Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Twórcy Lords of the Fallen potwierdzają - 1080p łatwiejsze do osiągnięcia na PS4

25 postów w tym temacie

A ja tam się będę cieszył z wersji PC. Gram na konsolach, ale nie mam zwyczaju kupowania wszystkiego na tę platformę. 1080 przy 30 klatkach nie jest złym wynikiem, ale mimo wszystko jak się pakuje grubą kasę na konsole, i na gry to oczekiwania są dużo wyższe. cóż.. Zgadzam się z toba Faret, nie jest to najważniejsze, ale jeśli ogół jest fajny ale coś nie współgra, traci ogół na wartości. Dla mnie rozwiązanie CI jest zadowalające, ciekawe jak będzie różnić się wersja konsolowa od wersji pc. Może skuszę się.. a może nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh a ja jestem ciekawy jakie będą wymagania sprzętowe na PC. Bo wiadomo konsole to jedno i to samo więc tutaj zbytniej różnicy nie ma jak jest gra na PS3 czy PS4 to pójdzie na każdym sprzęcie a PC to inna sprawa:D Niedawno wymieniałem swój sprzęt więc powinien wystarczyć no chyba że CI Games zaszaleje i grafika będzie potrzebna pokroju nowych GForców:P Po za tym między 900p a 1080p aż takiej diametralnej różnicy nie ma, użytkownicy XBOX ONE i tak już się pewnie przyzwyczaili do 900p xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2014 o 12:55, betonowy1 napisał:

A tymczasem, już tuż za rogiem na PC granie w Ultra HD 4K :)

To fakt. Będąc w Niemieckim Media Markt widziałem takowego kolosa ze stajni SONY co ma Ultra HD. Nie pamiętam dokładnego modelu ale 66 cali zapadło w pamięć oraz kilkusekundowy filmik prezentujący możliwości 4k. Szok totalny! :) cena of kors 5k Euro ale czy warto. Mnie tam zwykłe full HD zadowala :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko FPS-y oraz rozdziałka, a gdzie miejsce na porzadną fabułę lub wciągający gameplay. Branża poszła w złą stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować