Zaloguj się, aby obserwować  
CZARNA_PANTERA

Toca Race Driver 2

128 postów w tym temacie

Ta gra ma się pokazać w extra klasyce. Warto ją kupić? Lubię wyścigówki, zarówno takie jak Colin i jak NFS. Czy na moim komputerze będzie można dosyć "miło" w nią pograć?
AMD Athlon 2000+ 1.83mHz
512 MB RAM
ATI Radeon 9550 128MB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem:
Grę zakupiłem pół godziny temu ;d,
Daję wszystkie ustawienia na maxa, napalony włączam wyścig Mustangami i ZONK- nie ma cieni, nawet pod samochodem! Karta graficzna to Radeon 9100, jako zamiennik za spalonego 7600GS. DZIWNE, bo w demku na 9100 cienie SĄ. Gdy dam na środek paska szczegółów cieni, to cień jest tylko pod samochodem (oczywiście to normalne), a na maksie cienia WCALE nie ma :/ Pomocy, bo demo było z cieniami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2006 o 20:00, ko?nik napisał:

Mam pewien problem!
Przy wczytywaniu gra się zacina Zawsze. Czym to morze być spwodowane?? proszęo pomoc!!



mam to samo ale w karierze podczas wyścigu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2006 o 17:53, maja96 napisał:

mam to samo ale w karierze podczas wyścigu

Wejdź Start>Wszystkie programy>Codemasters>Toca 2>Konfiguracja gry. Kliknij zakładkę dźwięk i zaznacz: "Wyłącz obsługę dźwięku w systemie surround".
U mnie pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2006 o 18:00, futrzak16 napisał:

> mam to samo ale w karierze podczas wyścigu
>
Wejdź Start>Wszystkie programy>Codemasters>Toca 2>Konfiguracja gry. Kliknij zakładkę
dźwięk i zaznacz: "Wyłącz obsługę dźwięku w systemie surround".
U mnie pomogło.



dzięki bardzo pomogło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy w TRD 2 jest funckcja Anty Allasingu (nie wiem jak się poprawnie piszę) Bo chodzi o to, że krawędzie są strasznie brzydkie i textury, Nawet jak je na maksa włąze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2006 o 09:24, pan m. napisał:

Gra jest fajna.Ale chciałbym pograć z kimś w sieci.Jak to zrobić?Z góry dzięki za odpowiedź.

Zakładasz kąto robisz przegląd sesji bieżesz DTM i grasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kupiłam sobie tą gre zainstalowała się wszytsko ok ale po wszytywaniu wyściugu sie wyłacza patrze na opakowanie a tam "gra nie jest zgodna ze zintegrowanymi kartami dźwiekowymi/graficznymi stosowanymi w laptopach" nie ma szans żeby mi poszła na laptopie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Instaluję grę, a gdy instalacja dojdzie do końca widać tylko ekran z logo cdprojekt i nic się dalej nie dzieje. Nie wiem, o co moze chodzić, bo kiedy instalowała się bez problemów. Wie ktoś, dlaczego tak się dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować