• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
marli30

Heroes of Might and Magic V - nie moge uruchomic gry pomocy!!!![M]

Pytanie

czesc
jestem tu nowa ale w heroesow gram chyba juz z 10 lat.teraz kupilam V i....obeszlam sie smakiem :(((
Gra co prawda - normalnine sie zainstalowala. Obejrzalam film ze scena slubu, wybralam sobie scenariusz - a pozniej ladowala sie i nastepnie wywalila mnie z gry. Ukazalo sie okienko zeby sie skontaktowac z Microsoftem.
Czy ktos wie - jak mi pomoc?????
bede bardzo wdzieczna za odpowiedz - bo tak siedzac i patrzac na ta gre prawie juz wariuje ;)

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

103 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

wiesz zwroce sie, ale podejzewam, ze odpowiedza mmi, ze moje starania sa daremne - bo moja karta graficzna nie obsluguje tej gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 05.07.2006 o 22:33, marli30 napisał:

wiesz zwroce sie, ale podejzewam, ze odpowiedza mmi, ze moje starania sa daremne - bo moja
karta graficzna nie obsluguje tej gry


Ale zapytaj się też dlaczego patcha nie możesz zainstalować, karta graficzna do patcha chyba nic niema ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

i nwestuje w pc-ta :)
moze doradzicie mi jaka wybrac karte graficzna - zeby nie miec prynajmniej na jakis czas klopotow z grami?

na laptopie jednak nic nie pojdzie.
on jest chyba specjalnie skonstruowany anty-gierowo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 07.07.2006 o 08:17, marli30 napisał:

i nwestuje w pc-ta :)
moze doradzicie mi jaka wybrac karte graficzna - zeby nie miec prynajmniej na jakis czas klopotow
z grami?

na laptopie jednak nic nie pojdzie.
on jest chyba specjalnie skonstruowany anty-gierowo :(


Wszystko zależy ile kasy chcez wydać. Jeśli ok 200 PLN to polecałbym Radeona 9550 (170-180PLN). Ja ostatnio szukałem porządnego czegoś na AGP (do Obliviona i (wkrótce) X3) i kupiłem Radeona X1600PRO, ale to wydatek rzędu 500 PLN. O NVidii nie powiem bo się nie orientuję - ale wydaje mi się, że jeśli nie chcesz się za bardzo męczyć z doborem sterowników to właśnie jakiś GF jest dobrym rozwiązaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

jesli pc to ja pojecam gf 6800 firmy XFX :) nie zawiedziesz sie :) szyna 256 bit :) i duza szansa na odblokowanie dodatkowych potokopw i vertexow :) (czyli za mniejsze pieniadze lepsza katra) no chyba ze chcesz zaszalec i kupic 7800 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 07.07.2006 o 10:19, morthi napisał:

jesli pc to ja pojecam gf 6800 firmy XFX :) nie zawiedziesz sie :) szyna 256 bit :) i duza
szansa na odblokowanie dodatkowych potokopw i vertexow :) (czyli za mniejsze pieniadze lepsza
katra) no chyba ze chcesz zaszalec i kupic 7800 :)

morthi jaką masz karte graficzną ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

wlasnie taka xfx 6800 gs 256 mb 256 bit agp :) z odblokowanymi potokami i vertexami :) czyli 16/6 400 na rdzeniu i 1100 na pamieciach - herosi chodza az milo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

zastanawialam sie wlasnei na GF 6600 albo 6800
cchialabym skomponowac sobie taki komp, zeby jeszce przez jakis czas byl...heheh nowoczesny

no i prosze - kto by pomyslal, ze bodzcem do zakupu nowego sprzetu bedzie niemoznosc zainstalowania Heroesow :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 07.07.2006 o 13:03, marli30 napisał:

zastanawialam sie wlasnei na GF 6600 albo 6800
cchialabym skomponowac sobie taki komp, zeby jeszce przez jakis czas byl...heheh nowoczesny

no i prosze - kto by pomyslal, ze bodzcem do zakupu nowego sprzetu bedzie niemoznosc zainstalowania
Heroesow :)))


6600 nei kupuj jak juz to 6600GT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

to zainwestuj w 6800 XFX :) prawie 900 zl ale na pewno nie bedziesz rozczarowana :) na najblizszy rok moze poltora powinna ta karta wystarczyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

AGP XFX FORCE GEFORCE 6800GS 256MB 256 BIT DDR3 DUAL DVI tak sie ta karta nazywa :) znajdziesz ja na pewno w icompie za cale 819 zl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować