nieśmiertelnym, Niemiaszków zresztą też i jedynie co to z kolby można było ich sprzątnąć
- kiepskie misje nie dziejące się w Warszawie.
- pseudo otwarty świat - mini mapa daje złudne poczucie, że jest kilka ścieżek, a tak naprawdę są góra dwie
- po co multi ?
- czemu w polskiej wersji gry nie ma OST? Polska gra i wydanie amerykańskie jest lepsze


Ogólnie dobrze mi się grało w Warszawie. Misje ciekawe, są pokazane każde aspekty Powstania Warszawskiego. Miło było słuchać polskich głosów i wiedziało się, że nie jest to podstawiany dubbing, ale nasi :) Pisząc krótko gra miała potencjał, który został naprawdę bardzo zmarnowany. Ciekawie jakby potoczyła się gra, gdyby nie odszedł od niej Black. Tutaj podaję linka do jednej z misji, która miała być. Ciekawe co sie stało z ta misja. Z chęcią zagrałbym. Ale na pewno to nie wyjdzie, bo o grze już się milczy. Nie ma sukcesu, nie ma rozgłosu.

https://www.youtube.com/watch?v=X4bmZyTDSWs

Pierwotnie gra miała mieć historię o cudownej broni. Potem doszło Powstanie, może z okazji 70 rocznicy ? Według mnie gra powinna wyjść w 2012 roku, nie wiem czy te dwa lata jej coś dały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poproszę o pomoc odnośnie tej gry .
- Kupiłem wczoraj miesięcznik o grach w którym jest Enemy front , pobierana ze steama .
- Komputer AMD Athlon 2 rdzenie po 2,2 Ghz . 4 G ramu . Grafika z najnowszym sterownikiem Galaxy GF 9600 GT . Grafika obsługuje grę ( sprawdzałem )
- Po uruchomieniu gry ze steama czy z skrótu na pulpicie ( nie ma znaczenia ) pokazuje sie okienko "że program przestał działać " . Doinstalowałem biblioteki DX z folderu z gry , nic nie pomogło .
Zastanawiam się , czy to nie wina samego windowsa 10 Home 64 bit . Czy ta gra działa po dychę ? może ktoś miał podobne problemy . PS - wyczytałem na jakimś forum , że pomaga usunięcie folderu < Feast Load > , ale i to nie pomogło .
Z góry dziękuję za jakąkolwiek pomoc . ( PC działa poprawnie , stare gry działają nawet z 2002 r. , wszystko śmiga oprócz tej gry )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować