Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

League of Legends: prezentacja bohatera Brauma

11 postów w tym temacie

Małgorzata Trzyna

Braum jest pierwszym wspierającym obrońcą, który pomaga drużynie przez chronienie jej członków i przyjmowanie ciosów na siebie. Jego dodatkowym atutem jest nękanie innych nie przez zadawanie dużych obrażeń, lecz przez możliwość ogłuszania przeciwników.

Przeczytaj cały tekst "League of Legends: prezentacja bohatera Brauma" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że mimo uwag nadal brniecie w takie biedne newsy, tak naprawdę nikomu nie potrzebne. Ten kto w to gra, dowie się z głównego menu, za to reszty to raczej nie interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Widzę, że mimo uwag nadal brniecie w takie biedne newsy, tak naprawdę nikomu nie potrzebne.
> Ten kto w to gra, dowie się z głównego menu, za to reszty to raczej nie interesuje.

A jak ktoś nie gra od jakiegoś czasu i po prostu miło by było przeczytać o nadchodzącej postaci?

Dziwne, że zawsze przy newsie z lola wszyscy hejtują, a jak jest byle gówienko np. z WoTa to wszyscy cicho siedzą :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>ciach
Gówienko z WoTa? Po pierwsze podziel się linkami, bo nic takiego nie pamiętam, a po drugie nie pochwalam dzielenia się takimi bezsensownymi informacjami z każdej gry sieciowej. Nowa postać, czy czołg? Fajne, tylko co to zmienia w strukturze gry, bo wiadomo, że takie rzeczy wychodzą i będą wychodzić. No nic nie zmienia, więc po co się nad takim czymś rozwodzić i czyhać na łatwe kliknięcia? Może niektórym to odpowiada, ale nie mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> >ciach
> Gówienko z WoTa? Po pierwsze podziel się linkami, bo nic takiego nie pamiętam, a po drugie
> nie pochwalam dzielenia się takimi bezsensownymi informacjami z każdej gry sieciowej.
> Nowa postać, czy czołg? Fajne, tylko co to zmienia w strukturze gry, bo wiadomo, że takie
> rzeczy wychodzą i będą wychodzić. No nic nie zmienia, więc po co się nad takim czymś
> rozwodzić i czyhać na łatwe kliknięcia? Może niektórym to odpowiada, ale nie mnie.

A jednak zamiast pominąć newsa wchodzisz w niego i pieprzysz głupoty prowokując do dalszej kłótni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2014 o 08:13, beziko napisał:

A jednak zamiast pominąć newsa wchodzisz w niego i pieprzysz głupoty prowokując do dalszej
kłótni :)

Podjąłeś temat to wszedłem i odpowiedziałem. Nie widzę w tym nic dziwnego. Linków nadal nie podesłałeś, a wysiliłeś się jedynie na prowokującego, jednozdaniowego posta.Typowe. Wypowiedziałem się w temacie, bo mam takie prawo i nie widzę w nim żadnego płaczu. Jeżeli jakakolwiek krytyka to już płacz, to ktoś tu chyba nie zna definicji tego słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować